Powitanie Wiosny 2010

POWITANIE WIOSNY 2010

Tegoroczne spotkanie BMW Klub Polska zbliża się wielkimi krokami, to już tylko 4 dni. Zaczynamy 1 maja na torze w Miedzianej Górze koło Kielc. Oficjalne otwarcie zlotu nastąpi o godzinie 9 rano, rozpoczniemy od odprawy i zapoznania kierowców z zasadami korzystania z toru. Zakończenie jazd planujemy na godzinę 17.

Choć nasz pierwszy dzień zlotu odbywać się będzie na torze rajdowym, głównym przesłaniem spotkania jest propagowanie bezpiecznego stylu jazdy oraz ćwiczenie umiejętności kierowania autem, które będziemy mogli wykorzystać w życiu codziennym. Swoim doświadczeniem podzielą się z nami, nasi koledzy, licencjonowani kierowcy rajdowi oraz instruktor jazdy z BMW Polska. Dzięki uprzejmości BMW Polska, wszyscy klubowicze którzy odwiedzą pierwszy dzień naszego zlotu, będą mieli okazję odbycia jazd najnowszym testowym modelem BMW serii „5” GT.

W trakcie szkolenia planujemy wręczyć wiele atrakcyjnych upominków ufundowanych przez naszych głównych sponsorów spotkania, tj. firmę Liqui Moly oraz Continental. Nagrodami będą między innymi zestawy olejów i kosmetyków , koszulki sponsorów z logo naszego klubu oraz  inne atrakcyjne gadżety motoryzacyjne.

Dla wszystkich  tegorocznych uczestników zlotu, Zarząd Klubu  przygotował koszulki i naklejki klubowe zaprojektowane specjalnie na tą okazję.

Tuż po zakończeniu spotkania na torze w Miedzianej Górze, udamy się do Hotelu Przedwiośnie, gdzie spędzimy kolejne dni zlotu. Pierwszego dnia zaplanowaliśmy uroczystą kolację, na której podsumujemy pierwszy dzień zlotu.

Pozostałe dni naszego spotkania zamierzamy spędzić na zwiedzaniu rejonu Gór Świętokrzyskich oraz integracji w gronie, nie tylko klubowiczów, ale również ich rodzin i osób towarzyszących.

Chcesz być uczestnikiem tej bądź podobnych imprez, zostań członkiem naszego klubu. Impreza na torze Kielce jest imprezą zamkniętą i udział w niej mogą wziąć wyłącznie członkowie klubu . Jeśli jesteś tylko naszym  forumowiczem  ale  chciałbyś się jej przyjrzeć zapraszamy na taras widokowy bądź parking przy drodze Kielce- Łódź.

Pozdrawiamy !

Możesz również polubić…