Skocz do zawartości

KJ MOTORS ŚREM.


vektor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Chciałem wszystkich ostrzec przed firmą KJ MOTORS ze Śremu. Firma udaje profesjonalną firmę, a tak na prawdę to banda naciągaczy i złodziei. Podstawiłem do nich swoją 730d F01 na naprawę silnika. Zarzekali się, że będzie profesjonalnie, a co się okazało ?

Z remontu silnika wyszło, ze trzeba naprawiać kolejne i kolejne części, całość wyszła 40 000 zł !


Na początek termin naprawy wydłużył się o 6 tygodni. Telefonów oczywiście nie odbierali, nie oddzwaniali, wciąż ktoś był na urlopie, mieli dzwonić informować, a informacji zero... Kolejne informacje na temat dostarczenia naprawionego auta to były zwykłe kłamstwa. Konkretny termin dostawy auta przekładany był z dnia na dzień kilkanaście razy !!!!


Kiedy już odebrałem auto okazało się, że silnik pracuje całkowicie inaczej, wszędzie widoczne były wycieki, brak osłon dolnych silnika, śrub, brak kilku elementów z wnętrza auta, po prostu jednym słowem okradli auto !!


Kontaktu nadal brak, o braku części nic nie wiedzą, wycieki nadal są, więc naprawa tak na prawdę g**no warta !


NIE ODDAWAJCIE TAM ŻADNEGO AUTA, BĘDZIECIE ROZCZAROWANI.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również miałem "przygody" z silnikiem zakupionym w firmie KJ MOTORS.

Po wymianie gwarancyjnej i kilku dodatkowych poprawkach udało mi się dojść do ugody z szefem choć nerwów było na prawdę sporo.

Ogólnie to polecam bardzo szczegółowo sprawdzać wszelkie naprawy, co było wymieniane i czy powinno być nowe czy używane (wg oferty). Z tym jest największy kłopot chyba nie tyle w tej firmie ale i w większości warsztatów.

No i PAPIERY! Zbierajcie na wszystko papiery, rachunki i gwarancje. Rachunek - choć nawet paragon (NIE KOSZTORYS) musi być wystawiony bo inaczej nic nie ugracie.

U mnie sprawa zakończona jakimś tam kompromisem, mam nadzieję że teraz po finalnej poprawce już u lokalnego mechanika wszystko będzie gites.

Mam nadzieję też iż tym którzy mają problemy uda się dojść również do porozumienia z Panem Buda.

Pozdrawiam i służę pomoca w razie pytań, ale to już osobiście na priv.

Edytowane przez KoraX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
I tak koleś zarabia krocie sprzedając szroty :o Masakra. Czy któryś z was gdzieś zgłosił sprawe? Czy w naszym kraju jest to do wygrania i odzyskania kasy? Pewnie jedyne co można zrobić to napisać na forum i ostrzec innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy któryś z was gdzieś zgłosił sprawe? Czy w naszym kraju jest to do wygrania i odzyskania kasy?

 

Dostał kasę w łapę więc kwitów brak. Pseudo gwarancja nic nie warta raczej. Rozmów nie nagrywałem, bo się niczego nie spodziewałem. Finalnie po kilku "reklamacjach" i poprawkach odpuściłem temat... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mialem z nimi do czynienia odalem tam samochod bmw e70 40D 2010 rok tak jak wyzej napisane oszust pieprzony jesli sie zgadamy mozmey isc wszyscy do sadu na tego cwaniaka ze slaska ,

samochod przejechal 5 tys km po remoncie silnika 32 tys w plecy teraz soztal tylko rzeczoznawca mialem tez dostac fakture i gowno pan slazak wie co robi w tej swojej dziupli . poszukuje ludzi co zostali przez tego oszutsa oszukani piszczcie zrobi zbiorowy pozew do sadu na tego cwaniaczka pozdro nie podawajcie sie.

Edytowane przez Nissangtr2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to 100% moją sprawę z wymianą silnika.

Od roku próbuje naprawić to co oni spartolili swoją robotą.

Najgorsze jest to że na allegro ich "pseudo oferta" jest tak realistycznie profesjonalna że każdy się nabiera.

Czy też musiałeś dopłacić za wtryski, nowe turbo i dpf, który po wymianie powoduje że z rur kopci jak z lokomotywy.

Nie wiem jak można ostrzec innych przed tym kolesiem który tak wszystkich robi w.....

... BTW. Twoja 7 nie jest czasem biała? :roll:

Jak byłem tam po raz ostatni w czerwcu na "gwarancyjnej" wymianie oleju to Była taka jedna na podnośniku... Mówił mi wtedy ze "właściciel jeździł bez płynu chłodniczego i zatarl silnik". :lol:

czesc zostalem w identyczny sposob oszukany jak pan . chcail bym cos ztym zrobic stracilem 32 tys zlotych na remont silnika w bmw e70 40d, jesli cos pan wie co moza bylo by z tym cwaniakiem zrobic byl bym super zadowlony,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich poszkodowanych przez firmę KJ Motors w Śremie. Założyłem grupę na facbooku gdzie wszyscy możemy porozmawiać na temat tego oszusta każda osoba będzie zweryfikowana czy nie jest od firmy kj motors. Pozdrawiam dolaczajcie razem siłą.

https://www.facebook.com/groups/2723730801009258/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajc Wasze komentarze które o tej samej treści dodawane się z kilku kont myślę że gdyby było to prawda moje auto musiałbym oddać na złom juz jakies 100 tys.km temu a po wymianie w Kj motors sp. Z o.o jezdze caly czas bez usterek.


A tak z innej bajki szukam godnego polecenia warsztatu który zajmuje się oklejaniem aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oni sie jeszcze oglaszaja na allegro? Bo pol roku temu tez mialem przygode ze swoim silnikiem. I wlasnie wydawalo mi sie ze byl silnik od nich na sprzedaz. Albo kj motors albo motor store z kielc :think: :think:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy ludzie widzicie co piszecie ? Niektórzy z Was nawet nie wiedzą o kim piszą jeden pisze że Żmigrodzka inny że firma z Kielc. Już zaczynam żałować że w ogóle założyłem tu konto bo jak widać nie ma tu żadnych normalnych ludzi tylko banda dzieciaków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to sie wypisz jak zalujesz ze zalozyles. Tys za to jest wiarygodny jak cholera ze swoim 1 postem. Napisałem o kielcach bo ogloszenia bardzo podobne. Tez silniki po profesjonalnym remoncie i ze bebechy nowe. Nigdzie zas nie napisalem ze kj motors jest chujowy albo zajebisty bo w koncu remontowalem swoj silnik a nie kupowalem inny.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie wypisz jak zalujesz ze zalozyles. Tys za to jest wiarygodny jak cholera ze swoim 1 postem. Napisałem o kielcach bo ogloszenia bardzo podobne. Tez silniki po profesjonalnym remoncie i ze bebechy nowe. Nigdzie zas nie napisalem ze kj motors jest [bAD] albo [bAD] bo w koncu remontowalem swoj silnik a nie kupowalem inny.

Dokładnie tak . Jeśli możecie zostawcie temu ze śremu opinie na google to mu bardzo pomoże w uzyskaniu nowych zblokanych owieczek. By mieć pieniążki na następne wakacje do Grecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kur w@

Że taki bezczelny śmieć po ziemi chodzi.

Do gułagu odrobić to złodziejstwo.

Ale już sranie ma widać konto zalozyl.

Pozew zbiorowy 8 przyklepią po 6 wyjdzie.

Może się oduczy nie wyciągać łap po nie swoje.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/44/Flaga_PPP.svg/80px-Flaga_PPP.svg.png 1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niestety i ja trafiłem na tych oszustów sprzedali mi silnik do 428i za 16 tyś ( który broń boże nie można kupić przez allegro bo jakaś dziwna magia vatu działa)

swój było trzeba zdać.



Silnik przyszedł nie kompletny działa bardzo dziwnie po przejechaniu 1600 km sie rozleciał,dzwoniłem z gwarnacja to w sumie takiego coś nie istnieje powiedział ze może zabrać samochód do siebie ale nie poda gdzie sie warsztat znajduje i kto przyjedzie dziwne unikanie gdy powiedziałem ze samochód jest w aso i nie wydadzą bez tych informacji to jakaś Pani mi ledwo bo ledwo powiedziała i wtedy zobaczyłem to forum i sobie podarowałem. Powiedziałem mu o tym przez telefon to nawet się nie bronił tylko OK nara.


Podaje istotne dane od nich żeby ktoś sie nie wdupcył na mine bo oczywiście firma ma milion różnych adresów najgorsze jest to że na allegro wyglądają na profesjonalistów.


PS: a gość siedzi chyba na stałe w Grecji i się śmieje.



KJ MOTORS ze Śremu

Gostyńska 48

63-100 ŚREM


allegro nick motortechnology

https://allegro.pl/uzytkownik/motortechnology?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-5-0717


MAIL :KONTAKT@MOTORTECHNOLOGY.EU


TEL: 607736461

530833530


KJmotors

ul.Żmigridzka 41/49

60-171 Poznań

7792462374


(pod tym adresem jest jakiś hotel )


Strata kupy czasu i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja trafiłem na tych oszustów sprzedali mi silnik do 428i za 16 tyś ( który broń boże nie można kupić przez allegro bo jakaś dziwna magia vatu działa)

swój było trzeba zdać.



Silnik przyszedł nie kompletny działa bardzo dziwnie po przejechaniu 1600 km sie rozleciał,dzwoniłem z gwarnacja to w sumie takiego coś nie istnieje powiedział ze może zabrać samochód do siebie ale nie poda gdzie sie warsztat znajduje i kto przyjedzie dziwne unikanie gdy powiedziałem ze samochód jest w aso i nie wydadzą bez tych informacji to jakaś Pani mi ledwo bo ledwo powiedziała i wtedy zobaczyłem to forum i sobie podarowałem. Powiedziałem mu o tym przez telefon to nawet się nie bronił tylko OK nara.


Podaje istotne dane od nich żeby ktoś sie nie wdupcył na mine bo oczywiście firma ma milion różnych adresów najgorsze jest to że na allegro wyglądają na profesjonalistów.


PS: a gość siedzi chyba na stałe w Grecji i się śmieje.



KJ MOTORS ze Śremu

Gostyńska 48

63-100 ŚREM


allegro nick motortechnology

https://allegro.pl/uzytkownik/motortechnology?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-5-0717


MAIL :KONTAKT@MOTORTECHNOLOGY.EU


TEL: 607736461

530833530


KJmotors

ul.Żmigridzka 41/49

60-171 Poznań

7792462374


(pod tym adresem jest jakiś hotel )


Strata kupy czasu i pieniędzy.

Pomyśl ilu ludzi jeszcze tak może oszukać nik z tym nic nie robi on już powinien siedzieć i jego lafirynda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam Panów!

Jestem następną osobą która kilka tygodni temu została oszukana przez Pana Bude, no ale ja niestety nie zostaiwę tak tego poprostu ponieważ wiele innych osób takich jak my może zostać oszukanych lub naciągniętych przez tego chłowieka. Zakupiłem silnik 7.3.2021 do Bmw b20b za cenę 16 tyś zł + 3 tyś zł kaucji dla kolegi Fina, ponieważ mieszkam od około 20 lat w Finlandii.

Silnik przyszedł uszkodzony, Pan Buda oczywiście nie odbiera telefonu, nie odpisuje na wiadomości i.t.p (przepadł!).Bardzo mi głupio z tego powodu przed człowiekiem który zaufał i zakupił uszkodzony silnik :cry: (myślałem że czasy Janosików w Polsce się skończyły a tu masz ci babo placek). Jedyne co mam to gwarancję pisemną którą otrzymałem przy zakupie silnika i dwóch świadków którzy silnik odbierali (mała firma przewozowa, bardzo duży plus). Wczoraj rozmawiałem z urzędem skarbowym w Śremie i we wtorek prosili abym powysyłał całą dokumentacje którą posiadam (linki z forum i.t.p też będą pozałanczane).

Następny krok który będzie wykonywany to zawiadomienie Policji o przestępstwie gospodarczym, tak doradził Pan z urządu skarbowego. Ja akurat zakupiłem silnik od firmy Barwe która zarejestrowana jest na Panią Katarzynę Veronikę Bude, tych pseudo firm tam trochę jest :) , w całej sprawie obiecał pomóc wójek (emerytowany Major Policji ze stołecznej Warszawy).

Na emeryturze ma sporo czasu wolnego i może go sporzytkować aby pomóc złapać jednego oszusta więcej :D . Postanowiłemiść iść jeszcze o krok dalej i napisać do stacji TVN :D i tutaj byłaby potrzebna Państwa pomoc aby było nas jak najwięcej (nie ważne w jakiej lub na kogo zarejestrowanej firmie zakupiliście produkt, dziennikarze śledczy myślę że spokojnie to wszystko przeanalizują i połączą w całość) Proszę wszystkich poszkodowanych o kontakt na e-mail:konrad-mankowski@wp.pl Trzeba temu cwaniaczkowi utrzeć nosa aby już więcej nikogo nie oszukał. Myślę że takich ludzi jak my jest dużo więcej tylko nie mają możliwości pomocy. Nie zależy mi już na pieniążkach tylko na pomocy ponieważ w kraju w ktorym mieszkam jest to nie do pomyślenie a Pan Buda prowadzi firmę na podstawione osoby jak na dzikim zachodzie i oszukuje ludzi którzy ciężko pracują i są bezbronni (zwykły opryszek i wataszka) :evil: . Myślę że jak się uda to Pan Buda :) będzie jednym z najsławniejszych osób w Polsce ale to wszystko tylko z waszą pomocą!

Życzę wszystkim wszystkiego dobrego i po Wielkanocy biorę się ostro do pracy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zgromadzę wszystkie materiały jakie mam nawet rozmowy telefonicznie żeby dojechać to chodzące gówno.

Dobrze że są tacy ludzie jak ty i mają ochotę walczyć z takim śmieciami gości śmieje nam się w twarz. Ja niestety nie miałęm tylko odwagi i chęci co ty wiec jak najbardziej szanuje i ile będe mogł tyle pomogę.



Gość nadal jest na allegro i ma piękne aukcje i zbiera żniwo.


Najbardziej mnie wkurwia że ten cwaniak jeszcze mnie straszył tym że wystawi mi fakturę że mu czegoś nie dostarczyłem i że jak ja mogłe kupić produkt na allegro teraz on będzie musiał zapłacić prowizje.


https://allegro.pl/oferta/silnik-f10-f20-f30-n20b20b-2-0-turbo-benzyna-9979577581?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=N2M2ZDY1ZTYtYmM1My00M2Q3LTliOTctMDM1MjI2ZjYyMzhhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=55fd1e49-2853-4fb9-a14b-0623c5dfe660#aboutSeller


tutaj świeża aukcją oczywiście inny nowy profil może warto kupić pare przedmiotów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak ja sie ciesze ze nie kupilem jak mialem awarie u tego cwoka silnika dwa lata temu. A bylem tak blisko by kupic drugi zamiast reperowac wlasny.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.