Skocz do zawartości

Fotele z Anglika do wersji Europa e92


Veld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam e92 lci i chciałbym dołożyć do niego m pakiet. Auto przy zakupie posiadało już zderzaki i progi. Ja chce zrobić sobie środek-na start fotele. Bo pompowanych boczków brakuje mi najbardziej. I tu pojawia się problem, gdyż auto ma rudy środek ( którego nie zmienię bo na tym mi właśnie zależało) a sportowych foteli w tym kolorze można ze świecą szukać :mad2:

Najszybciej znajdę je myślę w wersji UK. Obecnie mam fotele elektryczne, grzane z pamięcią--brakuje boczków i wysuwanego dołu.

Jeśli chodzi o przekładkę Europa-Europa wszystko jest jasne. Trzeba dołożyć zasilanie na boczki i wszystko gra.


Jednak czy wie ktoś jak wygląda temat przełożenia tych foteli z wersji UK? Czy wystarczy rozpruć fotele i podmienić maty czy zostaje do zrobienia coś jeszcze?


Kolejna sprawa czy jeżeli znajdę siedzenia w odpowiednim kolorze, ale NA PRZYKŁAD bez pamięci- czy jest możliwość postawienia siedzenia sportowego na zwykłej bazie i zmontowanie tego tak by pamięć działała, bez drutowania instalacji, tak aby wyglądało to praktycznie na fabrykę? W końcu w zwykłej bazie fotela jest "uwzględnione" miejsce na przyciski od pompowania boczków (chociaż na chwilę obecną nie przyjrzałem się szczerze mówiąc dokładnie czy jest tam tylko zaślepka czy trzeba wyciąć otwór w wyznaczonym miejscu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przełożyć cała elektrykę fotela wraz z silniczkami jeśli chcesz żeby wszystko z Anglika działało. Przerabiałem ostatnio temat i był dramat. Lepiej to zostawić lub szukać Europy. Jeśli byś miał manualne to sprawa banalna do zrobienia. Ewentualnie wywalić pamięć foteli i ogarnąć wiązki ale tak czy siak to jest kupa roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przełożyć cała elektrykę fotela wraz z silniczkami jeśli chcesz żeby wszystko z Anglika działało. Przerabiałem ostatnio temat i był dramat. Lepiej to zostawić lub szukać Europy. Jeśli byś miał manualne to sprawa banalna do zrobienia. Ewentualnie wywalić pamięć foteli i ogarnąć wiązki ale tak czy siak to jest kupa roboty

 

Ale mówisz w tym momencie o postawieniu anglika na zwykłej bazie czy o wrzuceniu po prostu angielskich foteli w prądzie? Dlaczego cala elektryka do wymiany? Co nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angliki elektryczne, bez memory, zakladasz bez problemu, pozostaje kwestia maty, albo przekladasz albo wykodowujesz. Z memory nie beda dzialac.

Ok. Dzięki za odpowiedź. Ale w takim przypadku nie dało by rady postawić fotela na starych silnikach tak jak ktoś wcześniej napisał i po prostu nie było by wtedy pamięci boczków a reszta by działała? Pytanie czysto teoretycznie bo jeśli znajdę w końcu te fotele to wątpię że będę chciał psuć stare że względu na ich świetny stan i możliwość odsprzedaży, chyba że najdzie mnie aż taka desperacja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
cholera wie co mam, bo nie zagladalem... zwykly grzany stolek chcialbym wymienic na zwykly grzany sportowy. jakie sa polaczenia - nie mam pojecia. chce alcantare manualna. roznica jest chyba tylko taka, ze jest dodatkowy guzik do pompowania boczkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Angliki elektryczne, bez memory, zakladasz bez problemu, pozostaje kwestia maty, albo przekladasz albo wykodowujesz. Z memory nie beda dzialac.

Ok. Dzięki za odpowiedź. Ale w takim przypadku nie dało by rady postawić fotela na starych silnikach tak jak ktoś wcześniej napisał i po prostu nie było by wtedy pamięci boczków a reszta by działała? Pytanie czysto teoretycznie bo jeśli znajdę w końcu te fotele to wątpię że będę chciał psuć stare że względu na ich świetny stan i możliwość odsprzedaży, chyba że najdzie mnie aż taka desperacja :mrgreen:

Co masz na mysli, postawic fotele na starych silniczkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.