Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy to jest bez różnicy z którego gniazda wgrywamy mapę, bo gniazdo w schowku nie widzi mi żadnego pendriva. Druga sprawa to po włożeniu pendriva do gniazda w schowku aktualizacja powinna sama zastartować? i w którym momencie trzeba wklepać ten kod o którym mówicie. U mnie wygląda to w ten sposób, że wkładam pendriva do gniazda w podłokietniku, muszę wcisnąć przycisk media - nośnik zewnętrzny - kingdom - muszę dać komendę przeszukaj pliki i wtedy pokazuje mi się ten żółty folder pkgdb i config., wciskam go i pokazuje mi się dużo pozycji West,,,, i wciskam pierwszą od góry i pojawia się komunikat brak pozycji, dzięki za ewentualne wskazówki i porady, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tym usb nie zrobisz aktualizacji. tylko tym w schowku. Wklafasz pena z mapami bez zadnych glownych folderów. Tylko pkg.. i config. Sam rozpozna ze jest aktualizacja i wtedy zapyta o kod FAC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dodałem link do mapy

Road Map Europe EVO 2019-4

Link będzie aktywny tylko 24h na tym serwerze, pozniej będzie na mega.nz. także jak komuś zależy to spieszyć sie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W CIC można to zrobić kopiując skrypcik na pena i potem podpiąć go pod USB w schowku (trzeba kilku minut). Potem generuje Ci się kod, którego używasz do wygenerowania liftime'a pod swoje auto (u mnie E91 330d). Mapy aktualizuję sobie na bieżąco i wszystko śmiga :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, sprawa wygląda tak. Pobrałem mapy wypakowałem wszystko na pendrive(sformatowałem go w FT32), wkładam do gniazda w schowku (gniazdo aktywne bo świeci dioda pendrive) ale nie wyskakują mi żadne komunikaty odnoście aktualizacji (jak by nie czytało pendrive) :mad2: ktoś ma jakieś pomysły??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się krajami, w których jest pełna lista dróg. Np. w wersji WEST będziesz miał tylko główne drogi np. Litwa (jak to u mnie było). Polska ma pełne pokrycie i nie ma znaczenie, która wersja. Nowy odcinek S7 (Gdańsk - Elbląd) dodali dopiero w mapach 2020, a droga była gotowa na początku 2019 jakoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.