Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, czy jest ktoś w stanie polecić warsztat w Warszawie który sprawdzi auto przed zakupem, rzuci fachowym okiem, podepnie komputer i nie za miliony monet (w serwisie BMW koszt 1200zł).

 

z nieautoryzowanych to Hypertech chyba najlepsi ale nie najtańsi :8)

 

Dzięki za namiar, niestety brak wolnych terminów, koszt 850zł.

Wołomin Szosa Jadowska Jan Zientara. Z hamownią włącznie.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Mam potrzebę lekkiego wyklepania mojego bolida z przodu :-(. Maska, zderzak reflektor do wymiany na pewno. Pewnie jeszcze coś się znajdzie jak się rozbierze. Mogę to zrobić w ramach polisy zatem pytanie do szanownych Użytkowników forum, który serwis autoryzowany BMW w tym zakresie polecacie? Szukam czegoś w Warszawie i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do zrobienia dwie rzeczy (pacjent - F06 640i):

1. od jakiegoś czasu w czasie jazdy na sekundę-dwie wyłączają mi się zegary cyfrowe, czasem razem z komputerem, po chwili odpalają się znowu

2. chcę zmienić końcówki wydechu (bez tłumików) - dźwięk mi odpowiada, ale nie pasuje mi ich wygląd.


Polecicie ludzi do obydwu tematów? Najlepiej sama Warszawa, ale jak jest kozak w bliskiej okolicy to też się nie obrażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części mają sporo droższe niż w ASO. Koszt usługi również masakryczny i niewspółmiernie drogi. Mają jeszcze kilka minusów

 

Witam, czy jest ktoś w stanie polecić warsztat w Warszawie który sprawdzi auto przed zakupem, rzuci fachowym okiem, podepnie komputer i nie za miliony monet (w serwisie BMW koszt 1200zł).

 

z nieautoryzowanych to Hypertech chyba najlepsi ale nie najtańsi :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Wawie podjechać na wyważanie kół z testem drogowym? Macie jakieś sprawdzone, dobre zakłady wulkanizacyjne?

 

auto-kółko centrum serwisowe, wolska 64a, 01-134 warszawa


Chlopaki ogarneli mi reklamacje opony Bridgestone mimo ze oponeo nie dało rady. Do tego wymyli felgi ze starego kleju, opony ustawili odpowiednio na felgach. Ogólnie petarda :) rzadko sie zdarza tak ogarnieta wulkanizacja. A i do tego są autoryzowanym serwisem michelin i Continental. Polecam

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć w ECU od vtg nie ma błędów, błędy wskazują na czujnik abs ale tak jak pisałem został wymieniony i nic to nie dało. Tak myślę czy system działa tak że czujnik abs daje sygnal do sterownika pompy abs a ona odpowiednio steruję dopływem płynu hamulcowego do zacisków? Bo jeśli tak to może sterownik ABS? Ale nie będę się tu rozwijał, bo bardziej pytam do którego warsztatu polecacie żebym się wybrał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś morze polecić warsztat na taką przypadłość :

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=131&t=382615

Acs?, Hypertech? BMW Serwis Wołomin? może inne?zależy mi na w miarę szybkim terminie umówienia wizyty

 

Zielonka kolo Wołomina

Eco Garage & Cars Cult

605209178 bezpośredni telefon do Pana Piotra, mechanika który ma bogatą wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawy powypadkowe Auto-Efekt

Blizne Jasińskiego ul. Mickiewicza 16

602307916

autoefekt.pl

Polecam

 

Jakieś jeszcze referencje tego warsztatu? Ktoś korzystał?


W Święta miałem przygodę z jeleniem. Mam zderzak, maskę i reflektor do zrobienia z AC. Celuję w ASO, ale trochę są niechętni, pewnie boją się całki (E90 2006). Dzisiaj mam wizytę rzeczoznawcy z PZU.


Na wypadek jakby z ASO się nie udało, moglibyście polecić warsztat w Wawie na takie przypadłości? Przy okazji może bym coś jeszcze zrobił za dopłatą, także fajnie jakby Panowie znali się na beemkach.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem ASO nie chce.... jest ich kilka :)

 

Bali się całki.. i wykrakali, bo wczoraj rzeczoznawca z PZU wycenił wymianę/naprawę zderzaka, reflektora i maski na ponad ... 11 tys. co przekracza 70% wyliczonej przez nich wartości samochodu. Masakra. Teraz nie wiem czy nie mam zamkniętej drogi do naprawy bezgotówkowej, bo odszkodowanie, które zaproponowali jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, szukam warsztatu w Warszawie i okolicach. Problem - dyferencjał (najprawdopodobniej do wymiany) w BMW e87 118d. Będę wdzięczny za polecenie warsztatu, który fachowo podejmie się tematu.

Pozdrawiam

Witam, śmiało wal dzwoń do BMW Autotech Miedzianogórska 6 Warszawa, Praga. Jak coś powiedz że od białej X3 Marcina masz namiar z forum. Do Łukasza nr, tylko mają sporo ale wszystko zrobią jak należy. Chłopaki przenieśli się i teraz ten ww. adres. Z Łukaszem konkret człowiek wszystko ustalisz, auto za rozsądne pieniądze będzie bajka. Robią to co ASO nie daje rady, tylko nie zdziw się jak wygląda warsztat, kawy nie dostaniesz, ale auto sprawne. Łukasz 666580730 Miedzianogórska 6 Wawa pozdr

https://autotechbmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie kochani,

Natrafiłam na warsztat samochodowy BMWLAB na Augustówce.

I nie zawiodłam się!

Super obsługa, w jeden dzień mechanicy wykonali dokładny przegląd mechaniczny i w ten sam dzień dostałam wycenę, ile będzie mnie kosztowała naprawa wraz z częściami.

Nie naciągali na zbędne naprawy, Pani przez telefon poinformowała Mnie co trzeba zrobić na już, a z czym można poczekać.

Dodatkowo Pan, który tam koduje przedstawił mi ofertę cenową na doposażenia, które mnie interesowały i już jestem umówiona na drugą wizytę aby już nie naprawiać - ale dopieszczać swoje autko ;-)

6+ - to ocena, którą mogę śmiało postawić!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani,

Natrafiłam na warsztat samochodowy BMWLAB na Augustówce.

I nie zawiodłam się!

Super obsługa, w jeden dzień mechanicy wykonali dokładny przegląd mechaniczny i w ten sam dzień dostałam wycenę, ile będzie mnie kosztowała naprawa wraz z częściami.

Nie naciągali na zbędne naprawy, Pani przez telefon poinformowała Mnie co trzeba zrobić na już, a z czym można poczekać.

Dodatkowo Pan, który tam koduje przedstawił mi ofertę cenową na doposażenia, które mnie interesowały i już jestem umówiona na drugą wizytę aby już nie naprawiać - ale dopieszczać swoje autko ;-)

6+ - to ocena, którą mogę śmiało postawić!

Pozdrawiam.

Pracujesz tam, czy dostajesz mamonę za reklamę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znajomy polecał do takich rzeczy Sporttig w Zielonce

https://www.facebook.com/sporttig

Sam nic nie robiłem jeszcze.

 

Firma klasa :) ale koleś robi całe układy wydechowe, terminy mocno zapchane, nie wiem czy będzie mu się chciało bawić w same końcówki.


Ogólnie jeden z lepszych spawaczy w mazowieckim.

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić tapicera w Warszawie lub okolicach? Chce wymienić skórę na podłokietniku drzwi i centralnym podłokietniku. Sam materiał mam, potrzebuję tylko magika który zrobi to jak w oryginale.
gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Mi znajomy polecał do takich rzeczy Sporttig w Zielonce

https://www.facebook.com/sporttig

Sam nic nie robiłem jeszcze.

 

Firma klasa :) ale koleś robi całe układy wydechowe, terminy mocno zapchane, nie wiem czy będzie mu się chciało bawić w same końcówki.


Ogólnie jeden z lepszych spawaczy w mazowieckim.

Pytałem go o rozsunięcie rur w moim wydechu i zmianę końcówek, to nie spuścił mnie na drzewo. Projekty fajne, ale może drobnica też daje satysfakcję ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić tapicera w Warszawie lub okolicach? Chce wymienić skórę na podłokietniku drzwi i centralnym podłokietniku. Sam materiał mam, potrzebuję tylko magika który zrobi to jak w oryginale.

 

Sam nie korzystałem, ale słyszałem dobre opinie o Adnrzeju Grodzkim z Warszawy, znajdziesz na instagramie kontakt. Patrząc na to, nad czym pracuje - robi dobrą robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.