Skocz do zawartości

wodorowanie silnika kto robil czy polecacie?


davidwebb

Rekomendowane odpowiedzi

podobno troszke czysci na tlokach i pierscieniach nagar i troszke poprawia przejrzystosc spalin

tez bylem sceptyczny obejrzalem odcinek ''Miłośnicy czterech kółek'' i nie do konca jest to super hit ale cos tam pomaga dlatego pytam czy ktos to robil juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wtryski nie leją to przegoń go 15 minut 200+ po autostradzie i nagar odleci :D

a tak na serio to nasze silniki m57 mają ten minus, że odma idzie w dolot, EGR też swoje daje i zawsze będzie syf w dolocie. Wolę pilnować dobrego oleju co 10 tyś niż jakieś czary uprawiać :8)

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

zrobilem wodorowanie ale tylko dlatego ze mialem kuponik-50% wiec zaplacilem 80 zybelkow :) raz w zyciu mozna se pozwolic na jakas nowinke i jakas ekstrawaginacje cytujac wiedzmin 2

nie zuwazylem zadnej roznicy w spalaniu czy kulturze pracy dlatego czy to w jakis sposob pomoglo pewnie troszke w czystosci cylinrow i tyle dpfa nie mam wiec sie nie przejmuje czystoscia spalin

ale dzieki temu ze zrobilem wodorowanie i dla przeczyszczenia pojechalem na autostrade ale raczej toczylem sie pozdrawiam stojacych w korkach jadacych ze szcz nad morze zauwazylem ze padl mi sterownik klimy :) i udalo sie w ten sam dzien naprawic wiec dzieki temu malzonka mnie nie zabije w tygodniu stojac w korkach wracajac z pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.