Skocz do zawartości

Opóźnienia w dostawie BMW X3


jooohny93

Rekomendowane odpowiedzi

X3 xDrive 20d LCI

zamówionie 08-12-2021

potwierdzenie produkcji, VIN 15-12-2021

WBA15BZ000N143471

produkcja 14-01-2022

w transporcie od 17-01-2022

czekam

 

odbiór 21-03-2022

 

Ja :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: zamówiłem X3 m40d 2 grudnia, miało być szybko i priorytetowo bo M i bez ograniczeń. Wersja prawie na fula, a ostatnio dostałem info, ze nawet na kwiecień nie wskoczył.... :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:


Masakra, zaczynam już się nawet rozglądać za czymś co stoi w salonie tylko problem jest, że BMW od poniedziałku cofnęło wszystkie rabaty. Słownie na zero....

 

Mam tak samo. Taki sam, zamówiony dzień wcześniej (1.12)

I już wiem, że skoro handlowiec do 10 każdego miesiąca nie ma info o produkcji, to na pewno nie nastąpi w następnym miesiącu.

Wygląda na to, że motory szóstki wydłużają terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X3 xDrive 20d LCI

zamówionie 08-12-2021

potwierdzenie produkcji, VIN 15-12-2021

WBA15BZ000N143471

produkcja 14-01-2022

w transporcie od 17-01-2022

czekam

 

odbiór 21-03-2022

 

My Te dostaliśmy info ze odbiór będzie między 21 a 25, zobaczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybko od zamówienia, widocznie to zależy od wyposażenia, ja już czekam ponad rok, może zamówić nową mazdę cx60 , to szybciej się doczekam? I samochód całkiem niezły ? Jak koledzy sądzą?

Nam dealer przy skladniu zamówienia, mówił co jest dostępne, a co nie i tak też dobieraliśmy wyposażenia auta, aby nie było problemu z produkcją, auto zamawialiśmy końcem sierpnia, ale poszło zamówienie 2 stycznia, bo chcileimsy z datą 2022, 13 stycznia mamy wbita w win datę produkcji. Końcem stycznia już płynęło, tutaj długo to zeszło, 2 marca wpłynął statek do portu, teraz czekemny na transport do Polski, ciekawa jestem czy 21 marca bedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos taka sytuacje, ze statek przyplynal pod Bremerhaven a nastepnie stal na morzu nie wchodzac do portu? Martiwacy jest fakt, ze wczoraj troche statkow z autami przewinelo sie przez Bremerhaven i wszystkie wchodzily od razu, a niestety moj statek ma skasowany ETA time chociaz pierwotnie mial wplynac wczoraj rano na rozladunek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dostaliśmy Info, że Samochód jest w Polsce, czekam na transport do Warszawy, tak więc jakaś partia już przyjechała do PL

, Wstępnie mamy odbiór miedzy 21 a 24. :D

 

Gratulacje , tak szybko odbiór? Który salon BMW tak sprawnie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dostaliśmy Info, że Samochód jest w Polsce, czekam na transport do Warszawy, tak więc jakaś partia już przyjechała do PL

, Wstępnie mamy odbiór miedzy 21 a 24. :D

 

Gratulacje , tak szybko odbiór? Który salon BMW tak sprawnie działa?

Inchape warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dostaliśmy Info, że Samochód jest w Polsce, czekam na transport do Warszawy, tak więc jakaś partia już przyjechała do PL

, Wstępnie mamy odbiór miedzy 21 a 24. :D

 

Gratulacje , tak szybko odbiór? Który salon BMW tak sprawnie działa?

Inchape warszawa

 


Zamawiałem Na początku Grudnia w Inchcape Wawa, w tydzień wskoczył na produkcje na 3 tydzień stycznia, aktualnie płynie. Patrząc na Twoją produkcje to niedługo też powinien być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem Na początku Grudnia w Inchcape Wawa, w tydzień wskoczył na produkcje na 3 tydzień stycznia, aktualnie płynie. Patrząc na Twoją produkcje to niedługo też powinien być :D



W piątek idziemy odebrać, już jest w Wawie(jutro rejestracja)i mają zrobić powłokę ceramiczną, znajomy mega polecał:) dam znać co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos taka sytuacje, ze statek przyplynal pod Bremerhaven a nastepnie stal na morzu nie wchodzac do portu? Martiwacy jest fakt, ze wczoraj troche statkow z autami przewinelo sie przez Bremerhaven i wszystkie wchodzily od razu, a niestety moj statek ma skasowany ETA time chociaz pierwotnie mial wplynac wczoraj rano na rozladunek.

 

U mnie to samo - może wiedzą coś, czego my nie wiemy i szkoda im aut dostarczać :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po odbiorze naszej x3 z zasłony Inchape warszawa, auto sztos. Pan Noberty wszytsko nam pokazał, co jak działa, pomógł z aplikacja myBmW warto sobie o niej poczytać,. auto prezentuje się świetnie i komfort jazdy też mega, włsnie testujemy je na trasie 400 km. Pozdrów dla wszystkich. Jak wjechało do portu 2 tak 14 było już w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam zapytanie do tych co już odebrali wasze x3, wybraliśmy w naszym aucie regulacje lędźwiową przód, fotele sportowe, powiedzcie mi czy u was tez jest ta regulacja tylko w kierowcy? W opise win jest 488 i 48z, z tłumaczeni funkcji vin wychodzi, że pasażer równiez posiada taka regulacje... U nas tego nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

48Z - rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera


Czyli w praktyce brak podparcia lędźwiowego i brak regulacji szerokości dla fotela pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48Z - rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera


Czyli w praktyce brak podparcia lędźwiowego i brak regulacji szerokości dla fotela pasażera.

 


Których foteli to dotyczy z mankietu czy tych za dopłatą z logo M?

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W moim wypadku dotyczy sportowych M-pakietowych.


To była jedna z pierwszych restrykcji i dotyczyła większości modeli BMW…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co jeszcze przeszkodzi BMW w dostarczaniu zamówionych samochodów do klientów, może zabraknie części do lawet co je rozwożą do salonów? Chyba nic mnie już nie zdziwi.

Mam nadzieję, że ten samochód po tych wszystkich przejściach , montażach zastępczych , zdobycznych podzespołów, na parkingach zamiast na taśmie montażowej, będzie działał jak nowe BMW, a nie jak stara łada wymagająca specjalnej troski i co rusz u mechanika.

Edytowane przez mmarco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalm info, ze w Kleszczowie z powodu WOJNY, CEN PALIW I BRAKU UKRAINSKICH KIEROWCOW transport do salonu moze sie opoznic do nieokreslonego blizej czasu. Dacie wiare??? Poprosilam BMW o zorganizowanie prywatnej lawety (1200 zl) to teraz jest problem zeby Kleszczow pozwolil BMW wywiezc moje auto z placu. Poprostu nie mam slow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalm info, ze w Kleszczowie z powodu WOJNY, CEN PALIW I BRAKU UKRAINSKICH KIEROWCOW transport do salonu moze sie opoznic do nieokreslonego blizej czasu. Dacie wiare??? Poprosilam BMW o zorganizowanie prywatnej lawety (1200 zl) to teraz jest problem zeby Kleszczow pozwolil BMW wywiezc moje auto z placu. Poprostu nie mam slow.

 

Dziwna sprawa bo kilka dni temu kilku forumowiczow odbieralo auta normalnie z Kleszczowa. Tutaj to moze kwestia samego dealera i np nie uzbierania pelnej lawety do niego? Ciezko powiedziec. Daj znac czy udalo sie to jakos zalatwic bo moze sie okazac ze za kilka tygodni ktos bedzie w takiej samej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.