Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie polecam a wręcz odradzam http://bmw-garage.pl/ warsztat znajduje się w : Jerzmanki koło Zgorzelca. Miało być uszczelnienie silnika z wymianą oleju i uszczelnienie skrzyni biegów z wymianą statyczną. Wyszły jeszcze większe wycieki z silnika plus niedokręcone śruby na skrzyni. Miesiąc czekania na termin, parę tysi, a skrzynia chodzi gorzej jak przed wymianą. A o wymianie odmy to chyba nawet nie słyszeli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć.

Polecicie jakiegoś dobrego blacharza/lakiernika we Wrocławiu? Mam do zrobienia drobne uszkodzenie drzwi (ktoś mi drzwiami na parkingu solidnie przyłożył) i szukam kogoś komu można zaufać w kwestii jakości pracy i doboru koloru.


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam a wręcz odradzam http://bmw-garage.pl/ warsztat znajduje się w : Jerzmanki koło Zgorzelca. Miało być uszczelnienie silnika z wymianą oleju i uszczelnienie skrzyni biegów z wymianą statyczną. Wyszły jeszcze większe wycieki z silnika plus niedokręcone śruby na skrzyni. Miesiąc czekania na termin, parę tysi, a skrzynia chodzi gorzej jak przed wymianą. A o wymianie odmy to chyba nawet nie słyszeli...

 

Jeżeli nie BMW Garage Jerzmanki to jaki inny warsztat? Na poprzedniej stronie był polecany.

D1 Garage Bolesławiec? Polecony parę postów wyżej.

W okolicy jest jeszcze BMW DiagTech Lubań...


(W planach większa naprawa).

 

Ja w Jeleniej Górze mam BMW Revival robiłem skrzynie hamulce zawieszenie. Ceny lepiej niż w Bolesławcu a masz jeszcze Kamila który ogarnia bardzo dobrze komputery kodowanie i elektronikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam a wręcz odradzam http://bmw-garage.pl/ warsztat znajduje się w : Jerzmanki koło Zgorzelca. Miało być uszczelnienie silnika z wymianą oleju i uszczelnienie skrzyni biegów z wymianą statyczną. Wyszły jeszcze większe wycieki z silnika plus niedokręcone śruby na skrzyni. Miesiąc czekania na termin, parę tysi, a skrzynia chodzi gorzej jak przed wymianą. A o wymianie odmy to chyba nawet nie słyszeli...

 

To widać chłopakom sodowa uderzyła do głowy. Ja wracałem do nich bo lało się z miski ale zrobili to bez kosztów. Chciałem się umówić na skrzynie do nich w e60 to powiem szczerze kontakt słaby. Części nie mają czy nie chcą robić nic nie powiedzą przez telefon nt. kosztów i tego co warto zrobić tylko na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie.

Proszę polecić osobę do czyszczenia kanałów dolotowych głowicy silnika we Wrocławiu.Potrzebuje, żeby ktoś przyjechał i poczyścił głowice orzechem włoskim to może być i nie z Wroclawia.

Samochód jest rozebrany, głowica dostępna, kompresor jest.

Bardzo dizękuuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie polecam BMW Garage w Jerzmankach. Kontakt z mechanikiem tragiczny, auto trzymane niesamowicie długo (2 lata) i robota nie zrobiona, a wymówki "managera" to, że umówiłem się z mechanikiem, a nie z nim na zrobienie auta i on nic nie pomoże.

Poza tym wielokrotnie alkohol w środku tygodnia przed 12...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polecacie kogoś rzetelnego w rejonie Zgorzelca/Lubania/Bolesławca/Bogatyni na zrobienie uszczelniaczy? 4.8 lubi puścić niebieski dymek jak go na postoju rozgrzanego kopnę oraz zjada litr 5W50 na 2000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam,

Poleci ktoś warsztat we Wrocławiu lub niedaleko, gdzie można sprawdzić silnik,bo dymi i wymienić uszczelniacze zaworowe.

 

Koło Bierutowa są spece od bmw. Bracia Fąfara. Wiele razy wspominani tutaj. Ale nie mają żadnej strony firmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.