Skocz do zawartości

BMW Navigation Europe MOVE 2019


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Panowie ciekawostka,

F11, 2012 rok, mapa MOVE 2015, aktualizacja 2019 nie chce ruszyć. To znaczy raz na pięć prób ruszy, ale wskoczy na 1% i stoi.

Co za cholera?

 

spróbuj starszą wersje 2018, zobacz czy to kwestia usb z danymi.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wydaje mi się że dość dokładnie przeszukałem forum i nie znalazłem info czy do nawigacji MOVE jest opcja dogrywania POI. Interesuje mnie konkretnie kwestia fotoradarów.

Jeżeli jest gdzieś temat to prosił bym o naprowadzenie. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Na pendrivie umiesciles pliki bezpośrednio? Bez żadnych katalogów? Filozofii nie ma. Wsadzasz tak przygotowanego pendriva do schowka, podajesz FSC i tyle. Czasami jest problem z pendriva, bo jakoś nie jest kompatybilny z autem. Wtedy próbujesz z innym pendriva i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Znajdz pendrive z ledem, to bedziesz wiedzial co się dzieje. Po wsadzeniu, jak jest wszystko ok, to powinien zacząć mrugać. Jak bedzie tylko świecił, to z zasilaniem jest ok, ale piny od danych cos nie dzialają. Jak nic nie bedzie się działo to nawet zasilania brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chcesz pomocy to odpowiadaj na konkretne pytania, dzięki którym można zdiagnozować problem. To, że wypakowałeś zipa bezpośrednio na pena O NICZYM NAS NIE INFORMUJE. Co widzisz bezpośrednio po odpaleniu pena?

Piszesz w taki sposób, że nie wiadomo o co chodzi. Nikt tu nie ma szklanej kuli.

Jak ciężko Ci odpowiedzieć na proste pytanie osobom, które chcą Ci pomóc, to jedź do kogoś kto ogarnia temat, zapłać i będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej sołtys albo coś podpowiesz albo nie pisz wcale.

Ja tu potrzebuje podpowiedzi A nie twojej krytyki.

Mam już następne pytanie odnośnie aktywnego tempomatu.Wyskakuje mi awaria jak załączę i nie działa.

Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ej sołtys albo coś podpowiesz albo nie pisz wcale.

 

To jest publiczne forum, więc każdy może się wypowiedzieć. Nie jesteś od pisania co ktoś może a czego nie.

Piszę jeszcze raz: wszystko jest opisane.

 

Mam już następne pytanie odnośnie aktywnego tempomatu.Wyskakuje mi awaria jak załączę i nie działa.

Proszę o radę.

 

Nikt tu nie ma szklanej kuli, ani nie potrafi wróżyć z fusów.

Podłącz pod kompa, odczytaj błędy to wszystko będzie wiadomo.

Kolejna kwestia: forum jest podzielone na odpowiednie działy i chyba tam należy zadawać poszczególne pytania, a nie wszystko wrzucać do jednego worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dzień dobry, takie pytanko - X3 z 2012 - ostatni update mapy w maju 2017 z pena poszedł bez problemu. Teraz update do mapy 2019 - wywala za każdym razem przy 31% i rusza od zera. Wielokrotnie. Ten sam pendrive z mapą z 2018 przeszedł bez problemu. Ponowna próba z 2019 znów przy 31% wywalona. Ktoś ma pomysł co można z tym zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, chciałem zainstalować tą mape ale mam taki problem z navi ze po wsadzeniu w port usb wyskakuje komunikat "dane nawigacji w samochodzie są niekompletne / zostały zmienione. niezbędna kontrola w serwisie" Wgrana mapa "Road Map Europe MOVE 2013" działa tylko chciałem ją aktualizować. Wie ktoś jak to ogarnąć żeby można ją było aktualizować?


5d5a877463d5.jpg


327de1315899.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.