Skocz do zawartości

Wersja oprogramowania


altarasyuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Wczoraj jechałem w dłuższą trasę i wygląda na to, że teraz mniej oszukuje prędkościomierz. W porównaniu do Yanosika pokazywał tylko o 2km/h większą prędkość niż gps w całym zakresie prędkości. Też to zauważyliście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
jest automatyczne włączenie wentylacji oraz ogrzewani foteli w zależności od temperatury.

Ktoś podpowie gdzie się włącza to grzanie foteli przy niskiej temperaturze? Widziałem to chyba w jakimś zastępczym a u mnie nie mogę znaleźć :(

 

Ustawienia następnie klimatyzacja następnie reguły klimatyzacji

 

Da ktoś zdjęcie ekranu jak to ma wyglądać? Wgrali mi kolejną wersję softu i nadal nie mam tej opcji albo nie za głupi jestem by ją odnaleźć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobię, tylko w języku angielskim :)


Ewentualnie jaku wersję oprogramowania masz?

I czy ktoś zaktualizował oprogramowanie przez samochód, czy wszyscy w serwisie?

No właśnie... Czy zdalne aktualizacje już działają i są faktem czy nadal wciskaja nam kit na papierze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Czy zdalne aktualizacje już działają i są faktem czy nadal wciskaja nam kit na papierze? :)
:( wygląda na to ze my nie zasługujemy na takie serwisy dla tego że nie jesteśmy w Niemcach....

Już na web stronie Connected Drive jest informacja że jest aktualizacja za 3 kwartał, ale ani smartfon ani samochód nic na ten temat nie wiedzą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tu nagrałem wideo jak to zrobić. Oczywiście jeżeli aktualizacja była instalowana :)

Film pokazuje dostęp z poziomu aplikacji. Wcześniej ktoś pisał, że to się ustawia z menu klimatyzacji... Apki niestety też nie mam pomimo prób aktualizacji. Na forum w US pisali, że muszą to włączyć "w centrali" i czeka się na to 1-2 dni po upgrade softu. Może dealer powinien zgłosić wgranie nowego softu do BMW by oni coś "odblokowali"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. U mnie nie ma opcji "reguły klimatyzacji" :(

Trzeba jechać do serwisu z wymaganiem ręcznej aktualizacji.

Jeżeli nie dostarczają przez internet - zrobimy tak żeby co miesiąc aktualizowali każdy sprzedany samochód ręcznie. Dla tego że to jest nieporządnie w momencie sprzedaży mówić że to jest a potem nie dostarczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem czy to zbieg okoliczności (raczej nie) ale od czasu jak mam nowy soft to już chyba 10 razy szedłem do samochodu a on nie był zamknięty!! Dostęp komfortowy albo nie zamyka samochodu (nie zawsze zwracam uwagę czy "zapikał") albo otwiera po jakimś czasie?

Pojawiły się też problemy ze współpracą z telefonem. Jak zacznę rozmowę zaraz po odpaleniu samochodu to potrafi 2-3 razy przełączyć się z zestawu głośnomówiącego na telefon i odwrotnie.

Ktoś ma też podobne problemy czy ja jestem jakiś pechowy?


Soft 7/2019.55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie składają Ci się lusterka przy zamknięciu? Ja po tym zawsze sprawdzam :cool2: .


Odnośnie telefonu widzę duża poprawę z nowym softem - od razu po zajęciu miejsca się łączy i nie przerywa. Dużo lepiej działa tez Apple car i Spotify. U mnie iPhone X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wyłączyłem automatyczne składanie lusterek bo irytowało mnie to ciągłe otwieranie i zamykanie jak np. poszedłem po bilecik parkingowy albo oddaliłem się za daleko podczas tankowania.


Ale zdarza się tobie, że nie zamyka się sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Napiszę tutaj, bo może to kwestia softu. .

Czy asystent działa kiedy jako język mam ustawiony polski, czy tylko ang? U mnie w ogóle nie reaguje, kiedy naciskam na kierownicy przycisk na ekranie dostaje "funkcja niedostepna"

 

Działa tylko po angielsku



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozdrawiam

Arljazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tutaj, bo może to kwestia softu. .

Czy asystent działa kiedy jako język mam ustawiony polski, czy tylko ang? U mnie w ogóle nie reaguje, kiedy naciskam na kierownicy przycisk na ekranie dostaje "funkcja niedostepna"

 

Jak masz sparowanego iPhona, to włączeniu przycisku na kierownicy przy ustawionym polskim zaczyna działać Siri i możesz jej wydawać polecenia po ang i w zasadzie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale to chyba nie chodzi o współpracę ze smartfonem tylko o "halo BMW".

Czy to co napisał arljazz oznacza, że aby funkcja stała się aktywna trzeba zmienić język menu na angielski? Czy też miał on na myśli, że BMW nie rozumie słów po Polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie chodzi o współpracę ze smartfonem tylko o "halo BMW".

Czy to co napisał arljazz oznacza, że aby funkcja stała się aktywna trzeba zmienić język menu na angielski? Czy też miał on na myśli, że BMW nie rozumie słów po Polsku?

Tak chodzi o asystenta BMW, nie o Siri.

Jak system jest po polsku to w ogóle nie działa. Trzeba zmienić na angielski i wydawać polecenia także po angielsku.

Jak odbierałem samochód (jakiś miesiąc temu) to pytałem o asystenta po polsku i podobno pracują nad tym i ma być dostępny w najbliższych miesiącach, ale kto to wie...

Pozdrawiam

Arljazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.