Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Każda mapa ma rożna ilosc aktualuzacji w roku. Czasami BMW pominie coś itp. W przypadku map PREMIUM od wersji 2022 aktualuzacja jest raz w roku, czyli pewnie gdzieś w styczniu, lutym sie pojawi nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
pobrałem twoja wstawkę

Road Map Europe West PREMIUM USB 2022 (torrent) - jedno USB

https://mega.nz/file/aNgl2I5Z#ufJPf__xM ... kIwzKPvHHg

ja w aucie mam ECE BMW GROUP

Road Map Europe West PREMIUM USB 2018-1

I PYTANIE czy wystarczy nagrać na pen czy cos potrzebuje jakiś kod

 

Tego ci nie poiem czy kod jest potrzebny czy nie. Yo sie okaże jak wrzucisz pendriva fo USB w schowku przed pasażerem. Jak poprosi o kod to znaczy, że musisz sobie wygenerować. W przypadku PREMIUM nie bedzie problemu, bo nawet kabla nie potrzeba. Wystarczy wygenerowac programami np z mojego chomika.

 

Witam,


ktora mape rekomendujecie do x3 e83 2008r z linkow z pierwszej strony?

 

Dp tego auta tylko HIGH. Nagrywasz na DVD i po problemie. Nowszych map niz 2019 nie ma, bo BMW już ich nie aktualizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobrałem twoja wstawkę

Road Map Europe West PREMIUM USB 2022 (torrent) - jedno USB

https://mega.nz/file/aNgl2I5Z#ufJPf__xM ... kIwzKPvHHg

ja w aucie mam ECE BMW GROUP

Road Map Europe West PREMIUM USB 2018-1

I PYTANIE czy wystarczy nagrać na pen czy cos potrzebuje jakiś kod

 

Tego ci nie poiem czy kod jest potrzebny czy nie. Yo sie okaże jak wrzucisz pendriva fo USB w schowku przed pasażerem. Jak poprosi o kod to znaczy, że musisz sobie wygenerować. W przypadku PREMIUM nie bedzie problemu, bo nawet kabla nie potrzeba. Wystarczy wygenerowac programami np z mojego chomika.

 

Witam,


ktora mape rekomendujecie do x3 e83 2008r z linkow z pierwszej strony?

 

Dp tego auta tylko HIGH. Nagrywasz na DVD i po problemie. Nowszych map niz 2019 nie ma, bo BMW już ich nie aktualizuje.

 


Dzieki za odpowiedz. Spotkalem sie na forum z rekomendcja tej mapy do e83 https://chomikuj.pl/Zeref_8/BMW/Softy/MK4-kolor Nie bardzo rozumiem co masz na mysli "Tylko HIGH", z tego co widze to da powinna byc ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mylisz dwie rzeczy. To co ty wkleiłes to jest firmware do MK4, a nie mapa. Ten ktory od Yaza wkleiłes jest wedlug mnie najlepszy, bo spolszcza wszystkie języki, ma fororadary, fajne logo na start no i obsluguje DVD dwuwarstwowe itp. Jest to tez ostatni formware do MK4.

Mapy masz na pierwszej stronie. Ciebie interesuja linki pod opisem HIGH, bo tak sie nazywa nawigacja z ktora wspołpracuje twoja navi MK4. Nie wrzucisz do niej map np. NEXT, bo to inny ststem.

Polska jest na DVD2 HIGH. Nagrywasz na zwykła płytę DVD z obrazu i wrzucasz do napedu mk4. Oczywiscie często jest problem z odczytem płyt, bo lasery lubiły z wiekiem padać. Wtedy trzeba sprobować nagrac np. na nosniku innej firmy. Program imgBURN i najwolniejsza predkość nagrywania powinno być git. Ostatnia mapa jest z roku 2019 i nie ma nowszej, wiec nie k6upij z allegro 2021,bo takiej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Wszystko jasne, nagralem obrazy na plyty DVD, jednak mam kolejny problem. W napedzie dvd w samochodzie prawdopodobnie jest juz jakas plyta (nowa nie chce wejsc z oczywistych wzgledow) = slychac ja przy wlaczeniu auta przez chwile, jednak za zadne skarby nie chce wyjsc. Czy ktos wie jak sobie z tym poradzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem swierzym uzytkownikiem BMW f31 i chcialbym uaktualnic mapy w navigacji, rozumiem ze powinienem sciagnac takie same jakie mam w aucie, niestety nie moge takich znalezc. Moje to 101151.3.412 Road Map EUROPE Route 2016-1 tu na forum sa Route mapy ale one maja west i east wiec nie jestem pewien ktore pobrac? Za pomoc z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.