Skocz do zawartości

CIC - czarny ekran po wgraniu PL języka


konrad9510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam BMW E90 po lifcie 2011 rok, nawigacja CIC z dyskiem twardym.

Chciałem wgrać język PL oraz odblokować oglądanie teledysków w czasie jazdy. Znalazłem w internecie obraz ISO do wypalenia na płycie z językiem PL i po wgraniu jego chciałem również nagrać drugą płytę z plikiem ISO, który miał odpowiadać, za odblokowanie teledysków, ale gdy wczytała się płyta z językiem PL to zrobił się czarny ekran, po jakimś czasie płyta się wysunęła i od tamtego momentu przez dobre 30 min się nic nie działo. Nie jest nieuniknione, że "uwaliłem" nawigację. Jest jakaś rada ? Może jakiś plik naprawiający wypalić na płytę ?


Jeśli post jest w błędnym dziale proszę o przeniesienie go. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Spróbuj zrobić reset navi, jak jeszcze nie robiłeś


Jak nie pomoże to uwaliłeś navi:( Nie wrzuca się tego typu płyt z niepewnych źródeł. Polski z tego co wiem miałeś już wgrany. Wystarczyło tylko to odpowiednio zakodować ncs expertem, a teraz możesz mieć gruby problem.

Podłącz to pod ISTE i zobacz jak to wygląda. Według mnie teraz to tylko WinKFP może pomóc. Jak reset nie pomoże to zaopatrz się w ICOMa i spróbuj ratować navi. Zwykłym kablem tego nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za odpowiedzi. Pozostaje tylko naprawa.

Z forum ktoś się zajmuje naprawą ?

Ew. mieszka w Turku i okolicach ? Mogę podjechać

 


nasza firma naprawia różne tego przypadki, tel 504384405

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.