Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie co powiecie o tym aucie?mam tam z 70km listwy mi nie pasuja te drewniane ale kij z tym bo to by zmienił.Skrzynia manualna może być tylko,ze po vinie wychodzi mi tapicerka materiałowa a tu są sporty... malowany kawałek tylnego błotnika z przypyleniem na drzwi bez szpachli


link https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-3-0d-manual-lift-super-stan-tuv-z-niemiec-ID6FuFjR.html



te fotele zmienione to czyjś kaprys czy takie cos zwiastuje cos powazniejszego?

Edytowane przez niko999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wygląda źle. Sprzedający przyznają co było malowane, gdy kiepsko wyjdzie lub jest to odwrócenie uwagi od czegoś znacznie gorszego :wink: Więc tym bardziej trzeba dokładnie obejrzeć samochód.

Fotele wymienione, żeby samochód był bardziej atrakcyjny? Handlarze kupują sporo aut, także takie które nie nadawały się na sprzedaż, więc mają sporo części. Jak dobrze pogadasz to dorzuci oryginalne :) Ten diesel spełnia normę Euro 4, więc nie wjedzie do planowanych SCT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W tym konkretnym przypadku nie ma znaczenia stan, historia ani norma EURO. ;)


Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-3-0d-manual-lift-super-stan-tuv-z-niemiec-ID6FuFjR.html

Edytowane przez 0okm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powie ktoś coś Panowie jeszcze? bo jutro albo w sobotę chce podjechać tam obejrzeć auto :roll:

Pytałem się typa to mówi,że sporty sa założone tutaj w PL bo zawsze zmienia ze szmat na sporty w bmw jak sprowadzi i sprzedaje :roll:

Odnośnie informacji po vinie w aso jak sprawdziłem to malowany był tylny zderzak,prawy tylny błotnik i tylne prawe drzwi


aczkolwiek zderzak przedni również wydaje mi się,że ma odcień ciemniejszy + halogen po lewej stronie nie dochodzi dobrze

+ za silnik bo jest spoko - za manual


Powie ktoś coś ? moze ktoś widzi wiecej niż ja tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W tym konkretnym przypadku nie ma znaczenia stan, historia ani norma EURO. ;)

 

Rozbawiłeś mnie :)

 

@Actchris - nie myśl, że słowa @0okm dotyczą auta. :nienie: :oops: :twisted:

Jakiegokolwiek auta... :mad2: :cry2: :norty:

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkretnym przypadku nie ma znaczenia stan, historia ani norma EURO. ;)

 

Rozbawiłeś mnie :)

 

@Actchris - nie myśl, że słowa @0okm dotyczą auta. :nienie: :oops: :twisted:

Jakiegokolwiek auta... :mad2: :cry2: :norty:

 

Ja wiem czego dotyczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie rzućcie,że okiem na to auto

Już rzuciliśmy...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

BTW.

Nie powiedziałem jednego słowa o aucie.


Dałem tylko do zrozumienia, że i tak nie masz uczciwych zamiarów na zakup jakiegokolwiek BMW. :|

Amen. :(

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie jestem zainteresowany.To auto mi wpadło w oko bo silnik jest taki jakby chciał.Jedynie ta skrzynia manualna i te dekory ale dekory to pikuś bo za 600zł srebrne można ładne kupic


Auto też sprawdziłem po vinie w serwisie bmw to ma wymieniony nowy DPF za prawie 10tys zł ,swiece żarowe nowe,sterownik i inne drobne rzeczy


W aso był malowany tylny zderzak,błotnik i drzwi tylne tylko czemu przedni zderzak odcieniem jest widać po zdjęciach ciemny względem maski i błotników i halogen z jednej strony nie dochodzi do zderzaka bo jest szpara to tak jakby malowany był przedni.Jestem zainteresowany tylko chce znać wasza opinie czy w ogóle warto i co tam widzicie więcej niż ja bo mam blisko tam tylko nie mam osoby,która zna się na bmw więc tyle co ja sam tam sprawdzę.Dlatego wolę pierw tu spytać bo jutro mogę tam jechac obejrzeć.


Te sporty jak są założone to też nie wiadomo czy grzane czy zwykłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz blisko - jedz, obejrzyj, przejedz sie i kup juz w koncu, nim dostaniesz bana za nabijanie postów w tym dziale :mrgreen:
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie jestem zainteresowany.To auto mi wpadło w oko bo silnik jest taki jakby chciał.Jedynie ta skrzynia manualna i te dekory ale dekory to pikuś bo za 600zł srebrne można ładne kupic


Auto też sprawdziłem po vinie w serwisie bmw to ma wymieniony nowy DPF za prawie 10tys zł ,swiece żarowe nowe,sterownik i inne drobne rzeczy


W aso był malowany tylny zderzak,błotnik i drzwi tylne tylko czemu przedni zderzak odcieniem jest widać po zdjęciach ciemny względem maski i błotników i halogen z jednej strony nie dochodzi do zderzaka bo jest szpara to tak jakby malowany był przedni.Jestem zainteresowany tylko chce znać wasza opinie czy w ogóle warto i co tam widzicie więcej niż ja bo mam blisko tam tylko nie mam osoby,która zna się na bmw więc tyle co ja sam tam sprawdzę.Dlatego wolę pierw tu spytać bo jutro mogę tam jechac obejrzeć.


Te sporty jak są założone to też nie wiadomo czy grzane czy zwykłe

 


parę tematów wstecz pisałeś że szukasz nielakierowanej powtórnie że ma być ORI wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Proponuję bmw.pl

Konfiguruj i kup nowe, spelni twoje oczekiwania.

Chciałbyś kupić auto za ułamek wartości i jeździć bezawaryjnie. Tak to nie działa.

Podam parę liczb.

Kupione roczne E93 330d po 13 latach I 240 tys km koszt serwisów, napraw opon, ubezpieczenia wyniósł 120 tys złotych. Plus koszt paliwa.

Dla E60 530d (roczne salon PL)która też miałem przez 12 lat i 300 tys km koszty były jeszcze wyższe, większa awaryjność.

Oczywiście możesz rzeźbić i drutować, ale moje auta miały wszystko sprawnie, łącznie z DPF em, klapkami. Niektóre rzeczy robione na zapas, amortyzatory średnio co 100 tys km. Wydanie nawet 5 czy 8 tys na serwis było do przyjęcia.

Dobra rada, kup młodsze auto popularnej marki.


Bez dobrego (drogiego serwisu) doprowadzisz stare BMW do stanu nie puka, nie stuka, a prowadzenie to mniej więcej celowanie w drogę, z choinka błędów na desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale ja na prawdę serio pytam powiedzcie coś o tej 525d z ogłoszenia nie ukrywam,że jeszcze myślę o tej z Łomży bo mnie chu.. strzela już.2 tys wydałem na sprawdzenie bmw z Łomży i dalej nic nie kupione..napisałem do typa od tej z Łomży jak opuści na rozrząd czyli te 4 koła to jadę ją zobaczyć i jak spasuje wizualnie to wezmę.


Natomiast ta 525d wstawiłem dlatego,że silnik mi odpowiada.Skrzynia moze nie do końca.Tylko,ze tutaj o ile jeszcze naprawa robiona w aso tylny zderzak,błotnik i tylne drzwi niby tylko drugi lakier jest bez szpachli itp to ok.. ale patrząc na przód to zderzak przedni jakoś ciemny bardzo odcień ma


czy w ogóle warte zainteresowania to jest? to 525d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzasz, sprawdzasz, szukasz igły w stogu siana. Zamiast wydawać na raporty mógłbyś podjąć męską decyzję i coś już kupić - byłoby już trochę kasy na pierwszy serwis. Cukierki w ori lakierze bez rysek tylko nowe w salonie

Podejście, że wymieniasz wszystko na nowe jak jest dobre też skończy się, że wpakujesz w stare auto 50tyś i na koniec sprzedasz za mniej niż kupiłeś.

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

BTW.

panowie ale ja na prawdę serio pytam powiedzcie coś o tej 525d z ogłoszenia nie ukrywam,że jeszcze myślę o tej z Łomży bo mnie chu.. strzela już.2 tys wydałem na sprawdzenie bmw z Łomży i dalej nic nie kupione..napisałem do typa od tej z Łomży jak opuści na rozrząd czyli te 4 koła to jadę ją zobaczyć i jak spasuje wizualnie to wezmę.

Powiedziałem sobie, że już się nie odezwę, ale wytrzymać nie mogę...


Więc moja uwaga jest taka, że nie szanujesz bliźnich.

Nie pierwszy raz piszesz o ludziach, że to "typy".

Chciałbyś, żeby na ciebie tez ktoś tak mówił?


Ten sprzedawca z Łomży, (tu o tym w twoim temacie pisałem: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=399575#p2873776), to ten sam sprzedawca od którego kupiłem Saaba 9-3.

To moim zdaniem dobry człowiek, a wieloletnia eksploatacja Saaba potwierdziła to, co deklarował w ogłoszeniu.


Powiem wprost - zejdź na ziemię.

To ludzie utrzymujący się z handlu samochodami.

Oni te samochody KUPUJĄ I SPRZEDAJĄ, a nie są złodziejami i paserami.


Spodziewasz się (że przy takiej wartości auta) ktokolwiek, i kiedykolwiek, kto nie ma noża na gardle sprzeda ci dobre auto z obniżką 4.000 zł?

Bo tobie się to przyśniło?


Zwariowałeś?

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.