Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/bmw-320si-173ps-m-pakiet-individual-xenon-navi-18-i4279126065.html

 

Ktokolwiek widział to auto wie coś o nim? Co sądzicie?

Bać się tego silnika?

"BMW 320SI 173PS Z KONCA 2006R. MODEL 2007" :mad2:

 

Produkcja wg VIN 06/2006

 

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S313A AUSSENSPIEGELPAKET Lusterko zewn. z funkcją składania

S322A KOMFORTZUGANG Funkcja dostępu komfortowego

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

 

 

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S5DCA FONDKOPFSTUETZEN KLAPPBAR Zagłówki w siedzeniu tylnym składane

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP

S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleservices

P7R7A INNOVATIONSPAKET Pakiet innowacyjny

 

 

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S934A WINTERREIFEN AUF LM-RAEDER Dummy-SALAPA

S936A BMW HANDY BEI AUSLIEF. ANFORDERN BMW Handy b. Ausliefer. anfordern

S964A REQUEST NAVIG. DVD ON DELIVERY Przy dost. zażądać płyty DVD nawigacji

 

Składanie Wyposażenie seryjne

 

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S4MGA INTERIEURLEISTEN ALU GLACIERSILBER Listwy wewn. alum. glacier-silber

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie do sprzedania chyba ze kupi człowiek ktory nic nie wie o bmw :cool2:

 

Za pół darmo tego nie bierz bo sie wykopiesz :duh: kolega kupuje je w angli i sprzedaje silniki na ebay.de chyba po 10cz15 tys zł NIEPAMIETAM psują sie bardzo czesto ,Zreszta wpisz w Mobile to auto to zobaczysz ze non stop sa ogłoszenia z motorschade i bardzi tanio ,nikt tego nie kupuje a ci co kupili to siedzą cicho :mrgreen: lub maja do sprzedania.

Moje zdanie unikaj tego :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można naprawiać - wszystko da się naprawić. Tylko jakie to są koszta, to już inna bajka. Ogólnie można pozbyć się tulei cylindrów poprzez borowanie, potem wprasować tuleję wykonaną ze stali - ale... Nie wiem, to jak remont trzylitrowego diesla z Renaulta, saaba i opla - niby możliwe, są firmy które chwalą się, że to robią, ale cena - bez sensu.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem tego auta, więc o żywotności silników nie będę się wypowiadał. I pomijając techniczne niuanse - fajnie jest mieć auto, które powstało w limitowanej serii.

Z forum kojarze dwie e90 320SI - jedna należy do użytkownika o takim samym nicku (jest na sprzedaż), a druga do ebarylska. Póki co to nie piszą, że im padły.

 

@oli222 czemu zmieniłeś treść swojego postu? :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie da sie tego gó..na jakoś naprawić ??

 

Tak wymieść na następny silnik :mrgreen:

 

Tego auta sie nie kupuje i tyle ludzie o tym wiedza i unikają go jedynie kto nie wiedział to tym jezdzi ale to bomba z opóźnionym zaplonem. :mad2:

 

Kup 325 i i będziesz miał normalny silnik chyba ze 330i to juz lepiej a najlepszy wg mnie to 3litry 306 ps :cool2:

Od 2008 roku na topie w rankingu .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pastwicie się nad tym silnikiem już tutaj na forum chyba setny raz , Ja jako jego użytkownik praktycznie od nowości już co miałem o nim napisać dawno napisałem ale widząc temat 320si muszę zawsze zabierać głos bo ludzie którym wymiana żarówki sprawia problem są zdruzgotani jak skomplikowany i awaryjny jest ten silnik. Ja V8 N62B48B naprawiałem pół roku bo wielcy mechanicy z tego forum bali się go dotknąć i zdiagnozować problem że o naprawie nawet nie wspomnę, naprawiłem go praktycznie sam i może dlatego N45 dla mnie to żadna mina tylko prosty pozbawiony beznadziejnego valvetronika silnik. Mam N45, mam N47 C, teraz dokupiłem N53 ,wszystkie się sypią i rozlatują, jeden gorszy od drugiego, tyle że z żadnym latami nie miałem najmniejszego problemu, cud ? Nie, KUPIĆ TRZEBA UMIĆ :mrgreen: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ze wszyscy mamy go sobie sami naprawiać?

Jako normalny kupiec nie pchał bym sie w to gowno tyle w temacie a ze tobie jezdzi to sie ciesz :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tzn ze wszyscy mamy go sobie sami naprawiać?

 

Za pół darmo tego nie bierz bo sie wykopiesz kolega kupuje je w angli i sprzedaje silniki na ebay.de chyba po 10cz15 tys zł

 

Nie wszyscy, niektórzy mogą Go kupić u Twojego kumpla który handluje tymi silnikami i jego są wolne od wady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woli częściami i handlować niż autami przynajmniej ma normalnych klientów :mrgreen:

Którzy nie marudzą ze cis malowane w 14 letnim aucie .

Niewiem czy jeszcze ma ten silnik śle kiedyś miał .

 

320si to największe nieporozumienie bmw nikt o zdrowych zmysłach go nie kupi a chwała go ci którzy chcą go sprzedać taka prawda.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Woli częściami i handlować niż autami przynajmniej ma normalnych klientów :mrgreen:

Którzy nie marudzą ze cis malowane w 14 letnim aucie .

Niewiem czy jeszcze ma ten silnik śle kiedyś miał .

 

320si to największe nieporozumienie bmw nikt o zdrowych zmysłach go nie kupi a chwała go ci którzy chcą go sprzedać taka prawda.

Sprzedaję ją od roku , może nawet dzięki takim jak Ty którzy nawet taką nie jechali ale wszystko o niej wiedzą, pierwsze pięć lat nią jeździłem gdzie nie chciałem sprzedawać a i tak ją chwaliłem i chwalić nadal będę bo złotówki ode mnie nie wyciągnęła :8) Kończę remont e32 V8 manual i tylko dlatego ta musi być sprzedana a nie ze względu na problemy z silnikiem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woli częściami i handlować niż autami przynajmniej ma normalnych klientów :mrgreen:

Którzy nie marudzą ze cis malowane w 14 letnim aucie .

Niewiem czy jeszcze ma ten silnik śle kiedyś miał .

 

320si to największe nieporozumienie bmw nikt o zdrowych zmysłach go nie kupi a chwała go ci którzy chcą go sprzedać taka prawda.

Sprzedaję ją od roku , może nawet dzięki takim jak Ty którzy nawet taką nie jechali ale wszystko o niej wiedzą, pierwsze pięć lat nią jeździłem gdzie nie chciałem sprzedawać a i tak ją chwaliłem i chwalić nadal będę bo złotówki ode mnie nie wyciągnęła :8) Kończę remont e32 V8 manual i tylko dlatego ta musi być sprzedana a nie ze względu na problemy z silnikiem :!:

 

 

Nie dzięki takim jak ja ale kiedyś chciałem taka sprowadzić była w super cenie i naszesie popytalem ludzi z serwisów i odradziło mni ze nie sprzedam tego auta bo ten silnik to mina wiec cos w tym musi byc ,masz racje nie jeździłem tym napewno ładnie chodzi ale co z tego jak większość ofert z Niemiec to motorschade .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

''Można naprawiać - wszystko da się naprawić. Tylko jakie to są koszta, to już inna bajka. Ogólnie można pozbyć się tulei cylindrów poprzez borowanie, potem wprasować tuleję wykonaną ze stali - ale... Nie wiem, to jak remont trzylitrowego diesla z Renaulta, saaba i opla - niby możliwe, są firmy które chwalą się, że to robią, ale cena - bez sensu.''

 

 

 

 

Kolega ma na sprzedaż głowicę po takim zabiegu , nie znam ceny ale na pw moge podesłać kontakt w razie potrzeby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja V8 N62B48B naprawiałem pół roku bo wielcy mechanicy z tego forum bali się go dotknąć i zdiagnozować problem że o naprawie nawet nie wspomnę, naprawiłem go praktycznie sam

 

Sorry za Ot....

A co takiego w nim padło? Przy jakim przebiegu? Zbieram wszelkie informacje o tych silnikach, a mało tego jest w internecie... i im więcej czytam, tym większy mam mętlik w głowie, czy to dobry silnik czy zly?

 

Pewnie dobry jak kazdy dzisiaj, czyli do 50 tys km :)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.