Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrany! :8) :D :D :D

Ten wygląd, ten zapach, to brzmienie... :mrgreen:

Gratuluję....... I zazdroszczę :) ja jeszcze czekam :(

Dopiero dzisiaj odebrałeś? Do odbioru szykowałeś się już chyba w poprzednim tygodniu? Ile czasu minęło od dopłynecie do europy do dnia odbioru w Twoim przypadku?

 

Dziękuję @bicpl i @KrzychoM :)

Tak, odebrałem w piątek, prawie (ten sam tydzień :wink:) zgodnie z tym co pisałem 6 listopada (poniżej cytat).

W poniedziałek miał badanie PDI, we wtorek poszły dokumenty do rejestracji, środa wolna, w czwartek zarejestrowany i gotowy do odbioru - umówiłem się na piątek, bo tak mi bardziej pasowało czasowo :)


Zatem będąc drobiazgowym, od tygodnia produkcyjnego - odbiór nastąpił 8 tygodni później.

Od dnia dopłynięcia do europy, do odbioru - około 4 tygodnie (2 tygodnie dłużej niż być powinno).

 

Odbieram w przyszłym tygodniu, opóźnienie wyniosło dokładnie 1 tydzień :) Samochód przyjeżdża do dealera w dniu jutrzejszym, równo 7 tygodni od dnia produkcji.

Dzisiaj dograłem temat leasingu i ubezpieczenia, jutro dealer ogarnie rejestrację (trwa to 2 dni robocze), czyli w poniedziałek przegląd PDI oraz podpisanie umowy, wtorek przyjdą blachy i można odbierać :)


Dodam, że samochód zamówiłem i wpłaciłem zaliczkę 18 sierpnia. Okres 6 tygodni na dostawę liczymy od TYGODNIA produkcyjnego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i jest, w końcu odebrałem i ja :)

Faktycznie, ten wygląd, ten zapach :)

Wydaje mi się, że mój handlowiec się mocno postarał, zamówiony 01.10, produkcja 23.10, przypłynął do Europy 20.11, w moim salonie był już 30.11. Oczywiście formalności, rejestracja no i odbiór w dniu wczorajszym 03.12.

Wszystkim czekającym życzę cierpliwości, warto czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Ja zamawiałem jeszcze w poprzednim roku i wciąż nie wiem kiedy auto się wyprodukuje. Ciągle zmiany statusów pomiędzy 111 i 112. Porezygnowałem już ze wszystkich restrykcji, w tym z pneumatyki, żeby w końcu mieć auto. Kilku handlowców mi powiedziało, że ich zdaniem w tym roku żadne X5 z pneumatyką z linii nie zjedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja dopinam ostatnie szczegóły zamówienia, niby na październik jest realny odbiór, z komfortami, HK, pneumatyką, M-pakiet, ale problem podobno jest z ładowaniem indukcyjnym którego nie można wziąć i digital key. Indukcję jeszcze jestem w stanie odpuścić, choć dziwne aby auto tej klasy tego nie miało, jednak słyszałem, że telefon praktycznie się tam nie ładuje. Ale digital key? Sam fakt nie noszenia kluczyka ze sobą tak mi się spodobał, że nie wiem czy jestem w stanie to odpuścić. Może ktoś się orientuje czy może to kwestia oprogramowania i będą to potem to włączać po jakiejś aktualizacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopinam ostatnie szczegóły zamówienia, niby na październik jest realny odbiór, z komfortami, HK, pneumatyką, M-pakiet, ale problem podobno jest z ładowaniem indukcyjnym którego nie można wziąć i digital key. Indukcję jeszcze jestem w stanie odpuścić, choć dziwne aby auto tej klasy tego nie miało, jednak słyszałem, że telefon praktycznie się tam nie ładuje. Ale digital key? Sam fakt nie noszenia kluczyka ze sobą tak mi się spodobał, że nie wiem czy jestem w stanie to odpuścić. Może ktoś się orientuje czy może to kwestia oprogramowania i będą to potem to włączać po jakiejś aktualizacji?

 

Na całym świecie są problemy z podzespołami elektronicznymi we wszystkich branżach. Ceny już poszły 30% do góry. Sytuacja unormuje się pewnie wiosną przyszłego roku…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stashek, wolę nosić w kieszeni kluczyk i o nim nie myśleć , niż co chwilę przykładać do klamki kartę/telefon. W ogóle tej funkcji nie używam.
http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stashek, wolę nosić w kieszeni kluczyk i o nim nie myśleć , niż co chwilę przykładać do klamki kartę/telefon. W ogóle tej funkcji nie używam.

 

Ja jakoś w dobie kiedy już nie trzeba już nosić ze sobą dokumentów, prawka i płacić można telefonem, uważam to za mega gadżet. Oczywiście nie znaczy to, że całkowicie zrezygnuje z kluczyka, ale są sytuacje kiedy takie rozwiązania są wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G06 zamówione 29 stycznia z HK, pneumatyka niby od tygodnia jest już w niemczech, czekam na dalsze info.

 

A jaki masz silnik? Ja zamawiałem dokładnie w tym samym terminie 40d z HK i pneumatyka i jeszcze czekam.

 


30d,


Produkcje miałem ostatni tydzień kwietnia, dość szybko dopłynął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G06 zamówione 29 stycznia z HK, pneumatyka niby od tygodnia jest już w niemczech, czekam na dalsze info.

 

A jaki masz silnik? Ja zamawiałem dokładnie w tym samym terminie 40d z HK i pneumatyka i jeszcze czekam.

 


30d,


Produkcje miałem ostatni tydzień kwietnia, dość szybko dopłynął.

 

Super to miałeś szczęście!

Ja napisałem do dealera po twoim poscie i czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też przy zamówieniu 45e w ubiegłym tygodniu powiedzieli, że hybrydy mają priorytet. Deklarowany termin dostawy 4-5 miesięcy czyli prawdopodobnie październik.
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczka zapłacona 10.05.21 dzisiaj mam potwierdzenie produkcji na 27 tydzień roku . Status 111 Jak u Was też tak szybko ?

 

A jaka konfiguracja? Ja zamówiłem w tym tygodniu, czekam na potwierdzenie daty produkcji, ale wstępnie do odbioru około października.

Ja zamawiam 30d, m-pakiet, pneumatyka, komforty, wentylacja, hk. To tyle z restrykcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.