Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś w Krakowie śrubę zabezpieczająca nr 33, BMW orgi. Nie McGuard 033 ale stara śruba 33. Występowała głównie w latach 2004-2006. Porzebuje na dziś odkręcić zabezpieczające bo swoją zgubiłem. Zamówiłem sobie już w ASO ale dopiero po niedzieli przyjdzie. A chciałbym na week mieć wymienione opony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 862
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Cześć, proszę o polecenie warsztatu lub mechanika w Krakowie, który zajmie się wymianą oleju w silniku, skrzyni oraz skrzyni rozdzielczej w F10 525xd. Chciałbym też zdiagnozować dziwne stuki w zawieszeniu przy maksymalnie skręconych kołach w lewo lub w prawo. Auto również przenosi dziwne drgania w chłodnie dni. Z góry dziękuje, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Btw gdzie udać sie na chip w Krakowie i okolicy?

 

Robiłem u Grzegorza już 3 razy chipa w różnych bmw i nigdy nie miałem problemów dlatego polecam. http://gcstuning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W temacie konserwacji i zabezpieczenia antykorozyjnego mogę śmiało polecić firmę MR Rust Garage, mieszczą się w Biórkówie Małym.

Moje Auto zostało zabezpieczone kompleksowo środkiem kanadyjskim Corrosion - żadne mazie, gumy, tanie bitexy z bolla, wygląda dla oka bardzo przyjemnie a właściwości podobno ma również dobre.

Pojechałem tam z polecenia kolegi, obsluga fachowa, właściciel firmy wszystko na wstępie wytłumaczył przez telefon - później umówilem się na bezpłatne oględziny pojazdu. Dodatkowo osoba zajmująca się tam mechaniką znalazła parę drobnych niedoskonałości.

Finalnie zdecydowałem się na ich usługę i jestem naprawdę zadowolony.

Warsztat na plus. Gdyby ktoś był też chętny to powiedzieć że z BMW forum to właściciel może coś tam rabatu na usługę da (mówiłem że będę polecać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje jakiegos speca ktory rzetelnie przejrzy mi naped w 320d e46. Mam problem z basowym wyciem po puszczeniu gazu. Ja juz nie mam pomyslu a troche rzeczy juz wymienione. Jestem z Krakowa ale moge gdzies podjechac jak bedzie warto (oczywiscie w granicach rozsadku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos korzystał z serwisu EM Serwis Wieliczka ?

http://emserwis-bmw.pl/


Opinie w google nie ma

 

Dzień dobry. Ja również ostatnio korzystałem z ich usług i co do plusów to jak kolega Aivory wyżej napisał - jesteś z naprawą na bieżąco.

Co do minusów to z uwagi na mój krótki staż na forum nie chcę się uzewnętrzniać, proszę pisać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.