Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej powinni jeszcze wypuścić aktualizacje. Ostatnim autem z mapami PREMIUM jest chyba E89 Z4 z 08.2016. liczac że aktualizować będą 10 lat, to do 2026 powinni wypuszczać jeszcze aktualizacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko mam.

Wersja E87 z jednostka CIC, mapy premium normalnie aktualizuje sie przez port usb, czy to jeszcze plytka byla ?

Bo w opcjach navi nie pisze nic o east/west ani o usb

Tylko premium 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jeśli było auto aktualizowane to powinno iść przez USB. Wcześniej nie było podziału więc masz wybór East lub West. Można wgrywać zamiennie.

Daj vin to sprawdzę czy miałeś podnoszony soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Netrix jest jak napisał KRUK. Typko według mnie skoro masz mapy 2008 to bez aktualizacji CIC nie pójdzie aktualizacja przez USB. Od 2010 roku CIC miał soft, który obsługiwał aktualizację przez USB.


Heinzeb instalujesz albo WEST albo EAST. Razem nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Pytanie do znawców. Mam f11 z 2015 roku Road Map Europe Next 2015-2. Jaka mapę powinienem sobie sciagnac jak ja zainstalować przez USB w podłokietniku potrzebne będą do tego jakieś kody? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam szanowne grono....

Zależy mi na mapach całej Europy.


Wersja mojej mapy to ....

System nawigacji Professional

Europa

BMW Group

101123.3.117

Road Map EUROPE Next 2013-2


NTB_B13185A


Którą mapę powinienem ściągnąć?

Po nazwie widzę ,że dwie są prawidłowe....?

Z góry dziękuję za pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Najnowszy 7zip lub WinRAR do rozpakowania.

Pokrycie MOVE:

VERSION WEST:

INCLUDES FULL COVERAGE FOR:

Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Finland, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Portugal, San Marino, Spain, Sweden, Switzerland and Vatican City.


INCLUDES PARTIAL COVERAGE FOR:

Greece, Croatia, Poland, Slovakia, Slovenia, Czech Republic and Hungary.


INCLUDES ONLY THE MAIN ROAD NETWORK:

Albania, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Turkey, Ukraine and Belarus.


VERSION EAST:


INCLUDES FULL COVERAGE FOR:

Belgium, Bulgaria, Denmark, Germany, Estonia, Finland, Greece, Italy, Croatia, Liechtenstein, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Austria, Poland, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary , Vatican City and Belarus.


INCLUDES ONLY THE MAIN ROAD NETWORK:

Albania, Andorra, Bosnia & Herzegovina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Macedonia, Moldova, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain


czyli dla nas lepsza niby EAST, ale Polska zawsze była i na East i na West

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiesz bardzuej myślę że tu jest błąd, ale tylko takie info chodzi po necie. Polska ma takie samo pokrycie East i West, tylko trzaba by to sprawdzić :D przynajmniej zawsze tak było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jakby były w sprzedaży to juz by chodziły po necie. Wklej linka, bo ja nigdzie nie widzę.


P.S. wyczytałem własnie że bmw na dzień dzisiejszy jeszcze ich nie wypuściło, wiec nie ma opcji żeby ktoś je mial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.