Skocz do zawartości

Wymiana opon - Warszawa lub okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Podpowiecie gdzie wymieniacie opony w Warszawie lub okolicach? Szukam jakiegoś sprawdzonego wulkanizatora, nie rzeźnika. Ważne aby miał odpowiedni sprzęt i znał się na montażu opon ROF żeby ich nie uszkodzić. Wiem że powinno się mieć osobny komplet felg ale auto dopiero 2 tygodnie temu odebrałem i jak pewnie się domyślacie, wydatków było co nie miara. Nie podołam w tym roku z zakupem nowego kompletu felg. Za rok na pewno będę czegoś szukał. A tymczasem szukam dobrego fachowca co nie tylko będzie znał się na rzeczy ale też nie poniszczy felg. Do tej pory w poprzednich autach wymieniałem opony w CRD11 i byłem bardzo zadowolony. Przez kilka lat jak do nich jeździłem, nie miałem ani jednej poprawki. I cenowo również super. Niestety wymiany w X4 mi odmówili. Nie dadzą rady go podobno podnieść a nie chcą ryzykować żeby nie uszkodzić auta. ASO na Prymasa mi krzyknęło 950zł za wymianę. Wiem że wszystko podrożało ale żeby prawie tysiaka za wymianę opon brać to już nawet jak na Warszawę lekkie przegięcie. Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć,

ASO na Prymasa mi krzyknęło 950zł za wymianę. Wiem że wszystko podrożało ale żeby prawie tysiaka za wymianę opon brać to już nawet jak na Warszawę lekkie przegięcie. Jakieś propozycje?

już rok temu aso chciało ode mnie 1500 zł za wymianę opon.


Sprawdź w auto kółko warszawa, wymieniałem u nich dwa razy niskoprofilowe 18 + ROF, nic nie zostało uszkodzone.

Są drożsi niż pozostałe warsztaty, im większe koło tym drożej liczą.

http://autokolko.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę wymieniałem run flaty na Ursynowie.

Za wymianę za całość z wyważeniem zapłaciłem 250 zł. Koła to 17stki.

Od lat wymieniam w tym zakładzie i nigdy nie musiałem wracać na jakieś wyważanie czy coś było uszkodzone.

Znają się na rzeczy :)

https://www.google.pl/maps/place/SERWIS+GUM/@52.1645474,21.0361535,19.25z/data=!4m5!3m4!1s0x47193295df9838a7:0xf815f5ca5ec782f7!8m2!3d52.1649435!4d21.0345287

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W autokółku zmieniałem ze 3 sezony, ale miałem dość tego że umawiają niby na godziny ale ZAWSZE trzeba odczekać swoje bo "jeszcze kończą poprzedniego klienta". Poza tym profeska, chłopaki latają jak po LSD. Natomiast ceny mocno powyżej średniej.

Od 2 lat zmieniam w nakole.pl (bo tez blisko) i nie mam uwag. Fajnie, że można się zapisać przez www bez dzwonienia. Ceny w normie warszawskiej, przechowalnia opon. Jeśli chodzi o obsługę, poziom wiedzy i ogólnie podejście do klienta - to bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Ja mogę polecić Tomasz Szostak, Puławska 229. Zmieniam u niego od lat, zawsze wszystko topowo ogarnięte. Dobry sprzęt i zna się na pracy, w stosunku do wielu innych w przeszłości często na feldze połowa tych ciężarków co były i bez żadnego bicia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.