FORMULA BWM RACING – 10 CZERWCA 2011

Zapinasz pas bezpieczeństwa. Sześciopunktowy… Opuszczasz szybkę w kasku. Adrenalina płynie w żyłach. Czekasz… Jest zielone światło! Dla fanów motoryzacji, Formuła BMW Racing to doświadczenie najwyższej próby.

Za kierownicą FB02 – obecnego bolidu Formuły BMW racing – uczestnicy mogą spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. To również doskonała okazja, by spotkać najwyższej klasy instuktorów jazdy i poznać rzeczywistość świata wyścigów.

Centrum Wyścigów Formuły BMW Racing powstało w Walencji w 2002 r. jako ośrodek treningowy dla młodych, obiecujących kierowców, którzy stawiali pierwsze kroki w świecie profesjonalnych sportów motorowych. Uczestniczyli oni w kursach przygotowujących do licencji kierowcy oraz w programach stypendialnych. Do najwybitniejszych absolwentów programu szkoleniowego Formuły BMW należą Sebastian Vettel oraz Nico Rosberg!

Wraz z rosnącą popularnością, Centrum Wyścigów Formuły BMW rozwinąło się do postaci platformy szkoleniowej używanej również przez sponsorów i popularne postaci ze świata motoryzacji. Wszystkich łączy pragnienie – pokonać tor wyścigowy w jednoosobowym bolidzie.

Formuła BMW Racing okazała się ogromnym sukcesem. Dlatego od 2008 r. organizowana jest również na innych, wybranych torach wyścigowych w Europie. Pozwól sobie na to doświadczenie. To prędkość i emocje, których dostarczy Ci wyłącznie Formuła BMW Racing. Tym razem w Polsce, na Torze Poznań!

Termin: 10 Czerwca 2011 r.

Miejsce: Tor Poznań (ul. Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo)

Cena szkolenia: 1425 Euro + VAT

Chcesz wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu Formula BMW Racing? Prosimy o kontakt z p.
Adamem Smorawińskim (tel. 515 004 594, e-mail: adam.smorawinski@bmw-smorawinski.pl)

Zapytaj o warunki uczestnictwa, rezerwacji oraz kosztów.

Więcej na http://www.smorawinski.pl/formula

Przypominamy: liczba miejsc jest ograniczona.

Możesz również polubić…