ZADZIORNY MINI PACEMAN JUŻ W POLSKICH SALONACH!

 

6 marca w Hotelu Natura Residence**** Business&SPA w Siewierzu odbył się premierowy pokaz MINI Paceman. Zadziorny szlif oraz innowacyjne rozwiązania nowego członka rodziny MINI są już na wyciągnięcie naszej ręki!

Premiera samochodu odbyła się podczas imprezy „I love design – MINI znaczy maxi” w Hotelu Natura Residence**** w Siewierzu m.in. dla klientów firmy MINI Bawaria Motors Katowice. Gwiazda wieczoru prezentowała się znakomicie nie tylko pod względem wizualnym, ale przede wszystkim technicznym. Nowy design MINI Paceman symbolizuje przede wszystkim dynamikę, sportowy charakter i drapieżność. Niezaprzeczalnym atutem jest również to, że pojazd jak na trzydrzwiowe MINI prezentuje bardzo przestronne i wygodne wnętrze. Nowy model wzbudza ogromne emocje, ponieważ wyznacza stylistyką zupełnie nowe trendy w gamie pojazdów MINI a mianowicie Sport Activity Coupe – SAC. Przeznaczony jest na pewno dla osób aktywnych i poszukujących emocji. Wnętrze nowego MINI Paceman jest zaprojektowane z dużym smakiem i przede wszystkim utworzone tak, by dawało nie tylko poczucie komfortu ale również przyjemność obcowania z nowoczesnym designem. Nowy MINI Pacemna dostępny jest w wersjach z dynamicznym silnikiem o mocach do 218 KM. Na życzenie otrzymamy napęd na cztery koła ALL4.

Wieczór był pełen niespodzianek – począwszy od samego iście artystycznego przedstawienia nowego modelu MINI, poprzez konkurs z niespodziankami – gdzie główną nagrodą był weekend z naszą motoryzacyjną gwiazdą wieczoru. Partnerami wieczoru byli : Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Dębowe Tarasy, BoConcept, TV DOMO+, magazyn BE.

Nowy MINI PACEMAN już w salonie. Dealer MINI Bawaria Motors Katowice zaprasza.

Możesz również polubić…