Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę ciężko mi zacząć. Od lutego 2019r. jestem posiadaczką BMW e39 530d. Nigdy wcześniej nie jeździłam nią, niestety Mój Mąż zmarł...no robię to dla Niego. Trochę ją odnowiłam i tak zaczęła się moja przygoda - to było Jego oczko w głowie... Wcześniej posiadał e46 330d, w moim posiadaniu jest jeszcze e90... Mam kilka problemów odnośnie pikseli i tapicerki. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Na tym forum jako nowy użytkownik. Na innych już bardziej znany.

Kilka lat temu byłem prezesem BMW Chojnice.

W 2012 główny organizator Piknik BMW Chojnice.


Przez moje życie przewinęło się kilka egzemplarzy BMW. Kilka E36 jedno E34 a obecnie są dwie E46.

Największym sentymentem wspominam pierwsze e36 oraz e34.


Mam nadzieję, że będzie miła współpraca również TU.


Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich. Wprawdzie zarejestrowalem sie dopeiro dzisiaj ale forum przegladam juz od przynajmniej tygodnia bo jestem w trakcie zakupu auta - najprawdopodobniej F11, 520D M Sport, rocznik cos pomiedzy 2013 a 2016 (jesli budzet pozwoli na poliftowa wersje z silnikiem B47). A tak w ogole to mieszkam w UK :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,


Na forum po raz pierwszy chyba od liceum (a jestem już po 30stce;) ), jeżdżę E36 320i 1993, która jest o o tyle wyjątkowa, że jest w mojej rodzinie od nowości i była kupiona w polskim salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich jako nowy użytkownik niniejszego forum. Od kilku miesięcy posiadamy rodzinne X3 model F25 z 2011 roku z 2 litrowym dieslem 184KM w automacie, przebieg poniżej 190kkm. Mam ochotę przekodować pod siebie oświetlenie zewnętrzne oraz system start/stop. Poszukuję chętnego, który ewentulanie poprowadziłby mnie przez ten etap.

Pozdrawiam.

Radar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam serdecznie. Tomek 33 lata, małopolska okolice Krakowa. Od kilku lat jednak mieszkam i pracuję w Szwajcarii. Posiadam kilka samochodów, tj Audi A6C6 2007r, Audi Q7 2012r, Jaguar XJ 2016r oraz od kilku dni auto o którym zawsze marzyłem czyli BMW model 7 e38 3.5 1997r. Auto odkupiłem od znajomego u którego stało kilka lat praktycznie nieużywane, dlatego też jestem tutaj, czytam i szukam różnych porad. Auto chcę doprowadzić do super stanu, sporo w nie zainwestować dlatego myślę, że i kilka moich tematów tutaj będzie. Pozdrawiam serdecznie Tomasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nowy na forum, które przeglądam od kilku miesięcy. Teraz postanowiłem dołączyć by podzielić się swoimi doświadczeniami i dowiedzieć się czegoś nowego o BMW. Ciekawe jak wytrzymujecie w czasie epidemii kiedy za bardzo poruszać się samochodem nawet nie powinno.

Posiadam całkiem nowe G01. Ponad pół roku go już mam i ciągle zachwycony.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaa to tutaj miałem się przywitać!

Więc witam wszystkich! Nowy na forum choć nie w temacie BMW, wiek 52 lata zamieszkały w Londynie, od roku leczę swój kryzys wieku średniego za pomocą 420 koni mechanicznych mojego BMW M3 E92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od prawie roku mam w posiadaniu fajne BMW serii 1.

Dobrze się odpycha :lol: jeszcze lepiej wygląda.

Pozdrawiam wszystkich Tu obecnych.

Z doświadczenia wiem że nikt nie posiada takiej wiedzy jak członkowie takiego forum, więc z góry dziękuję za przyszłościowe porady i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.