Skocz do zawartości

Kto pomoże ogarnąć E31 850i z 1991 (Nadarzyn/Warszawa)


xianek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie... Co prawda nowy na forum nie jestem, ale od lat się nie odzywałem... Ostatnio spełniłem swoje marzenie z lat 90 i kupiłem E31 850i z 1991... Generalnie auto jest całkiem OK, ale szukam kogoś kto byłby mi w stanie sprawdzić je kompleksowo i dokonać ew. napraw. Wg mnie silnik nie jest tak aksamitny jak powinien. Są inne drobne problemy, ale nic strasznego, co najwyżej uporczywego jak to w tych autach bywa. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozmawiałem z PM i dostałem namiar do speca od E31, ale niestety Pan nie odbiera telefonu... Próbowałem parę razy w różne dni... A zatem:


Kogo polecacie lub czy mógłby ktoś pomóć załatwić i wymienić sprzęgło w E31 850i manual? Mam też drobny problem ze szczelnością układu chłodzenia (zapewne jakaś rurka). Nie chciałbym oddawać tego auta komuś kto by się na nim uczył, a zatem liczę na Waszą pomoc.


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Dopiero teraz przeczytałem wasze odpowiedzi ( widocznie za rzadko zaglądam :-) ) - niemniej, właśnie dzowniłem do ACS i terminy to tak mniej-więcej na za rok... Tymczasem ostatnie miesiące auto przestało i nic przy nim nie robiłem. Teraz mam je u mechanika, który ogarnia układ chłodniczy, ale sprzęgła się nie podejmie. W miedzyczasie mam też inne BMki do robienia... (nie handluję - zbieram). Muszę się w końcu z kimś poznać kto mi pomoże ogarnąc te tematy. Dzięki za podpowiedzi! Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.