Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy poleci ktoś sprawdzony warsztat zajmujący się naprawą ASB? mam do naprawy prawdopodobnie konwerter w ZF w E39 530i, aczkolwiek wymaga szczegółowej diagnozy. Interesuje mnie usługa kompleksowa, wyjęcie skrzyni, regeneracja konwertera, założenie i gwarancja na całą usługę. Najchętniej województwo pomorskie, lub ościenne.

Facet od ASB w Miszewku. Zna się na robocie. Bardzo rzeczowy i dość tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 778
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Szukam mechanika ,który się zna na remontach silnika w BMW typu uszczelniacze zaworowe bo mi żre olej , polecicie kogoś ?

 

To ja się dołączam do pytania - gdzie w pomorskim robi się remonty silników? W Luzinie nie mogę się doprosić wyceny. Wymiana pierścieni i uszczelniaczy zaworowych w N53.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam. bylem juz u kilku mechaniorow w pomorskim ale u kazdego byly jakies wpadki. Wciaz szukam kogos kto bedzie sie zajmowal moim bmw dozywotnio. Najwieksze zaufanie wzbudzil pan Mar-auto ale niestety ma coraz wieksze klopoty ze zdrowkiem i zawiechy mi nie zrobi. Prosze dajcie namiary na pana Rysia - juz sie pogugilem gdzie ma warsztat i czy w ogole jest w PL lub poleccie kogos porzadnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje sprawdzonego warszatu w Gdansku, ktory sprawdzi mi f30 przed zakupem. Chodzi glownie o przeglad zawieszenia ,hamulcow, ewentualnych wyciekow plus diagnostyka komputerowa. Miernik mam ze soba. Auto bylo do konca serwisowane w ASO i juz mam pelna historie.

Dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję warsztatu blacharsko-lakierniczego, który profesjonalnie ogarnie temat w okolicach Trójmiasta.

 

Polecam DSD w Gdansku ul Szczesliwa 46 (z tylu od strony torow kolejki) Robilem tam swoja Coupe

link z filmem jak wygladala w dniu odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gdzie najlepiej zrobia Geometrie w 3 miescie? cos slyszalem o jakims gosciu na Niepodleglosci w Sopocie ale nie wiem gdzie dokladnie i czy dziala.

W Sopocie jest magik na Armii Krajowej to równoległa do Niepodległości więc może o niego chodzi: Majchrzak Geometria Samochodowa Armii Krajowej 51, 81-843 Sopot

Nie wiem czy robi 4x4, ale z przednio i tylnonapędówek robi cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wymieniał olej w rozdzielaczu VTG X-drive + kalibracja? Czy wiecie gdzie to (dobrze) zrobię poza ASO?

 

Adam na Osowej wymienia płyn w rozdzielaczu z robocizną za 250 zł. Najlepiej jakbyś sam zadzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Gdzie najlepiej zrobia Geometrie w 3 miescie? cos slyszalem o jakims gosciu na Niepodleglosci w Sopocie ale nie wiem gdzie dokladnie i czy dziala

 

Kiedyś Nagengast w Gdańsku na Malczewskiego najlepiej ustawiał, ale dziś dzwoniłem do nich i podobno już 2 lata warsztatu nie mają. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś Nagengast w Gdańsku na Malczewskiego najlepiej ustawiał, ale dziś dzwoniłem do nich i podobno już 2 lata warsztatu nie mają. Szkoda.

 

Ale obok przecież mają warsztat, który robi dokładnie co oni wcześniej i sam Nagengast do nich wysyła? Nawet są ci sami pracownicy i menedżer serwisu. Tak było rok temu, no chyba, że coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BM.Motors-Service

Warszawska 11, Roszkowo koło Pruszcza Gdańskiego.


Sławek, koknretny fachowiec znający sie na rzeczy, robiłem retrofit F3x lamp xenonowych. Blyskawicznie zrobione dodatkowo cała masa opcji dodatkowych pokonfigurowana. Ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BM.Motors-Service

Warszawska 11, Roszkowo koło Pruszcza Gdańskiego.


Sławek, koknretny fachowiec znający sie na rzeczy, robiłem retrofit F3x lamp xenonowych. Blyskawicznie zrobione dodatkowo cała masa opcji dodatkowych pokonfigurowana. Ekstra.

 

dziękuję :D

oczywiście polecam się na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś Nagengast w Gdańsku na Malczewskiego najlepiej ustawiał, ale dziś dzwoniłem do nich i podobno już 2 lata warsztatu nie mają. Szkoda.

 

Ale obok przecież mają warsztat, który robi dokładnie co oni wcześniej i sam Nagengast do nich wysyła? Nawet są ci sami pracownicy i menedżer serwisu. Tak było rok temu, no chyba, że coś się zmieniło.

 

Dobrze, że piszesz - sprawdzę. A kolega co wcześniej wyważać wał chciał, to znalazł jakieś miejsce godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...


Kiedyś Nagengast w Gdańsku na Malczewskiego najlepiej ustawiał, ale dziś dzwoniłem do nich i podobno już 2 lata warsztatu nie mają. Szkoda.

 

Ale obok przecież mają warsztat, który robi dokładnie co oni wcześniej i sam Nagengast do nich wysyła? Nawet są ci sami pracownicy i menedżer serwisu. Tak było rok temu, no chyba, że coś się zmieniło.

a jak się ten warsztat nazywa? Jakiś namiar poproszę. Lub może ktoś zna rozsądny warsztat, który ustawi mi geometrię w xdrive.


Czy ktoś zna: NKB Auto Serwis w Kosakowie, specjalizacja podobno BMW a czy coś warci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć

Szukam dobrego warsztatu zajmującego się wydechem w Trójmieście lub okolicach. Muszę wymienić katalizatory i myślę nad alternatywami dla fabrycznego rozwiązania, a nie chce stracić na mocy na takich przeróbkach. Potrzebuje warsztatu, który będzie się znał na takim temacie. Znacie takie miejsce, macie kogoś zaufanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.