Skocz do zawartości

Brak Ładowania I3 REX - czerwone diody


tomaug

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj okazało się po nocy ładowania że samochód nie został naładowany, po podłączeniu ładowarki po 3 sekundach diody świecą na czerwono. Wcześniej miałem raz czy dwa razy taki problem ale zamknąłem i otworzyłem samochód i pomogło. Dzisiaj już nic to nie dało. Wiecie co to może być, spotkaliście się z czymś takim, jest może jakiś reset komputera albo coś takiego. Samochód z 2014 z polskiego salonu przelatane około 30tyś km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Możesz mieć problem z twoją instalacją w domu. Musi być dobrze uziemiona. Ładowałeś auto na stacjach publicznych dla pewności że to nie problem z autem. Podłącz ładowarkę gdzie masz pewność co do instalacji i jej uziemienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze ma to związek z zasilaniem bo wspominali tez coś podobnego w serwisie, po wykasowaniu błędów było wszystko ok. Zastanawiam się ze skoro mogą być kłopoty z siecią to może kupić i podłączać do regulatora napięcia np o mocy 4000W, wtedy brak będzie jakiś spadków, a może ma na to wpływ to ze gniazdko znajduje się około 80 cm of falownika 5kW od fotowoltaiki, jak myślicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia z fotowoltaiką, ale ewidentnie problem masz po swojej stronie. Ładowarka zanim zacznie ładować sprawdza instalacje. Jeśli w trakcie występują spadki napięcia to pewnie może dla bezpieczeństwa odłączyć ci ładowanie. Może spróbuj na próbę ładować z wyłączoną fotowoltaiką ?! Ogarnięty elektryk pewnie ci to łatwo rozkmini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
witam wszystkich mam problem też z ładowaniem , po wizycie w serwisie dałem auto na ładowanie i po 8 godz wszystko sie zgubiło , teraz mi pisze brak ładowania , czy może mi ktos powiedziec kto zajmuje sie naprawą i3 pozdrawiam

 

Mam jednego geniusza, pod Warszawa. Napisz priv to Ci podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.