Skocz do zawartości

Felgi 19 z performance zp.06


Łukasz 8706

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę forumowiczów o pomoc w doborze felg a dokładnie to model z performance zp.06

Mam zamiar kupić ten model felg do auta. BMW E93 MPakiet silnik 2.0 D parametry felg to przód 8,5 cala tył 9,5 cała et.35 wszystkie felgi.są to felgi 19.prosze o opinie czy wejdą te felgi bez przeróbek typu rolowanie nadkoli z tyłu,sprawdzałem na wizualizacji et.felg i przód będzie parę mam wystawał więcej niż w moich 18 a tył około 1,5 cm ,proszę o pomoc jak to będzie w żeczywistości z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę forumowiczów o pomoc w doborze felg a dokładnie to model z performance zp.06

Mam zamiar kupić ten model felg do auta. BMW E93 MPakiet silnik 2.0 D parametry felg to przód 8,5 cala tył 9,5 cała et.35 wszystkie felgi.są to felgi 19.prosze o opinie czy wejdą te felgi bez przeróbek typu rolowanie nadkoli z tyłu,sprawdzałem na wizualizacji et.felg i przód będzie parę mam wystawał więcej niż w moich 18 a tył około 1,5 cm ,proszę o pomoc jak to będzie w żeczywistości z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia prośba bo mam dylemat mam do wzięcia te felgi zperformance zp.06 i też mam 313 performance czarne z polerowanym rantem widziałem je i są jak nowe praktycznie .zp.06 były już odświeżane nie duża różnica cenowa między nimi,które są jakościowo lepsze? Bo te i tamte mi się podobają chodzi o jakość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie .

Felga 19 znana 313. BMW e93

Felga przód 8 cali et.37 tył 9cali et.39

Planuję opony 225/35 i 255/30 bendą ok?

Opony mam 4 typy proszę o podpowiedź w jakie celować

Bridgestone potenza s001

Pirelli P zero

Dunlop Sport Maxx Rt 2

Michelin pilot sport 4s

Proszę o podpowiedź czy rozmiar ok i czy coś z tych opon będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.