Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Cześć, szukam kogoś kto ma komputer i podpiął by mi się pod E87 bo mam spadki obrotów na postoju i czasami mocniej mi zatrzęsie autem na jałowym biegu. Jak kogoś polecacie lub jest jakaś osoba na forum która się na tym zna to prosiłbym o kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Potrzebuje dobrego elektryka, problem w mojej E87 jest taki że zgasły mi oba ringi, oraz jeden xenon ( długich nie miałem od zakupu). Zero kontroli nad przednimi światłami ..

Jak znacie kogoś kto upora się z tematem proszę o kontakt, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Sprawa wygląda następująco: prawdopodobnie skorodował mi tłoczek w tylnym prawym zacisku, nie odbija zawsze i w trasie jest tragedia. Nie znam warsztatów w Łodzi, bo niedawno przyjechałem. Czy polecacie kogoś kto się może w miarę możliwości sprawnie tym zająć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,


kupiłem F31 N47 w połączeniu z 8HP z przebiegiem 115k i mimo, że była serwisowana w Łódzkiej Arenie to od nowości ani rozrząd ani olej w skrzyni nie był wymieniany (wiem, że serwis tłumaczy się jak się tłumaczy) - chciałem zrobić pełny serwis i wymienić wszystko co trzeba, kogo mi polecicie w Łodzi?


szukam, czytam i sporo propozycji ale możecie z czystym sumieniem polecić uczciwego mechanika/warsztat który dosyć że weźmie kasę to zrobi co trzeba albo jeszcze więcej jeśli wykryje inne nieprawidłowości :-)


z góry serdecznie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


kupiłem F31 N47 w połączeniu z 8HP z przebiegiem 115k i mimo, że była serwisowana w Łódzkiej Arenie to od nowości ani rozrząd ani olej w skrzyni nie był wymieniany (wiem, że serwis tłumaczy się jak się tłumaczy) - chciałem zrobić pełny serwis i wymienić wszystko co trzeba, kogo mi polecicie w Łodzi?


szukam, czytam i sporo propozycji ale możecie z czystym sumieniem polecić uczciwego mechanika/warsztat który dosyć że weźmie kasę to zrobi co trzeba albo jeszcze więcej jeśli wykryje inne nieprawidłowości :-)


z góry serdecznie dziękuję!

 

a rozrząd juz halasuje że chcesz robic? jak jest dobrze po co ruszac - moj mial 150kkm i bylo wszystko dobrze, maja i ponad 200kkm i tez bez problemu


olej w skrzyni jak najbardizej bym zrobil - polecam gościa w kierunku na Warszawe - chyba to ktos z forum, poszukam namiaru to podesle

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


kupiłem F31 N47 w połączeniu z 8HP z przebiegiem 115k i mimo, że była serwisowana w Łódzkiej Arenie to od nowości ani rozrząd ani olej w skrzyni nie był wymieniany (wiem, że serwis tłumaczy się jak się tłumaczy) - chciałem zrobić pełny serwis i wymienić wszystko co trzeba, kogo mi polecicie w Łodzi?


szukam, czytam i sporo propozycji ale możecie z czystym sumieniem polecić uczciwego mechanika/warsztat który dosyć że weźmie kasę to zrobi co trzeba albo jeszcze więcej jeśli wykryje inne nieprawidłowości :-)


z góry serdecznie dziękuję!

 

a rozrząd juz halasuje że chcesz robic? jak jest dobrze po co ruszac - moj mial 150kkm i bylo wszystko dobrze, maja i ponad 200kkm i tez bez problemu


olej w skrzyni jak najbardizej bym zrobil - polecam gościa w kierunku na Warszawe - chyba to ktos z forum, poszukam namiaru to podesle

 

znalezione, robilem u kolegi @gorik79

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a rozrząd juz halasuje że chcesz robic? jak jest dobrze po co ruszac - moj mial 150kkm i bylo wszystko dobrze, maja i ponad 200kkm i tez bez problemu


olej w skrzyni jak najbardizej bym zrobil - polecam gościa w kierunku na Warszawe - chyba to ktos z forum, poszukam namiaru to podesle

 

znalezione, robilem u kolegi @gorik79

 

nie, nic nie słychać w i "fachowcy" w Łódzkiej Arenie stwierdzili, że nie potrzeba ale jakoś nie mam zaufania do ASO.

odzywam się do gorkiego w takim razie, kierunek na warszawę to już poza Łodzią? Mieszkam na Górnej i chciałbym - najlepiej ale niekoniecznie - znaleźć kogoś jak najbliżej siebie.

dzięki Kolego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a rozrząd juz halasuje że chcesz robic? jak jest dobrze po co ruszac - moj mial 150kkm i bylo wszystko dobrze, maja i ponad 200kkm i tez bez problemu


olej w skrzyni jak najbardizej bym zrobil - polecam gościa w kierunku na Warszawe - chyba to ktos z forum, poszukam namiaru to podesle

 

znalezione, robilem u kolegi @gorik79

 

nie, nic nie słychać w i "fachowcy" w Łódzkiej Arenie stwierdzili, że nie potrzeba ale jakoś nie mam zaufania do ASO.

odzywam się do gorkiego w takim razie, kierunek na warszawę to już poza Łodzią? Mieszkam na Górnej i chciałbym - najlepiej ale niekoniecznie - znaleźć kogoś jak najbliżej siebie.

dzięki Kolego!

 

hej, przepraszam, piszac w kierunku Warszawy moze troche wprowadzilem Cie w bład bo to juz jest pod Warszawa - ale mimo wszystko polecam.

Gorik79 ma tez sporo dobrych opinii od innych - wpisz w wyszukiwarke - nie jest to zadna reklama, poprostu korzystalem i jestem zadowolony

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś:

"MK-SERWIS" Marcin Krakowiak

Sanie 14, 95-070 Aleksandrów Łódzki

aktualnie:

i4 G26 z 2023

X5 45e z 2023

118i z 2019

 

Były 730d E65 z 2004; 120i z 2005; 518d F10 z 2015; X4 20d z 2017, 518d z 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam


po naprawie lakierniczej , przerysowane drzwi lewa strona, zginął prąd w tylnych lewych drzwiach.

Nie działa nic- centralny zamek, podnośnik szyby, klamka bezkluczykowa, miękki docisk.

Sprawdziłem błędy ale nic się nie pokazało w ISTA.

Sprawdziłem wizualnie wiązki w drzwiach i wygłądają dobrze.


Pozostałe wszystkie 3 drzwi funkcjonują prawidłowo.


Gdzie w łodzi lub okolicy mogę to naprawić ?.

moj tel 502492101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

Proszę o sprawdzony warsztat samochodowy w Łodzi do bieżącego serwisowania - wymiana olejów, płynu hamulcowego.
Posiadam bmw g20, właśnie upłynął okres gwarancji i chciałbym trochę zejść z kosztów robocizny ASO. Teraz np do wymiany płyn hamulcowy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemanko wszystkim poszukuje warsztatu który ogarnie w mojem

x5 e53

Sprawdzenie wtrysków trubo i wywalenie tego zasranego dpf i ogólnie przejrzenie pieca , ktoś kto robi porządnie tę tematy.

Chce pojeździć jeszcze ładnych parę lat beż większych problemów porobi i mieć spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.