Skocz do zawartości

czy zakładał ktoś XENON do E46???


dandi703

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Każdy zestaw który nie jest wyposażony w instalację spryskiwaczy jest wart zatrzymania dowodu i problemów z przeglądem. W dodatku ja bym w życiu nie kupił auta z xenonem bez spryskiwaczy bo z kilometra śmierdzi to rozbitym przodem i włożeniem taniego szajsu w miejsce oryginalnych lamp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zestaw który nie jest wyposażony w instalację spryskiwaczy jest wart zatrzymania dowodu i problemów z przeglądem. W dodatku ja bym w życiu nie kupił auta z xenonem bez spryskiwaczy bo z kilometra śmierdzi to rozbitym przodem i włożeniem taniego szajsu w miejsce oryginalnych lamp.

to wiedzą prawdopodobnie wszyscy użytkownicy tego forum jednak czy jest coś wart tego nie wiadomo bo ważne jakie zawiera przetwornice jakie palniki no i jak jest z gwarancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet sie nie baw w jakieś zestawy na 700pln ....kolega założył do A6 podobny za 1000pln ...3 m-c temu i już ma ppo wszystkim...coś mu tam padło... i ma sporo problemów....

Jak już chcesz to zakładaj oryginały w ASO albo kum (jak sie da) jakieś używki ale org.

BMW to klasa premium...nie przyozdabiaj go"takimi" zabawkami...szkoda.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega zalozyl cos takiego do leona, efekt super...... tylko cos tam padlo i jedna lampa juz nie swieci tak jak powinna, sprzedawca z allegro kręci i nie chce uznac gwarancji i tutaj super efekt sie konczy.

Nie wiem czy sie dobrze orientuję ale xenona mozna kupic chyba za 800zl do tego drugi za 800zl, listwy pod lamy koszt jednej ok 100 (w podrobce, tragednia wogole nie pasują :lol: ) spryskiwacz ok 120 zl sztuka, pompka spryskiwacza strzelam ok 200zl sztuka (a trzeba dwie), zarniki 100zl sztuka, mocowanie plastikowe pompek pod lampe, ok 100zl sztuka, nastepnie przerobki kostek, ciagniecie przewodow, czujniki polozenia wysokosci........ to tylko to co wiem, a znajac takie adaptacje to wyjdzie cos jeszcze w praniu, bo jak robic to robic od A do Z wtedy ma to sens.

Pozdro


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=58477 moje rozwiązanie turbo dziury 320d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja już się nie mogę doczekać kiedy w końcu Policja i stacje zajmą się takimi pseudo xenonami. Wczoraj myślałem, że typa pobiję jak stał na przeciwko mnie swoją mazdą 323 i xenonami.. Oślepiał palant gorzej niż długie w ciężarówce.

 

Już pisałem o tym, że lampa xenonowa (soczewkowa D2S) znacznie różni się od zwykłej soczewki i problem nie polega tylko na samym żarniku a właśnie na konstrukcji soczewki. Podobnie jest w D2R. Także jak xenon to tylko oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.