Skocz do zawartości

Wymiana gniazda AUX-IN na USB/AUX-IN


Artie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym sobie wymienić gniazdo AUX-IN (nr 2 ze zdjęcia), które mam w schowku na gniazdo USB/AUX-IN (nr 1 ze zdjęcia z linka).


B0079916.jpg


Jeśli chodzi o multimedia w moim aucie to posiadam:

S676 HiFi Speaker System

S609 Navigation System Professional


I teraz moje pytanie dla ogarniętych w temacie. Czy ja mogę wymienić sobie takie gniazdo sam?


Chodzi mi o to czy zastanę złączę pod USB, czy raczej może być ciężko i będę musiał dokupić taki kabel, podłączyć go pod jednostkę i dodatkowo zakodować ją pod obsługę USB z tego gniazda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Hej, chciałbym sobie wymienić gniazdo AUX-IN (nr 2 ze zdjęcia), które mam w schowku na gniazdo USB/AUX-IN (nr 1 ze zdjęcia z linka).


B0079916.jpg


Jeśli chodzi o multimedia w moim aucie to posiadam:

S676 HiFi Speaker System

S609 Navigation System Professional


I teraz moje pytanie dla ogarniętych w temacie. Czy ja mogę wymienić sobie takie gniazdo sam?


Chodzi mi o to czy zastanę złączę pod USB, czy raczej może być ciężko i będę musiał dokupić taki kabel, podłączyć go pod jednostkę i dodatkowo zakodować ją pod obsługę USB z tego gniazda?

Jeśli gniazda usb nie ma(ani takiej opcji w i-drive) to nie będziesz mieć nic co potrzebujesz.

Zależnie od rocznika, różne były moduły. Jednostka NBT ma gniazdo USB w sobie. Starsze(CIC) wymagają zewnętrznego modułu(MULF2 lub COMBOX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.