Skocz do zawartości

Xdrive a opony???


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

2014 F32 420Xd

Mam mały problem odnośnie doboru opon/felg pod Xdrive. Nie znalazłem żadnej satysfakcjonującej dla mnie odpowiedzi.

Chciałbym aby autko wyglądało dobrze, obniżone, może z naciągiem dlatego też średnio interesują mnie oem kółka.

we wklejce:


Przednie 225/40/19 Tylne 255/35/19

P 225/35/20 T 255/30/20

P 8j & T 8.5j et 36 et 47 19/20 cali te same parametry.


Jak jest na prawdę? Czy serio Xdrive znosi tylko opony z wklejki czy chodzi tylko i wyłącznie o taka samą średnice kół z przodu jak i z tyłu?

Powininem szukać raczej oem zestawu czy wystarczy dobrać opony przód - tył aby wysokość (średnica) była taka sama?


Oczywiście przy kupnie opon mowa o nowych :D

dzieki


PS

mam do kupienia koła z M5 f10 tylko że one są z przodu 9j a z tyłu 10j i na nie właśnie chciałbym naciągnąć oponke tylko żadnej pseudokalkulator nie liczy średnicy całego koła przy naciagu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było kupić RWD :8) jak masz x-drive i nie chcesz kłopotów to albo to co zaleca producent albo kupić 4xtaka samą felgę i 4x taką samą oponę.

Chodzi o taką samą średnicę kół przód tył - dobrać mieszane ogumienie bez homologacji, z naciągami żeby chodziło - może nie być łatwo.

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.