Skocz do zawartości

COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW


COMFORTMEDIA.PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Partnerzy klubu

@marcel83 , - Przepraszamy Cię, za tak długi czas odpowiedzi, ale mamy obecnie dużo projektów w trakcie przygotowania. Najszybciej można się z nami skontaktować telefonicznie 884883037


Odpowiadając na Twoje pytania:


1. Koszt urządzenia to 2999zł, koszt dedykowanej kamery cofania to 350zł, koszt bezprzewodowego carplay to 100zł

Na urządzenie dla użytkowników bmw klubu jest 250zł rabatu, na kamerę 50zł, carplay bez zmian


2. Koszt montażu nawigacji to 350zł i kamery 250zł, w części firm istnieje jeszcze mała negocjacja. W Poznaniu mamy dwa punkty w których możesz się rozliczyć za całość po montażu, chłopaki niestety nie trzymają stacji na półce, ale odezwij się, zawsze w Poznaniu w tygodniu coś się montuje, możesz podjechać i obejrzeć.


3. Kamera włącza się bez względu na którym menu jesteśmy, i wraca do tego menu. To co warto dodać, kiedy włączamy auto i włącza sie system android, funkcja wyświetlania kamery działa od razu.


4. System się włącza około 10sec


5. Można ustawić aby urządzenie włączało się od razu na menu android- tak mamy u siebie.


6. W evo (2017+) dźwięk podłącza się przez fabryczne usb, jeżeli chciałbyś nadal z niego korzystać, to można dokodować funkcję AUX - tylko dokodować i dźwięk pójdzie przez aux, port usb będzie wtedy działać.


7. W Evo nie we wszystkich autach.


9. Rozdzielczość jest 1280X480 bądź za dopłatą 1920x720 - osobiście preferujemy tą niższą, na 10 calach nie widać różnicy - matryca LCD ma bardzo ładne odwzorowanie kolorów, kątów, nasycenia, czerni.


10. Funkcja dotykowa działa tylko na menu android


Bardzo dziękujemy również za bieżące zamówienia, które są realizowane na bieżąco.


Na koniec chciałbym jeszcze raz podkreślić, że najszybciej można się z nami skontaktować telefonicznie bądź mailowo.


Pozdrawiam

Łukasz Karczmarek

884883037

http://www.comfortmedia.pl

biuro@comfortmedia.pl

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Partnerzy klubu

@3no3


To nasz sprzęt? co to za auto, rok ?


Ł.

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

@zorba


Wszystko zgodnie z rozmową telefoniczną, montaż w Chorzowie. Płatnosc za całość po instalacji. Wszyscy klienci z bmw klubu mają 250zł zniżki na urządzenie i 50zł na kamerę cofania.


Pozdrawiam

Łukasz

884883037

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E90 z fabryczną nawigacją po dołożeniu androida:


1. Kartę SIM wkładamy tak jak na naklejce czyli chipem do ekranu?

2. Czy karta SIM ma się schować cała w tym zagłębieniu czy lekko wystawać?

Bo u mnie nie działa :)

3. Czy można zmienić ten beznadziejny "dialer" telefonu?

4. Czy można zmienić układ nazwijmy to pulpitów? Np. żeby mieć "inne aplikacje" na pierwszej stronie, a nie na samym końcu?

5. Czy można słuchać zwykłego radia przez tego androida? Czy trzeba wracać do "fabrycznego menu" ?

6. Co zrobić, żeby działało Android Auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E90 z fabryczną nawigacją po dołożeniu androida:


1. Kartę SIM wkładamy tak jak na naklejce czyli chipem do ekranu?

2. Czy karta SIM ma się schować cała w tym zagłębieniu czy lekko wystawać?

Bo u mnie nie działa :)

3. Czy można zmienić ten beznadziejny "dialer" telefonu?

4. Czy można zmienić układ nazwijmy to pulpitów? Np. żeby mieć "inne aplikacje" na pierwszej stronie, a nie na samym końcu?

5. Czy można słuchać zwykłego radia przez tego androida? Czy trzeba wracać do "fabrycznego menu" ?

6. Co zrobić, żeby działało Android Auto?

 

Pytanie 1 i 2. Karta sim u mnie chowa sie cała, tylko trzeba ja "docisnąć" zeby wskoczyła na miejsce, jesli tego nie zrobisz bedzie lekko wystawac i nie bedzie działaś. Sim wkładasz jak na rysunku, tym scietym rogiem do góry. Pamietaj, ze obecne karty sa mniejsze, wiec mozesz potrzebowac taki plastikowy adapter.


Jeszcze jedno atena od sim (ta taka podłużna) nie powinna być przykeljona do metalowej czesci. Ja swoja umiesciłem w schowku i mam full zasieg.



Pytania 4,5,6 sam jestem Ciekawe, w szczegolnosi nr 5, bo to wkurzajace, ze rzeczy które uzywam najczesciej sa na koncu....


Mam jeszcze swoje pytania do Łukasza:


1. Czy można zrobić by po nacisnieciu na idrive przycisku telefonu otweiral sie panel telefonu andorid, narazie działa tak tylko przycisk telefonu z kierownicy? (tak samo jak jest to zrobione z navi, ze po nacisnieniu otwiera sie google maps)

2. Czu mozna ustawić, ze po nacisnieciu przycisku na kierownicu voice command bedzie otwierał sie google assistant?

3. Czy mozna ustawic by po nacisnieciu na idrive cd otwierał się youtube music lub inna muzyczna appka?

4. Czemu po klikneciu w car info, zamiast pokazac informacje o samochodzie, przenosi mnie na fabryczny ekran bmw, do ostatniej otwartej zakładki (działa tak na każdym UI)?

5. Czy macie w swojej ofercie nakładke na idrive, zeby był dotykowy?

6. Czy macie w swojej ofercie mic 22C-DZ adapter by można było sie podłączyc do fabrycznego mikforonu bmw (taki jak na zdjeciu), czy bedzie to działac z waszym systemem?mic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E90 z fabryczną nawigacją po dołożeniu androida:


1. Kartę SIM wkładamy tak jak na naklejce czyli chipem do ekranu?

2. Czy karta SIM ma się schować cała w tym zagłębieniu czy lekko wystawać?

Bo u mnie nie działa :)

3. Czy można zmienić ten beznadziejny "dialer" telefonu?

4. Czy można zmienić układ nazwijmy to pulpitów? Np. żeby mieć "inne aplikacje" na pierwszej stronie, a nie na samym końcu?

5. Czy można słuchać zwykłego radia przez tego androida? Czy trzeba wracać do "fabrycznego menu" ?

6. Co zrobić, żeby działało Android Auto?

 

Pytanie 1 i 2. Karta sim u mnie chowa sie cała, tylko trzeba ja "docisnąć" zeby wskoczyła na miejsce, jesli tego nie zrobisz bedzie lekko wystawac i nie bedzie działaś. Sim wkładasz jak na rysunku, tym scietym rogiem do góry. Pamietaj, ze obecne karty sa mniejsze, wiec mozesz potrzebowac taki plastikowy adapter.



mic.png

 

No to u mnie wystaję i nie chce się schować jakby, cały czas wyskakuję. W ogóle te miejsce na wkładanie jej jest ekstra...

Ogólnie sprzęt warto może 500 zł, jak na razie jestem mocno niezadowolony. Już spasowanie go stwarzało problemy. Wiedziałem, że to chińskie badziewie, ale nie sądziłem, że aż takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo słabą pomimo, że jest najnowsza wersja.

Karta SIM nie wchodzi i nie jest czytana.

Sprzęt nie był dopasowany do mojego samochodu.

Nie chcę wypowiadać się co do ekranu, bo nie zdjęłam folii ochronnik, a ona może zaburzać odbiór. Ale na razie to nic na nim nie widać.


Na aukcji napisane jest PODCZAS KORZYSTANIA Z PROGRAMU NAWIGACYJNEGO MOŻNA JEDNOCZEŚNIE SŁUCHAĆ MUZYKI NP. Z RADIA/USB/INNE u mnie nie można, bo włączając coś z Androida radio wyłącza się, bo uruchamiany jest dźwięk po AUX.


MOŻLIWOŚĆ PRZEŁĄCZNIA SIĘ MIĘDZY ORYGINALNYM MENU I JEGO WSZYSTKIMI FUNKCJAMI A MENU BMWMEDIA


TRZY MENU DO WYBORU ID5; ID6; NBT u mnie są tylko dwa


URZĄDZENIE JEST W PEŁNI KOMPATYBILNE Z JOYSTICKIEM IDRIVE, ZARÓWNO W MENU ORYGINALNYM JAK I MENU ANDROIDA u mnie nic nie można robić joystickiem idrive w aplikacjach android, tylko dotyk


FABRYCZNY IDRIVE W WERSJI CIC MOŻE BYĆ ZMIENIONY SPECJALNĄ NAKŁADKĄ NA DOTYKOWY ! nie może, bo nie jest już w sprzedaży


Samo urządzenie wysyła dźwięk przez AUX, czego "mój" serwis nie wiedział w związku z tym nie mam dźwięku jak na razie


UDOSTĘPNIAMY PROFESJONALNĄ INFOLINIE TECHNICZNĄ taka profesjonalna, że Pan nie wiedział jak wkładać kartę SIM, ani jak włączyć android auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo słabą pomimo, że jest najnowsza wersja.

Karta SIM nie wchodzi i nie jest czytana.

Sprzęt nie był dopasowany do mojego samochodu.

Nie chcę wypowiadać się co do ekranu, bo nie zdjęłam folii ochronnik, a ona może zaburzać odbiór. Ale na razie to nic na nim nie widać.


Na aukcji napisane jest PODCZAS KORZYSTANIA Z PROGRAMU NAWIGACYJNEGO MOŻNA JEDNOCZEŚNIE SŁUCHAĆ MUZYKI NP. Z RADIA/USB/INNE u mnie nie można, bo włączając coś z Androida radio wyłącza się, bo uruchamiany jest dźwięk po AUX.




Może kwestia ustawień. U mnie działa tak jak piwinno


MOŻLIWOŚĆ PRZEŁĄCZNIA SIĘ MIĘDZY ORYGINALNYM MENU I JEGO WSZYSTKIMI FUNKCJAMI A MENU BMWMEDIA


TRZY MENU DO WYBORU ID5; ID6; NBT u mnie są tylko dwa


URZĄDZENIE JEST W PEŁNI KOMPATYBILNE Z JOYSTICKIEM IDRIVE, ZARÓWNO W MENU ORYGINALNYM JAK I MENU ANDROIDA u mnie nic nie można robić joystickiem idrive w aplikacjach android, tylko dotyk



Zrób aktualizację


FABRYCZNY IDRIVE W WERSJI CIC MOŻE BYĆ ZMIENIONY SPECJALNĄ NAKŁADKĄ NA DOTYKOWY ! nie może, bo nie jest już w sprzedaży


Samo urządzenie wysyła dźwięk przez AUX, czego "mój" serwis nie wiedział w związku z tym nie mam dźwięku jak na razie


UDOSTĘPNIAMY PROFESJONALNĄ INFOLINIE TECHNICZNĄ taka profesjonalna, że Pan nie wiedział jak wkładać kartę SIM, ani jak włączyć android auto

Hehehe kasa konkretna a obsługa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

Wrzucam post uzytkownika fflash ktory zostal omylkowo usuniety przez moderatora :)



przez fflash » 20 Mar 2022 18:29


Paniczos napisał:No bardzo słabą pomimo, że jest najnowsza wersja.

Karta SIM nie wchodzi i nie jest czytana.

Sprzęt nie był dopasowany do mojego samochodu.

Nie chcę wypowiadać się co do ekranu, bo nie zdjęłam folii ochronnik, a ona może zaburzać odbiór. Ale na razie to nic na nim nie widać.


Na aukcji napisane jest PODCZAS KORZYSTANIA Z PROGRAMU NAWIGACYJNEGO MOŻNA JEDNOCZEŚNIE SŁUCHAĆ MUZYKI NP. Z RADIA/USB/INNE u mnie nie można, bo włączając coś z Androida radio wyłącza się, bo uruchamiany jest dźwięk po AUX.


MOŻLIWOŚĆ PRZEŁĄCZNIA SIĘ MIĘDZY ORYGINALNYM MENU I JEGO WSZYSTKIMI FUNKCJAMI A MENU BMWMEDIA


TRZY MENU DO WYBORU ID5; ID6; NBT u mnie są tylko dwa


URZĄDZENIE JEST W PEŁNI KOMPATYBILNE Z JOYSTICKIEM IDRIVE, ZARÓWNO W MENU ORYGINALNYM JAK I MENU ANDROIDA u mnie nic nie można robić joystickiem idrive w aplikacjach android, tylko dotyk


FABRYCZNY IDRIVE W WERSJI CIC MOŻE BYĆ ZMIENIONY SPECJALNĄ NAKŁADKĄ NA DOTYKOWY ! nie może, bo nie jest już w sprzedaży


Samo urządzenie wysyła dźwięk przez AUX, czego "mój" serwis nie wiedział w związku z tym nie mam dźwięku jak na razie


UDOSTĘPNIAMY PROFESJONALNĄ INFOLINIE TECHNICZNĄ taka profesjonalna, że Pan nie wiedział jak wkładać kartę SIM, ani jak włączyć android auto




Szczerze to znalazłem stronę skąd można ściągnąć takiego androida a nawet o lepszych parametrach (nie mylić z AliExpress, jest to dystrybutor, myślę że dużo osób się tam zaopatrza 


). Sam myślałem nad takim zakupem bo koszt trochę mniejszy, choć nie wiem czy dobrze policzyłem z vatem, etc


Ale ... Właśnie zdecydowałem się na zakup tutaj i teraz nie żałuję bo:

- wysyłka z azji, czas, nie wiadomo czy dojdzie cała i kompletna

- zwrot na własny koszt, i znowu czy dojdzie cała

- gwarancja, jest, ale trzeba odesłać na własny koszt, dotatkowo czas

- brak jakiej kolwiek pomocy

- i kilka innych mniejszych minusów, a oszczędność przy tym nie wielką


Na moim przykładzie dostałem zła nawigacje, szybki kontakt i nie ma żadnego problemu, nawigacja wymiona. Do tego gwarancja w PL.


Jakość wiadomo taka sama jak z chin, u mnie np miałem problem z dotykiem, gdy wszystko było złożone okazało się że jest brak dotyku, problem rozwiązany, podczas montażu trzeba uważać by wtyczka zasilająca nie była zbyt mocno dociśnięta bo wtedy nie działa dotyk, ja dałem mała uszczelek która zapobiega dopychaniu wtyczki. Jak na razie działa, a wyrazie problemu mam GWARANCJE!


Co do karty SIM to musisz ją docisnąć bo wskoczyła na miejsca, tak jak kiedyś w strych roturach czy telefonach, jest tam specjalny mechanizm.


Z radiem nie testowałem, ale jutro przetestuje i dam znać czy u mnie też tak jest.


Idrive chodzi ok, choć w niektórych aplikacjach trochę szwankuje, ale do przeżycia


Ja montowałem sam i dostałem numer do pracownika który wszystko mi wyjaśnił i nie miałem żadnego większego problemu, szkoda, że trafiłeś na jakiś [bAD] serwis

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

Drodzy Państwo,


Jesteśmy obecnie na urlopie do końca przyszłego tygodnia (26.03) o czym klient został wczesniej poinformowany. Rozumiem nerwy, ale wynikają one chyba z emocji, ocena sprzętu rownież, nie wiem skąd taka surowa.


Tak na szybko,


Sprzęt jest oczywiscie z Chin, o czym była mowa wiele razy, firma dołożyła wielu starań aby wybrać odpowiedniego dostawce zapewniającego najlepszą jakość i wspracie, myślę ze moga to potwierdzić uzytkownicy forum. Zdarzają sie oczywiście jakieś niedociągnięcia, firma wspolpracuje z podwykonawcami na terenie całego kraju i zdarza sie, że jakis serwis nie wykona swojej pracy rzetelnie, natomiast, mają Państwo gwarancje i zgloszony taki fakt nie zostaje bez odzewu, np. W tym wypadku podwykonawca poprawi podpiecie dźwięku do auta czego nie zrobił. Takie sytuacje weryfikują również naszych podwykonawców, niestety nie zawsze da sie pewne procesy na odległość przypilnować.


Firma stawia na obsługę klienta i kulture sprzedaży, jak kolwiek to brzmi :D


Co do kwesti technicznych, mamy oddzielną infolinie montażową i obsługi klienta, gdzie można zapytać o funkcję urządzenia czy inne wątpliwości.


Przez najblizszy tydzień dział zamówień funkcjonuje normalnie, ale w okrojonym składzie, jeżeli nie odbierzemy to oddzwonimy :)


Co do kwesti technicznych na wszystkie odpowiemy na spokojnie, kolegę z problemami przekierowywuje do kolegi z działu wsparcia.


Pozdrawiam Serdecznie

Łukasz

Edytowane przez COMFORTMEDIA.PL

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy Wy zdjęliście folię ochronną? Bo ja jeszcze nie i strasznie ciemny jest ten wyświetlacz i ma słabą widoczność. Jasność ustawiona na maksymalną. Zastanawiam się czy to wina folii i czy pozbycie się jej poprawi sytuację?

2. Czy u Was też dwie aplikację (YouTube Music i Yanosik) zabijają urządzenie? Zawiecha i padaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

@Paniczos


1. Zdejmij folie, oczywiscie, że bedzie lepiej widać, zalecna jasnosc urządzenia to max 90%.


2. Problem yanosika jest problemem android 11, napisz do nas maila, sprawdzimy ktorą masz wersje softu i podeślemy update.


Jeżeli masz inne pytania techniczne bądź wątpliwości to kontaktuj sie z nami mailowo bądź telefonicznie


Pozdrawiam

Łukasz

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowany działa (troche był problem z zarejestrowaniem karty sim ale wystarczyło zostawić wyłączony samochód na 2 godziny i zadziałało )

System działa stosunkowo szybko

Jedynie muszę pomyśleć na lepszym umiejscowieniu anteny

Dziwi mnie tylko fakt że kiedy włączę radio (to oryginalne bo innego chyba niema) to włączając janosika wyłącza się

A może ktoś z was wie jak zrobić żeby janosik zawsze włączał sie po uruchomieniu auta

Ogólnie wszystko działa super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.