Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w konfiguracji


acc007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś rozważał to auto jako rodzinne 2+2? Chodzi mi o touringa. Ktoś użytkował

Mam wewnętrzny konflikt, podoba mi się, dobrze się w nim czuje. Żona twierdzi że jest za mały, dwa wózki itd. Seria 5 wydaje mi się za ciężka w odbiorze, czegoś mi w niej brakuje. Jeszcze myślę nad e-klasą, wiem że to też wielkie auto, ale nie chce skończyć w superbie :roll: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak dlugo będziesz jezdzil z wozkami?

1,5 roku dziecko i spacerowka. A 3 latek, juz wozka nie potrzebuje.

Kupuj wozki do auta, a nie auto do wózka.

Dzieci szybko rosną.

Z 3 latkiem jedzilem na urlop, bez lozeczka przenosnego, wozka. Tylko ciuchy na przebranie. No chyba, że jeździsz jak Cyganie, z calym zyciowym dobytkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rozważał to auto jako rodzinne 2+2? Chodzi mi o touringa. Ktoś użytkował

Mam wewnętrzny konflikt, podoba mi się, dobrze się w nim czuje. Żona twierdzi że jest za mały, dwa wózki itd. Seria 5 wydaje mi się za ciężka w odbiorze, czegoś mi w niej brakuje. Jeszcze myślę nad e-klasą, wiem że to też wielkie auto, ale nie chce skończyć w superbie :roll: :mad2:

Mój test wózkowy:

  1. F31: bEgyRMX.jpg
  2. G31: Dum3POk.jpg

Zamiast dwóch wózków polecam wózek + dostawkę:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza nie jeździła wózkiem od dwóch lat. Ale teraz jej się przywidziało bo młodsza jeździ. Ale raczej z jednym wózkiem będziemy jeździć, z szybkim przejściem na spacerówkę. Mam 190 wzrostu i o dziwo w g20 wchodzi fotelik za mną, dlatego w ogóle, biorę pod uwagę 330i g21. F31 byłby problem

Bez xdrive, bez asystentów, za to lasery, m pakiet, pakiet biznes, first class, head up, plus gwarancja rozszerzona. Coś powinienem wziasc? A jeszcze hi fi bo do harmana trzeba brać live cockpit, który nie bardzo mi pasuje. Ktoś może powiedzieć jak gra to hifi? Bo w salonie maja standard albo harmana.


Co do jazdy jak Cyganie, cxzasem się zdąży, bo żona ma 600 km do domu i jak jedziemy to czasem przywozi więcej niż potrzebne :mad2:



Co do sportowych hamulców, mi tez doradca polecał domowic przy moim stylu jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 330i w M to zawieszenie jest M - jest twardo jak diabli.

Odkąd w Octavii jeżdżę na gwincie KW, obniżając auto o jakieś 5cm, to twardo jest pojęciem baaaaaardzo względnym. Na jeździe próbnej 330i rwd, zarówno w comfort jak i sport+ było dla mnie wygodnie na 19" RTF...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - możesz powiedzieć, kiedy to było, i jeśli wiesz, to od kiedy mają to auto?

Ostatnią jazdę miałem końcem czerwca, ale chyba dalej mają to auto bo jak przejeżdżam koło salonu to czasem je widzę.

A mają od marca, bo jak byłem na premierze to już można się było 330i przejechać, ale wtedy mi się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do sportowych hamulców, mi tez doradca polecał domowic przy moim stylu jazdy

 

Tylko jak chcesz te m hamulce to musisz wziac mPakiet czyli plus 25 tys :(

Biorę m pakiet, pasuje mi wszystko z niego, felgi podstawowe tez Ok. Sportline niewiele taniej mi wychodzi.

Muszę zadzwonić do Częstochowy, może po drodze się tam wybiorę. Generalnie ja tez 30i rwd. Nie czuje potrzeby xdrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamowanie masz podobne; przyspieszanie, mimo wszystko, cztery łapy.

 

Między innymi dlatego właśnie wybrałem 330i w xdrive choć długo się zastanawiałem czy nie rwd.

Wczoraj dojechał ,odbiór pewnie dopiero po długim weekendzie.

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli chcę zostać przy kołach w rozmiarze 18" (mieszanych) to jestem skazany na OEM-we 790-ki ? Szukałem zamienników, ale nic nie znalazłem.


BTW Ponieważ czarny grill mi nie podchodzi zostałem przy chromowanym, ale zastanawiam się nad jego korektą.


CX4xN9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, umknął mi ten "drobny" szczegół :D

W marcu nie mogli mieć xDrive, ale końcem czerwca wydaje mi się że jednak już mieli.

Chociaż moje zamówione i tak jest RWD.

Właśnie dlatego o to zapytałem - pierwsze 330i xDrive dopiero niedawno się wyprodukowały, mój jest w tej pierwszej partii.


Podzielę się z Wami przy okazji "ciekawą" historią. Moje auto było gotowe do odbioru w salonie już prawie 2 tygodnie temu, jednak zanim zdążyłem to zrobić, została ogłoszona akcja serwisowa z powodu wadliwego jednego zagłówka z tyłu. Wada na tyle poważna, że blokuje wydanie (!). Ani BMW Polska, ani salon przez ponad tydzień nie potrafili się ogarnąć i zdecydować, w jaki sposób to naprawić (!!). Auto zarejestrowane, ubezpieczone, leasing leci, a ja jestem bez auta przez niekompetencję pracowników BMW i salonu.


Z tego co mi wiadomo, w skali Polski dotyczy to ponad 100 aut, więc być może i ktoś z forumowiczów ma ten sam problem?


Sorki za OT. Jeśli będzie taka wola administracji, założę osobny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.