Skocz do zawartości

Wymiana żarówki Head-Up


nivepl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Zastanawiam się czy to w ogóle jest możliwe? Nie wiem nawet czy to jest podobam zasada jak w rzutniku multimedialnym, gdzie żarówka po prostu się zużywa i należy ja raz na czas wymienić?

Pytam bo od jakiegoś czasu head-up należy zawsze włączać po każdym odpaleniu zamiast załączać się z automatu. I w mojej ocenie samo nasycenie obrazu rzucanego jest niskie, jakby był wyblakły. Wiem ze można regulować nasycenie ale nawet na ustawieniu maksymalnym wydaje się ze jest sporo wypalony obraz. Ale jako ze nie znam się jaka to technologia to wole spytać czy jest to element wymienialny czy wchodzi w grę wymiana całego head up?

Auto jak z podpisu. Dziękuję z góry za pomocne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Szyba przednia oryginalna? w niektorych modelach pod hed-up jest specjalna szyba .

W każdym FABRYCZNIE pod hud jest inna - dedykowana pod hud szyba.

Jeśli jest zwykla sa refleksy a napisy na szybie poruszone/rozmazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
Podłączę się pod temat. Autko z końcówki 2010r. Mój head up jet koloru pomarańczowego. Kiedyś w F31 miałem w pełnych kolorach. Czy jest możliwośc wymiany samego head up z nowszego F10? Wiem, że juz w 2012 był kolorowy.
b72b536e244610f0med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podłączę się pod temat. Autko z końcówki 2010r. Mój head up jet koloru pomarańczowego. Kiedyś w F31 miałem w pełnych kolorach. Czy jest możliwośc wymiany samego head up z nowszego F10? Wiem, że juz w 2012 był kolorowy.

Tak, można.

Deske trzeba ściągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady dostać się do niego bez ściągania deski? Jakby wyjął licznik, nie będzie tam dostępu? Doczytałem również, że trzeba wymienić zegary na 6WA by mieć kolorowy head up :roll:
b72b536e244610f0med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie da rady dostać się do niego bez ściągania deski? Jakby wyjął licznik, nie będzie tam dostępu? Doczytałem również, że trzeba wymienić zegary na 6WA by mieć kolorowy head up :roll:

Nie da rady.

Dot kolorowego wyświetlacza i 6wa - ...nie wiem, nie słyszałem o tym nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziękuje. Więc odpuszczam temat zmiany na kolor :wink:

Ja zmieniałem kiedyś w F10.

Ściągnąć i założyć deske to 1,5-2h roboty. Z headupem nawet niech wyjdzie 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.