Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam w sumie 2 punktów w Warszawie lub bliskiej okolicy


1) firmy która obszyje mi kierownicę od ręki, macie kogoś takiego ? bez udziwnień, chce mieć obszycie jak w oryginale


2) druga sprawa szukam serwisu który kompleksowo sprawdzi mi auto bmw F10 przed dłuższa wycieczką (ponad 2tys kilemtrów), w tym stan turbiny i innych waznych elementów.

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam w sumie 2 punktów w Warszawie lub bliskiej okolicy


1) firmy która obszyje mi kierownicę od ręki, macie kogoś takiego ? bez udziwnień, chce mieć obszycie jak w oryginale


2) druga sprawa szukam serwisu który kompleksowo sprawdzi mi auto bmw F10 przed dłuższa wycieczką (ponad 2tys kilemtrów), w tym stan turbiny i innych waznych elementów.

 

1. Nie lepiej kupic idealną na allegro?

2. Jest pewnie ze 20 takich miejsc w Wawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w odpowiedzi na usunięte znaki BMW na elementach wymienianego rozrządu: Jako warsztat specjalizujący się w naprawach aut marki BMW gwarantujemy niezawodność oryginalnych części producenta BMW których używamy przy wymianach. Listwy prowadzące/napinające rozrządu np. w silniku N47 przechodziły trzy modyfikacje, ostatnia charakteryzuje się wypełnionymi listwami prowadzącymi / napinającymi. Części dostępne w sporo niższej cenie ( około 1000zł za komplet ) są pierwszej generacji ( czyli najbardziej awaryjne z lat 2007-2009 ) lub z tzw. partii odrzuconych posiadających uszkodzenia podczas produkcji, w obu sytuacjach usuwany jest znak BMW oraz dystrybuowane są w niezależnych źródłach. Nasz warsztat używa części tylko i wyłącznie bezpośrednio pochodzących od Dealera Bmw i przy silniku N47 taka wymiana z częściami kosztuje 5400zł, nie znaczy to oczywiscie ze gdy klient zazyczy sobie wersje budzetowa to odmowimy wykonania uslugi - wrecz przeciwnie, mamy nawet od niedawna wypracowany nowy kanal dystrybucji bezposrednio od FEBI z pominieciem wszelkiej masci posrednikow. W zwiazku z tym nie sa to tzw. lezaki magazynowe, ale biezaca produkcja - mamy jakas kontrole nad tym co jest dostarczane (kto i skad). Cena w zwiazku z tym jest znaczaco nizsza, nie zmienia to jednak faktu ze polecamy opcje drozsza ktora daje 100% gwaracje na zrobienie pelnego przebiegu. Gwarantuje to niezawodność. Zawsze przed wymianą warto jest zapytać warsztat czy definitywnie wszystkie części posiadają znak BMW, pomoże to w uniknięciu sytuacji w której się Pan teraz znajduje. Edytowane przez AUTOTECH - BMW Warszawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, idąc dalej tym tokiem rozumowania można jeździć niezawodnym Passatem B5 który jest sporo tańszy i nie sprawia takich problemów jak BMW - ale chyba nie o to chodzi ? Aby dochować wszystkich procedur przewidzianych przez producenta zabieg taki trwa minimum 2 dni, a nie jak u co poniektórych 6 godzin, części w wypadku tak awaryjnych rozrządów tylko od producenta BMW bo każde odstępstwo od tego pogarsza tylko sytuacje - niestety jak widać u przedmówcy skończyło się na demolce silnika. Jak to mówią " tanie mięso …" Jest jeszcze jedna możliwość też na oryginałach z oznaczeniami BMW wymieniając łańcuch górny, środkowy, dwie listwy napinające, dwie listwy prowadzące, napinacz górny, napinacz dolny oraz uszczelniacz wału za 3600zł, taki zabieg też gwarantuje niezawodność - to jest definitywnie lepsza opcja niż na zamiennikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Chora cena dla uzytkownikow aut z lat 2007-09 niestety :( liczycie ze pan jan kupi sobie e87 z 2007r za 15k i poleci do was zostawiając 1/3 wartosci auta? Nie - poleci do fąfary i zrobi za 3k na zamienniku, proste i logiczne...

 

Zapewne masz rację, ale tak zrobi ktoś, kto nie ma pojęcia, albo handlarz. Świadomy odpuści ten silnik, albo tak jak ja, wymieni od razu po zakupie na oryginał. Ważne, żeby warsztat zrobił to na oryginałach, żeby nie wciskał ciemnoty o zamazanych znakach BMW.

Może koledzy z AUTOTECH i Gorik, jako specjaliści, podpowiedzcie koledze (może innym też się przyda) co zrobić w takiej sytuacji. Serwis ASO + rzeczoznawca + sąd?

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ja polecam z całą pewnością i swoją wiedzą "małego mechanika", zakład Pana Łukasza i jego Współpracownika w Warszawie ul. Radzymińska 212 B ML Autotech Services tel. 666580730 Ogólnie auto było parę razy na akcjach serwisowych w ASO Inchape. Również w kilku sprawach u Pana "Seweryna" ale ostatecznie jeśli ktoś nie potrzebuje kafejki i kawy doliczonej do robocizny i mieć auto przygotowane z wpisami ASO to nie ma co błądzić po Warszawie i okolicach. Najgorsze przypadki zrobią, poważnie. To zaufani ludzie i bezpośredni kontakt. Robią również inne marki co może zdziwić Citroen i BMW ale u mnie akurat tak jest i też już wiem gdzie cytrynę oddam... Także śmiało polecam, z naprawy jak z ASO jest film, jeśli ktoś może nie dowierzać. Mało już tak profesjonalnych małych uczciwych zakładów w marce premium w Warszawie jest i specjalizującej się w niej choć zakład może wygląd tego nie oddawać ale o to właśnie chodzi jak z dobra kawą... Człowieka się nie ocenia po wyglądzie, tu pełna profeska. I co jeszcze... pełen profesjonalizm jestem przekonany, że każdy tam serwisujący nie będzie miał uwag. Chyba, że lubi kawę z ekspresu i poczekalnię. Kolejna sprawa, piszcie do nich na priv jest na forum dogadacie każdą sprawę. POLECAM. Elektronikę każdą ogarną, jeśli robią to we francuzach to Niemiec pikuś.

Warszawa Targówek Ul. Radzymińska 212B ML AUTOTECH SERVICE

www.autotechbmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!


W mojej 3 f30 320i padła jednostka sterująca, nie działa ekran, cały czas wyświetla się logo BMW, po odpaleniu samochodu włącza się jedna stacja radiowa i co kilka minut się restartuje.

Czy może ktoś polecić miejsce w Warszawie (lub okolicach) w którym wyminie taki moduł? Czy wiecie może jaki to będzie mniej więcej koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


W związku z otwarciem ze znajomym Warsztatu,specjalizacja głównie BMW ,Zapraszam !!

Adres: Krakowska 44 Raszyn.

tel 516 909 408

W razie pytań proszę priv albo bezpośrednio tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szukam warsztatu który zdiagnozuje braki mocy w przedziale obrotów 1500-2000 oraz wyeliminuje przyczynę. Podejrzewam nastawnik turbiny. Zapewne EGR też trzeba przeczyścić i sprawdzić też ciśnienie w przewodach, czy nie ma nieszczelności. Plus wymiany termostatów główny i prawdopodobnie EGR bo temp nawet po rozgrzaniu na trasie zatrzymuje się na 75 st.

Podczas testów LIVE pod Btool i przyspieszaniu równomiernym czy też bardziej dynamicznym jest różnica w doładowaniu a doładowaniu oczekiwanym. Macie kogoś kto zrobi taki przegląd i może sprawdzić nastawnik/turbinę, ewentualnie zregenerować nastawnik? Najlepiej okolice Warszawy. Samochód E61/2007/530xd/D62M57A0. Będę wdzięczny za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Cześć!


W mojej 3 f30 320i padła jednostka sterująca, nie działa ekran, cały czas wyświetla się logo BMW, po odpaleniu samochodu włącza się jedna stacja radiowa i co kilka minut się restartuje.

Czy może ktoś polecić miejsce w Warszawie (lub okolicach) w którym wyminie taki moduł? Czy wiecie może jaki to będzie mniej więcej koszt?

http://www.elektronikabmw.pl

Pan Krzysztof zawsze uratuje tematy elektroniczne.

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wołomin Legionowo i okolica szukam kogoś do diagnostyki kodowania, pacjent compot e 46 n46b20

Wołomin Jan Zientara polecam.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/44/Flaga_PPP.svg/80px-Flaga_PPP.svg.png 1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel jest pasjonatem bmw.

robią wszytko z tego co wiem.

łącznie z hamownią 4x4.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/44/Flaga_PPP.svg/80px-Flaga_PPP.svg.png 1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów.

Zwracam się do Was z pytaniem.

Szukam serwisu BMW który był na ulicy Burakowskiej. Prowadziło go 2 młodych chłopaków w małym "garażu". Nie chodzi mi o

Auto Centrum, który obecnie przeniósł się na ul.Płochocińska 159. Może ktoś z Was kojarzy o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.