O klubie

BMW Klub Polska jest wyłącznym, ogólnopolskim autoryzowanym klubem miłośników BMW, zrzeszającym właścicieli i entuzjastów samochodów i motocykli tej marki.

Celem jego działalności jest między innymi wzajemna pomoc i wymiana informacji pomiędzy członkami klubu, organizacja rozmaitych zlotów, wyjazdów i imprez (w tym sportowych), pomoc w serwisie i codziennym użytkowaniu pojazdów.

W 2000 roku BMW Klub Polska uzyskał autoryzację BMW Club Europa e.V. działającego pod patronatem i w ścisłej współpracy z BMW AG w Monachium, dzięki czemu stał się jedynym oficjalnym klubem BMW na Polskę i dołączył do szerokiej grupy europejskich stowarzyszeń właścicieli i sympatyków BMW. Każdy członek BMW Klubu Polska staje się automatycznie członkiem BMW Club Europa, co potwierdzone jest imienną kartą wydawaną w Monachium. W roku 2007 naszą autoryzację jako organizacji dachowej na Polskę uzyskał BMW Klub Tarnów, dołączając tym samym do grona klubów stowarzyszonych w BMW Club Europa.
Od 2003 roku Klub ściśle współpracuje z firmą BMW Polska Sp. z o.o.

Każdy klubowicz, w ramach jednorazowej opłaty startowej otrzymuje kartę członkowską, uprawniającą do zniżek u współpracujących z Klubem firm, koszulkę klubową oraz naklejki z logo Klubu, natomiast w ramach corocznej dotacji (150 PLN) prawo do udziału we wszystkich imprezach organizowanych przez Klub. Ponadto każdy z członków Klubu ma dostęp do wszystkich zajęć i spotkań organizowanych przez BMW Club Europa po preferencyjnych cenach.

Skontaktować się z Klubem można pisząc na adres auto@bmw-klub.pl.