Skocz do zawartości

[E70] jakie opony zimowe 275/40 + 315/35 R20 do X5?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przymierzam się powoli do zakupu nowych opon zimowych do X5 E70 w rozmiarze R20, przód 275/40 oraz tył 315/35 czyli chyba najbardziej popularny zestaw.

Co możecie polecić z własnego doświadczenia?

Opony z homologacją BMW oferuje chyba tylko Pirelli. Czy w ogóle jest sens płacić tyle za gwiazdkę na oponach?

Samochód mam od niedawna i opony letnie bez homologacji BMW, wszystko działa bez zarzutu. Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

przymierzam się powoli do zakupu nowych opon zimowych do X5 E70 w rozmiarze R20, przód 275/40 oraz tył 315/35 czyli chyba najbardziej popularny zestaw.

Co możecie polecić z własnego doświadczenia?

Opony z homologacją BMW oferuje chyba tylko Pirelli. Czy w ogóle jest sens płacić tyle za gwiazdkę na oponach?

Samochód mam od niedawna i opony letnie bez homologacji BMW, wszystko działa bez zarzutu. Jak to jest?

 


Daj sobie spokój z czymś taki jak "homologacja BMW". W przypadku E70 możesz mieć "zwykłe" opony.


Jeśli chcesz kupić zimówki to polecam Ci z czystym sumieniem Hankook i*cept evo2 W320 ale z indeksem prędkości minimum `W` ponieważ są dodatkowo wzmocnione.

Robię bardzo dużo km i sam chciałem kupić coś w stylu Pirelli czy Michelin. Znajomy, który zajmuje się oponami wytłumaczył mi czym tak naprawdę są Pirelli. Szkoda po prostu na nie pieniędzy.

Bardzo sceptycznie podchodziłem do firmy Hankook myśląc, że to jakiś kibel. Okazało się, że to najlepsza opona zimowa jaką w życiu miałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.