Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cześć, czy mapa MOTION lub LIVE szarpnie na X3 z 2012 roku? O ile dobrze pamiętam teraz jest tam MOVE, ale było wcześniej chyba coś innego... niestety nie pamiętam już na co wcisnąłem tego MOVE'a. Mam obecnie wersje z 2018. 2019 nie chciała wejść (po 30% restartowało się o od nowa jechało - tak z 10 razy miałem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Potrzebujesz NEXT. Mapy są podzielone na WEST i EAST. Instalujesz te które bardziej ci pasują. Podział znajdziesz na google. Polska jest na obu. Obu na raz nie da się wrzucić. Link do najnowszych map jest tu

https://mega.nz/#F!HM5hDISB!g8LefLSErLS2l_W39rAeuw

Ściągasz odpowiedni torrent. Rozpakowujesz najnowszym programem 7ZIP. Po przygotowaniu pendriva i wsadzeniu ho do auta, pewnie zostaniesz poproszony o kod FSC. Bez niego nie zaktualizujesz mapy. Oczywiście ktoś mógł już kuedyś kupić kod na zawsze i może okazać sie że pójdzie. Dlatego najpierw sprawdź czy go potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zmiany jednostki nie wgrasz innej mapy. Jeśli były MOVE to tylko MOVE. Zobacz jakie masz teraz i tylko takie wgrasz.

No Move jest ehh... dałbym jednak mały palec, że wcześniej, przed upkiem w 2018 była jakaś inna, ale dowodów brak ;) no nic, lipa, trzeba czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W serwisie poinformowano mnie iż jest już dostępny Next 2021-1.Może ma ktoś do udostępnienia?

:?:

 

Jak ktoś będzie miał to tutaj udostępni. Nie musisz pisać postów czy ktoś ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie

Mam f10 z 2012r a mapy

101104.2.17

Road Map Europe PREMIUM 2012

powiedzcie prosze ktora mape moge sciagnac i co iprocz penow potrzebuje

Czytalem potrzebny jakis kod prawda to?

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.