Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim,


bardzo bym prosił o kod do mojego radia Blaupunkt Bavaria C Reverse RDS. Model 7 641 836 340 i numer seryjny BP 1836P5513288. Co ciekawe i dziwne to, że pierwsza cyfra u mnie to 0 lub 1, wyższe cyfry nie wchodzą. Nie wiem czy to awaria przycisku czy tak ma być. No ale wcześniej miałem kod i dało się wpisać. Oczywiście nie zapisałem tego kodu lub nie mogę go znaleźć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, potrzebuję kod do radia BMW Business RDS.

65128379230

PH7850Y1471965

Będę bardzo wdzięczny za rozkodowanie.

Pozdrawiam.

Odczyt kodu z pamięci eeprom radia.

RADIOSTART

Tel.: 722 171 351

e-mail: s.uanakonda(małpka)gmail.com

WhatsApp +48 722 171 351

Skype: dekster205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam


Bardzo proszę o kody do dwóch egzemplarzy CD43:


BP9273Y7310972 - P/N: 7 649 273 042


BP8272W1838898 - P/N: 7 648 272 042


Z góry dziękuję :-)

1. 5076

2. 9954

RADIOSTART

Tel.: 722 171 351

e-mail: s.uanakonda(małpka)gmail.com

WhatsApp +48 722 171 351

Skype: dekster205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przepraszam że piszę tu ale jakiś czas temu szukałem pomocy i nikt mi nie odpisał. Proszę o pomoc bo nie wiem co robić. Miesiąc temu przestało mi działać radio a wraz z radiem nie działa komputer pokładowy. Czy może ktoś wie co to może być.? Wracałem do domu po pracy i było wszystko oki żona po 15 minutach wsiadła do auta i radio już sie nie włączyło. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i są dobre sprawdziłem też czy w kostce od radia jest prąd okazało się że jest. Czy radio sie spaliło czy jak. Takie pytanko czy jak wymienię radio to komputer będzie działać bo tu mi nagadali chyba głupot że radio ma całe oprogramowanie do komputera pokładowego i może mieć inne funkcje. A czy muszę szukać radia o tych samych numerach czy może być obojętnie jakie byle od F30 z roku 2012. Proszę dajcie jakąś odpowiedz. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba kolego @Jacek.N jesteśmy zbyt młodzi na forum żeby od razu dostać odpowiedź :cry:

Niby mam kod na radiu ale po wpisaniu i zatwierdzeniu znowu pojawiają się _ _ _ _ , może ktoś może pomóc w rozkodowaniu i sprawdzeniu czy mam poprawny kod,

BP9453 B483366

Jakby jednak ktoś mógł pomóc to z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, potrzebuję kod do Radia Bavaria C II

Na radiu są następujące nr

BP 9455 B4833166

7 649 455 240

B4 833 166



Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Witam.

0355

RADIOSTART

Tel.: 722 171 351

e-mail: s.uanakonda(małpka)gmail.com

WhatsApp +48 722 171 351

Skype: dekster205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego @Jacek.N jesteśmy zbyt młodzi na forum żeby od razu dostać odpowiedź :cry:

Niby mam kod na radiu ale po wpisaniu i zatwierdzeniu znowu pojawiają się _ _ _ _ , może ktoś może pomóc w rozkodowaniu i sprawdzeniu czy mam poprawny kod,

BP9453 B483366

Jakby jednak ktoś mógł pomóc to z góry bardzo dziękuję

Witam.

Zamiast narzekać, lepiej podać prawidłowo N/S radia.

RADIOSTART

Tel.: 722 171 351

e-mail: s.uanakonda(małpka)gmail.com

WhatsApp +48 722 171 351

Skype: dekster205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Radijko może będzie zrobione znalazłem magika. Takie pytanie czy jak radio zostało wyjęte a teraz jak będzie może zrobione i je pod łącze to czy będzie trzeba wpisać kod do radia.? Mam książkę serwisową i są tam dwie takie karty jak do bankomatu jedna z wejściem na usb a druga z Jakimś numerem w sumie to bardziej litery jak numer. Czy to może być kod do radia.? Podam numer radia może by mi ktoś wysłał kod żeby sprawdzić czy to to. Z góry dziękuję bardzo. ( 6512 929099-01 132640 10 Czech Republik 09-12 ENTRY CB RFK VD1061C6004110 ) Wpisałem wszystko co było na naklejce bo nie wiem który to numer. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie potrzebuję kodu do radia business cd rds o numerze seryjnym BP3850V9700173

6512-18352865

FD047 indexD

Czy ten numer wystarczy do rozkodowania czy potrzebne coś jeszcze?

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Luzak_22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego @Jacek.N jesteśmy zbyt młodzi na forum żeby od razu dostać odpowiedź :cry:

Niby mam kod na radiu ale po wpisaniu i zatwierdzeniu znowu pojawiają się _ _ _ _ , może ktoś może pomóc w rozkodowaniu i sprawdzeniu czy mam poprawny kod,

BP9453 B483366

Jakby jednak ktoś mógł pomóc to z góry bardzo dziękuję

Witam.

Zamiast narzekać, lepiej podać prawidłowo N/S radia.

 

Kolego dekster nie narzekam, może dlatego że młody jeszcze jestem to trochę brakuje mi cierpliwości, co do numeru radia masz rację pomyliłem cyferki :oops: , jednakże w poście wyżej było poprawnie i przesłany przez Ciebie kod działa :D , za co bardzo dziękuje i naturalnie czuje się zobowiązany do przysłowiowego browara.

Teraz muszę tylko powalczyć z pokrętłem bo nie da się płynnie regulować głośności :(


Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.