Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,jeśli w okolicach Chorzowa/Świętochłowic jest jakieś godne miejsce na serwis olejowy ( materiał mam własny) będę wdzięczny na namiary.Problem w tym,że w sobotę mam wyjazd i czeka mnie jakieś 2 tys km w 2 tygodnie :roll: i sprawa jest pilna.Dodam,że dzwonię non stop od ASO po wszystko co ma numer telefonu obok słowa "serwis samochodowy" i lipa...terminy uhuuu...

Dzięki


Edycja

Nieaktualne,za pośrednictwem osób trzecich dostałem się do Gliwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może polecić jakiś warsztat gdzie wymienię lub zregeneruję skrzynię rozdzielczą do F31 2.0 diesel 2014? Im bliżej Częstochowy tym lepiej. Jeśli ktoś to robił to prosiłbym również o przybliżony koszt.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może polecić jakiś warsztat gdzie wymienię lub zregeneruję skrzynię rozdzielczą do F31 2.0 diesel 2014? Im bliżej Częstochowy tym lepiej. Jeśli ktoś to robił to prosiłbym również o przybliżony koszt.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam

Zapraszamy do Nas, ul. Św. Rocha 240 w Częstochowie. Skrzyniami rozdzielczymi zajmujemy się od ponad 6lat.

www.gearmar.pl 519600519

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam

Mam pytanie :)

Czy ktoś może polecić / lub odradzić tą firmę do montażu instalacji gazowej w E39 ?

Silesia Cars Sp. z o.o.

Katowice

Ja mogę Ci polecić http://www.katowice.davanti.com.pl/. Pracownicy znają się na BMW - sami je posiadają (przynajmniej tak było 2 lata temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mordki, mordeczki, potrzebuję kogoś w okolicach Katowic (+/- 30km), kto pomógłby mi ogarnąć problem w e46. Prawdopodobnie będzie do wymiany podpora wału i chciałbym to zrobić w miarę szybko :) ma ktoś namiary na kogoś sprawdzonego z dobrymi terminami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, gdzie wymieniacie oleje w skrzyniach automatycznych, oczywiście w Śląskim

Mam e87 z 2009r. i czas na diagnostykę i wymianę oleju ale nie chce jechać do pierwszego lepszego, znacie i możecie polecić jakieś zakłady które się tym zajmują ?

 

Wymieniłeś ten olej ? Możesz napisać gdzie i jakie koszta ? Mam tą samą sytuację

Pozdrawiam

 

Oleju jeszcze nie wymieniłem ale robiłem wiele innych rzeczy u P. Arka <> w Częstochowie niżej link w google:

https://www.google.com/search?sxsrf=ACYBGNSVG_ACADmLfJMjdMtaEdrj62FmYA%3A1569533022552&ei=XiyNXf-oIZSUk74PgMiB0Ac&q=b+arek+cz%C4%99stochowa&oq=b+arek+cz%C4%99stochowa&gs_l=psy-ab.3..0i8i7i30l2j0i8i30j0i8i10i30j0i8i30l2.5451.6346..6522...0.1..0.118.513.2j3......0....1..gws-wiz.......0i71j0i7i30.G_Q2uCV8Gjw&ved=0ahUKEwj_z5aStu_kAhUUysQBHQBkAHoQ4dUDCAs&uact=5#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do Nas:


https://goo.gl/maps/gnM4x6zZQVcqzutN7

http://gearmar.pl/dynamiczna-wymiana-oleju-w-automatycznej-skrzyni-biegow/


Wymiana w 6HP 1600zł brutto

Wymiana w 8HP 1650zł brutto


Stosujemy oryginalne miski, filtry i oleje ZF, żadnych tanich zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość prosta sprawę do zrobienia klocki tył i przód w BMW 4 f36 tylko że auto na gwarancji chce żeby ktoś wymienił i usunął z komputera informacje wymiany klocków z tym że wolałbym żeby nie używał do tego komputera nie chce jakiś problemów z gwarancją..Śląsk okolice Bielska Katowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Mam dość prosta sprawę do zrobienia klocki tył i przód w BMW 4 f36 tylko że auto na gwarancji chce żeby ktoś wymienił i usunął z komputera informacje wymiany klocków z tym że wolałbym żeby nie używał do tego komputera nie chce jakiś problemów z gwarancją..Śląsk okolice Bielska Katowic

 

A jak chcesz skasować informacje o wymianie klocków.


Nie da się inaczej jak komputerem, taki urok nowych aut.


Dodatkowo dochodzi cofnięcie zacisków, tego też bez komputera nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie :)

Czy ktoś może polecić / lub odradzić tą firmę do montażu instalacji gazowej w E39 ?

Silesia Cars Sp. z o.o.

Katowice

Ja mogę Ci polecić http://www.katowice.davanti.com.pl/. Pracownicy znają się na BMW - sami je posiadają (przynajmniej tak było 2 lata temu)

 


już nie pracuje od 1,5 roku :D , jeden z nich właśnie pisze tego posta a drugi również odszedł z firmy w tyn samym czasie.


na chwilę obecna polecam Silesia Cars, nie mam jak się odnieść do obecnej jakości Davanti

Edytowane przez MAWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.