Skocz do zawartości

BMW E46 uwaga! WBAEV11010KK50778


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedający zapewnia o pełnej bezwypadkowości pojazdu i jego idealnym stanie to chyba powinno wystarczyć. Edytowane przez ukanio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Absolutnie nie bronię sprzedawcy, z powodu zatajania takiej informacji przed oczami kupującego.

Ten jednak wygląda jakby pod coś jedynie wjechał a nie z impetem uderzył w ścianę.

Wymiana pasa i maski i tyle.

Ja wiem, ze zgnieciona maska potęguje efekt, ale co za różnica czy maska jest lekko czy mocno pogięta, to nie ona przyjmuje główną energię uderzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana pasa i maski i tyle.

A zderzak , błotnik , chłodnice , wentylatory , strefy zgniotu , belka , pewnie jakieś koła pasowe pompa wspomagania czy kompresor . A do tego przy tak mocno wgniecionym pasie istnieje duże prawdopodobieństwo że przód się zszedł do środka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie wspominam o osprzęcie, ale przy czymś takim, oczywiście domysły, tylko belkę pasa przedniego mogło wgiąć.

Inne strefy zgniotu mogły zostać nienaruszone.

Wymiana zderzaka, nadkola czy chłodnicy dyskwalifikuje auto?

Wiesz jaką siłę trzeba użyć, żeby silnik z deską wgięło do wnętrza auta? Mi się wydaje, ze to auto pod ciężarówkę wjechało lub ona cofała i w niego wjechała.

Tylko moje domysły, które mogą być totalną bzdurą, bo to ze zdjęć sobie czaruję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są powierzchowne uszkodzenia, wszytko oparło się na silniku.


249d832c078f0074med.jpg


0cef3859d1dda882med.jpg


ale jak kto uważa, ja tylko przestrzegam, sprzedający to nieuczciwy handlarz samochód został naprawiony najtańszym możliwym sposobem, dodatkowo uszkodzony jest dach (wgniecenie powstałe podczas transportu o tym też nie wspomina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.