Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pliki BLP są potrzebne do programowania serii E czy F?

 


ISTA P jest do programowania E

Ista D do programowania F,G - baza BLP wyżej wklejona jest do programowania F,G


ISTA D możesz diagnozować oba E,F,G

 

Witam,

Kolego Wojti77,

1)Proszę o informację czy dobrze zrozumiałem, jeżeli zainstaluję najnowszą wersję IstaD, to będę miał możliwość diagnozowania serii E,F,G oraz programowania tylko serii F i G, do do programowania serii E muszę zainstalować IstaP.? Jeżeli tak to jaką wersję polecisz do programowania E, najlepiej full a jak posiadasz taką wersję i możesz udostępnić na mega to było by super.

2)Czy można zainstalować na jednym systemie ( Win10 ) najnowszą IstaD i IstaP do seriiE, czy nie będzie problemów?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki BLP są potrzebne do programowania serii E czy F?

 


ISTA P jest do programowania E

Ista D do programowania F,G - baza BLP wyżej wklejona jest do programowania F,G


ISTA D możesz diagnozować oba E,F,G

 

Witam,

Kolego Wojti77,

1)Proszę o informację czy dobrze zrozumiałem, jeżeli zainstaluję najnowszą wersję IstaD, to będę miał możliwość diagnozowania serii E,F,G oraz programowania tylko serii F i G, do do programowania serii E muszę zainstalować IstaP.? Jeżeli tak to jaką wersję polecisz do programowania E, najlepiej full a jak posiadasz taką wersję i możesz udostępnić na mega to było by super.

2)Czy można zainstalować na jednym systemie ( Win10 ) najnowszą IstaD i IstaP do seriiE, czy nie będzie problemów?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Pisz pw, dam nr to pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wie ktos jak wyłaczyc w ista sprawdzanie parametrów laptopa.Musze uruchomic awaryjnie iste 4.21 na lapku 2x.1.8 z 2 gb ram i dyskiem 160.

 


otworzy pokrywę dolna laptopa, zobacz jaka masz pamięć i kup 2x4GB (o ile twoj latop uciągnie 8GB RAM). Koszt całkowity 2 x 65 zł około. Ożywisz latopa delikatnie, i będziesz mol używać isty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to pytalem kolego, jestem informatykiem wiec dolozyc pamiec umiem, uwierz :) Chodzi o to ze gdy laptop nie spelnia paramaterów to ista poprostu pokazuje bład . Krótko mówiąc , ista 4.21 uruchamia sie bez problemu ale nie dziala diagnostyka bo za slaby procek, PAD MODUS MUST BE ACTIVATED , taki bład pokazuje, wiem ze da sie to wyłączyc edytując jakis wpis . Stare isty nie miały tego sprawdzania i iste 3,41 mozna bylo uruchomic na procku M 900mhz i 256 mb ram:)
sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
niekoniecznie, ten sam kabel Enet, ta sama ista 4.21

na laptopie i5/8gb/500 brak problemow

laptop 2x1.8/4gb/320 bład pad modus


sa wersje isty z do zainstalowania z opcją

hw check disabled, no fasta

moze to to?

Dokładnie o to chodzi. Należy wyłączyć HW check.

Z tego co kojarzę, to jest to zaszyte w plikach isty. Więcej szczegółów nie znam, bo nie zgłębiałem tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

mam iste D 4.09.13 oraz iste P 3.63.2.001. wymieniałem moduły w reflektorze full LED (tms oraz ten przykręcany od dołu) Chciałbym je teraz zakodować. W iscie D niestety "wymiana modułu" jest na szaro . Jak mogę to ugryźć?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam iste D 4.09.13 oraz iste P 3.63.2.001. wymieniałem moduły w reflektorze full LED (tms oraz ten przykręcany od dołu) Chciałbym je teraz zakodować. W iscie D niestety "wymiana modułu" jest na szaro . Jak mogę to ugryźć?

Z góry dzięki

 

Napisz jeszcze w jakis aucie E czy F.

Zaaktualizuj programy, koniecznie

Pisz pw dam linki, choc w sumientutaj na forum sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
4.28 PL ktoś widział? :D

Wojti77 ;)

 

dolacze sie do pytania... z ciekawosci bym zobaczyl jak dziala PL... sa opisy bledow? ta wersja ma opisy bledow? rzadko ktora wersja to ma... w wiekszosci brak opisow.


czy te wersje (4.28) mozna w calosci wrzucic na dysk inny nic C? czy cos musi byc na C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojti77


Plik w katalogu SDP jest zaszyfrowany,nie da sie pobrać.

 

Trzeba pobierac na swoje mega, i wtedy na swój komputer. jak za duzo osób pobiera z tego samego linku blokuje się. Nie ma żadnego szyfrowania

 


Niestety też nie działa.


Jest cos takiego : Nieznane do momentu odszyfrowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .


z dnia na dzień nie mogę uruchomić isty 4.18 . failed to start ista . wszystkie dodatki które są dla ista spakowane odinstalowane oraz zainstalowane ponownie i bez rezultatu.

mam win 7 . tak jak piszę , z dnia na dzien mi to padło. na necie coś piszą o czyszczeniu hosta ( w FAQ instalacji ista też piszą ) ale nie chce namieszać bardziej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .


z dnia na dzień nie mogę uruchomić isty 4.18 . failed to start ista . wszystkie dodatki które są dla ista spakowane odinstalowane oraz zainstalowane ponownie i bez rezultatu.

mam win 7 . tak jak piszę , z dnia na dzien mi to padło. na necie coś piszą o czyszczeniu hosta ( w FAQ instalacji ista też piszą ) ale nie chce namieszać bardziej .

 

Tu tu pytasz o darmową pomoc, czy umieszczasz reklamę? Ta stopka troche myli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.