NOWY BMW serii 3GT W KATOWICACH

W połowie czerwca 2013 odbyła się kolejna premiera najbardziej szanowanej marki świata – NOWEGO BMW serii 3GT. Wydarzenie miało miejsce przy okazji imprezy „Bawaria Motors dla Najmłodszych” w salonie BMW Bawaria Motors Katowice.
Nowa „TRÓJKA” to efektowna koncepcja poszukująca harmonii pomiędzy przestrzenią, komfortem a interesującym designem. Karoseria BMW serii 3 Gran Turismo w fascynujący sposób łączy dynamiczne kontury z elegancją coupe. Zaskakuje przy tym przestrzeń i komfort oferowany przez ten model. Należy zwrócić uwagę na płytę podłogową, którą wydłużono o 11 cm, dzięki czemu pasażerowie przede wszystkim z tyłu mają więcej miejsca na nogi. Nadwozie wydłużono o aż o 20 cm a linia dachu biegnie wyżej w stosunku do BMW serii 3 limuzuny o 8cm. Taka konstrukcja ułatwi nam np. zapinanie naszej pociechy w foteliku.
Najwyższy komfort i panoramiczny widok ze wszystkich miejsc. Kierowca i pasażerowie mogą cieszyć się wyjątkowo przestronnym wnętrzem i podwyższoną pozycją siedzenia.
Wypad nad morze, weekendowe zakupy czy wyjazd na długi urlop: niezależnie od tego, co planujesz, BMW serii 3 Gran Turismo bez trudu sprosta zadaniu. Inteligentnie zaprojektowany bagażnik jest tak wszechstronny, że oferuje odpowiednie rozwiązanie na każdą okazję. Funkcja cargo umożliwia stopniową zmianę nachylenia oparć tylnych siedzeń i zwiększenie 520-litrowego bagażnika nawet o 33 dodatkowe litry. Możliwość składania kanapy tylnej dzielonej w proporcjach 40 : 20 : 40 pozwala zwiększyć tę pojemność do maksymalnie 1600 l.
Nowe BMW serii 3GT to mnóstwo miejsca na indywidualność !

Możesz również polubić…