Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Tak. Rozpaowujesz najnowszym 7zip. Wrzucasz bez katalogow typu "mapa" itp. Nie każdy pendriva dziala poprawnie, czasami auto nie chce go wykrywac. Mam takich kilka. Firmowe zazwyczaj idą. Na youtube są filmiki aktualizacji krok po kroku praktycznie do wszystkich typów map, wiec jak ci nie idzie to warto poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej


Road Map Europe West PREMIUM USB 2022.

Sorki za tyle pytań ale to moje pierwsze BMW i nie chcę czegoś popsuć, jeśli dobrze rozumiem to po wypakowaniu wrzucam na pendriva dwa pliki (pkgdb oraz config.nfm - takie mam po wypakowaniu 23.9GB). Jeszcze jedno pytanie, mój aktualny region w nawigacji to NA (North America). Muszę to zmienić przed instalacją?

Może jest ktoś z Mazowieckiego kto by pomógł w ogarnięciu tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej


W kwestii multimediów właśnie zaczynam całą konwersję, kwestie oświetlenia mam już załatwioną.

 

Sam tego nie robiłem. Może ktoś sie wypowie kto robił, ale trzebaby usunąć z VO, że to auto z USA i przekodować CIC. Poczytam.

Tu masz sporo informacji, ale musisz doczytać co i jak.

https://cartechnology.co.uk/printthread.php?tid=54428

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam BMW F11 z 2013 r. z systemem NBT. Czy można jednocześnie zainstalować road map Europe West next i road map Europe East next czy może tylko można instalować zamiennie? Zależy mi na Europie Zachodniej ale też żeby była Chorwacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, mam BMW F11 z 2013 r. z systemem NBT. Czy można jednocześnie zainstalować road map Europe West next i road map Europe East next czy może tylko można instalować zamiennie? Zależy mi na Europie Zachodniej ale też żeby była Chorwacja.

Chyba w obu jest.

Tylko jedna mozna miec zainstalowana jednoczesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, robiłem aktualizację map w F11 z 2010r, ale to było 3-4 lata temu, potrzebuje sobie odświeżyć. kod Life Time wygeneruje sobie BMWaicoder, potrzebuje Pendrive min 32GB. mam F30 z 2013r. Wersje map: Road Map EUROPE Next 2013, NBT_G14024I. Jakich map szukać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Mam pytanko, po włożeniu pendriva z mapami nic się nie dzieje, nie startuje aktualizacja. Po wejściu w zakładkę cd/media wykrywa pendriva i zawartość map. Co może być powodem że aktualizacja nie startuje. Dodam że auto jest z USA, zmieniłem region navi na ECE - Europa poprzez bimmercode. Możliwe ze coś jeszcze muszę przekodowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.