Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie mam przepustnicę do regeneracji (podobno potencjometry w niej padają), kogo polecicie z Łodzi?

Czy Rafał z więckowskiego 87 zajmuje się takimi rzeczami? Z opinii na forum wynika że w elektronice jest obcykany więc chyba powinien dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prawdopodobnie mam przepustnicę do regeneracji (podobno potencjometry w niej padają), kogo polecicie z Łodzi?

Czy Rafał z więckowskiego 87 zajmuje się takimi rzeczami? Z opinii na forum wynika że w elektronice jest obcykany więc chyba powinien dać radę.

 

Kup druga, kosztuję grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktoś z Was ma doświadczenia z serwisem w Łodzi u Tłokińskiego na Aleksandrowskiej ?

czy warto tam cokolwiek robić u nich czy raczej omijać łukiem... ?

Jak na razie mam do przeprowadzenia akcje serwisową a dalej się okaże,jednak zanim pojadę chciałbym zapytać tutaj.


Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Stracili autoryzację (dziwne, że dopiero niedawno), więc zostaje Ci Premium Arena, którą polecam z czystym sumieniem.


Jeżeli chcesz robić coś poza ASO, to zdecydowanie uderzaj do M Fabric Konrad Bartosik, Adres: Łódzka 153, 95-050 Konstantynów Łódzki, Tel: 665 081 154

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o to żeby nie połamali mi czegoś,albo czegoś źle nie złożyli,niestety nie mam jakoś zaufania do serwisów i żeby to nie chodziło o poduszki powietrzne,to bym nie jechał tam wcale,dlatego pytam Was o doświadczenia z serwisami w okolicach Łodzi i ewentualne polecenie jakiegoś.Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Napisałem Ci wyżej gdzie jechać z akcją serwisową i gdzie naprawiać auto z innymi sprawami, żeby nie przepłacać w ASO. BMW w Polsce zajmowałem się wiele lat i nie polecałbym firm i ludzi, których nie byłbym pewny. Jak dobrze pogadasz, to w Premium zrobią Ci też bardzo dobre ceny na części. Tam pracują sami sympatyczni ludzie, z bardzo pozytywnym podejściem do klienta. Taka kompletna odwrotność tego co było u Tłokińskiego. No ale ryba psuje się od głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za radę. Tak samo przeszukałem dobrej obsługi samochodu

Napisałem Ci wyżej gdzie jechać z akcją serwisową i gdzie naprawiać auto z innymi sprawami, żeby nie przepłacać w ASO. BMW w Polsce zajmowałem się wiele lat i nie polecałbym firm i ludzi, których nie byłbym pewny. Jak dobrze pogadasz, to w Premium zrobią Ci też bardzo dobre ceny na części. Tam pracują sami sympatyczni ludzie, z bardzo pozytywnym podejściem do klienta. Taka kompletna odwrotność tego co było u Tłokińskiego. No ale ryba psuje się od głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

RDX czyli redux młody od programowania cwaniak, trochę wie ale leje wodę żebyś zapłacił wiecej. Co do mechaniki, ktora tez maja to nie wiem, ale nie oddał bym tam auta na cos więcej jak paski i olej. Podam przykład


Program indywidualny 1600 zł, po czym musialem zmienic sterownik silnika i poprosilem ich o wygranie ponownie tego co maja u siebie jako backup. Kwota 1300 zl tak 1300 zl... moge udowodnić że z taka kwotą wyskoczyli. TC performance za usługę pełnego chipsa wzięli 800 zł..... To jest przyklad z jakim ja sie spotkałem. Dla tego nie polecam, byl by to ostatni zakład gdzie zaprowadził bym auto niestety.... bo zaplecze jak i nowy oddział maja dobrze wyposażony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, potrzebuję sprawdzić samochód przed zakupem. Muszę mieć dobrze sprawdzone auto od strony mechanicznej silnik + skrzynię, diagnoza komputerem itp.


Termin około piątku, wstępnie jestem umówiony do ASO ale z doświadczenia wiem, że różnie sprawdzają samochody. Czasem zdarzy się ktoś kto zrobi to dużo lepiej niż ASO.


Samochód 440i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj uderzyć do M-Fabric Konrad Bartosik. On sam pracował dłuuugo w ASO BMW zanim założył swój zakład. DOdatkowym plusem jest fakt że jego zakad dzieli ścianę ze stację kontroli pojazdów więc pełna ścieżka diagnostyczna dostępna na miejscu.


Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.