Skocz do zawartości

BMW E92 335XI 2010 WBAWC7C57AE271270 Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jeszcze założyli elementy "w kolorze" lub pomalowane tak, że miernikowcy mieliby zagadkę to nie dziwmy się, że raporty mogą być korzystne dla auta.

Wielu z nas staje się fachowcami....po zdobyciu starych zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Uszkodzenia jak uszkodzenia, później samochód przestał zimę na placu z otwartym szybrem i oknami, jeszcze w takim stanie przepłynął ocean i przetrwał parę podróży na widlakach.


Lepiej być takich rzeczy świadomym, większość 335 w tej cenie wystawionych w Polsce ma zbliżoną historię. To nie wina auta że sprzedaje je osoba nieświadoma albo celowo pomijająca fakty.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jedyne uszkodzenia te widoczne na zdjęciach to jak na auto z USA to kosmetyka...

Bez przesady. Nie uogólniaj.

W razie czego mogę podać VIN, zdjęcia i zrzuty aukcji do samochodu, który niedawno kupiłem w USA auto po kolizji.

I właśnie czeka na naprawę.

Ale ja nie jestem handlarzem I moim priorytetem jest zdrowie, życie, i radość z życia, a nie pieniądze.

I uwierz mi - nie jestem odosobniony w takim podejściu do importu z USA czy Kanady.

 

Chętnie zobaczę ten pojazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już sobie odpowiedziałem... Szukam dalej e92.

Bardzo dziękuję Wam za pomoc :)

 

A może dobrze utrzymane E90? kolega prywatnie sprzedaje:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-335i-x-drive-e92-zadbany-pelna-historia-oferta-prywatna-ID6AYcN8.html


W USA lekkie wgniecenie w bagażnik jak by ktoś szukał co z nim było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witajcie,


odgrzeję trochę kotleta, bo wróciło ogłoszenie na otomoto, tym razem z zupełnie inną ceną, natomiast opis jakoś szczególnie się nie zmienił


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e92-335ix-ID6AI28n.html


Ogólnie w przypadku samochodów z USA - czy te uszkodzenia, które przewinęły się w tym wątku są totalnie dyskwalifikujące zakup takiego samochodu, czy warto przejechać się nawet te 200-300 km, aby rzucić okiem i zaciągnąć go do ASO na porządną weryfikację? Bo nie powiem, ale na zdjęciach wygląda ciekawie jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są to uszkodzenia dyskwalifikujące.

 

dziękuję pięknie za odpowiedź. Czyli wszystko zależy od jakości naprawy?


Ogólnie patrzę na te zdjęcia i wydaje się, że wnętrze też było zmieniane - na zdjęciach gdzie był jeszcze uszkodzony i z VIN'u wynika, że były drewniane dekory, a teraz są srebrne, oraz w boczkach drzwiowych na maskownicy głośnika jest napisane "Harman/Kardon" , a coś mi się nie wydaje żeby tam siedział harman..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z Gdańska, a rejestracja z Tarnowa. :roll:

 

Też zwróciłem na to uwagę, ale ogłoszenie już wisiało w zeszłym roku w okolicach września nawet z tymi samymi zdjęciami... :roll:

Tylko cena była znacznie inna - może ktoś się boi kupić po takich uszkodzeniach albo gniot :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie są to uszkodzenia dyskwalifikujące.

 

dziękuję pięknie za odpowiedź. Czyli wszystko zależy od jakości naprawy?


Ogólnie patrzę na te zdjęcia i wydaje się, że wnętrze też było zmieniane - na zdjęciach gdzie był jeszcze uszkodzony i z VIN'u wynika, że były drewniane dekory, a teraz są srebrne, oraz w boczkach drzwiowych na maskownicy głośnika jest napisane "Harman/Kardon" , a coś mi się nie wydaje żeby tam siedział harman..

 

Jakości naprawy, stanu auta, możliwości kupującego. Zmian względem serii jest bardzo dużo, na tyle dużo że nie chce się wymieniać.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Też zwróciłem na to uwagę, ale ogłoszenie już wisiało w zeszłym roku w okolicach września nawet z tymi samymi zdjęciami... :roll:

Tylko cena była znacznie inna - może ktoś się boi kupić po takich uszkodzeniach albo gniot :?

Myślę, że poprzednie połączenie fatalnie zaznaczonej opcji "bezwypadkowy" z ceną raczej jak za auto z dobrą historią spowodowały brak zainteresowania.

W szczególności, że bezpłatna i ogólnodostępna baza CEPiK w PL już dawno działa z amerykańskimi bazami i każdy laik wie, że lekko nie było...


Natomiast fakt, że cena spadła o niemal 2o.ooo zł, a i opcja "bezwypadkowy" tym razem NIE JEST ZAZNACZONA powoduje, ze wygląda to wszystko lepiej...

Weryfikacja jakości naprawy elementów konstrukcyjnych to kluczowa sprawa w tym aucie (nie mylić z pomiarem grubości lakieru).

I trzeba to zrobić.


Zrzut ogłoszenia 0T0TM0T0 z dnia 2019-06-16:

qFJcRdC.jpg


Informacje z CEPiK z dnia 2019-06-16:

VIN WBAWC7C57AE271270

nr rej. KTA74091

data 1 rej.: 01-01-2010


KpXEcCz.jpg

y1eyw6m.jpg

E8JlBds.jpg


Seria:

http://bimmer.work/vin/e/271270/exterieur.jpg

http://bimmer.work/vin/e/271270/interieur.jpg

Edytowane przez miczek.mk

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z Gdańska, a rejestracja z Tarnowa. :roll:

 

Też zwróciłem na to uwagę, ale ogłoszenie już wisiało w zeszłym roku w okolicach września nawet z tymi samymi zdjęciami... :roll:

Tylko cena była znacznie inna - może ktoś się boi kupić po takich uszkodzeniach albo gniot :?

Myślę, że poprzednie połączenie fatalnie zaznaczonej opcji "bezwypadkowy" z ceną raczej jak za auto z dobrą historią spowodowały brak zainteresowania.

W szczególności, że bezpłatna i ogólnodostępna baza CEPiK w PL już dawno działa z amerykańskimi bazami i każdy laik wie, że lekko nie było...


Natomiast fakt, że cena spadła o niemal 2o.ooo zł, a i opcja "bezwypadkowy" tym razem NIE JEST ZAZNACZONA powoduje, ze wygląda to wszystko lepiej...

Weryfikacja jakości naprawy elementów konstrukcyjnych to kluczowa sprawa w tym aucie (nie mylić z pomiarem grubości lakieru).

I trzeba to zrobić.


Zrzut ogłoszenia 0T0TM0T0 z dnia 2019-06-16:

qFJcRdC.jpg


I informacje z CEPiK z dnia 2019-06-16:

VIN WBAWC7C57AE271270

nr rej. KTA74091

data 1 rej.: 01-01-2010


KpXEcCz.jpg

y1eyw6m.jpg

E8JlBds.jpg


http://bimmer.work/vin/e/271270/exterieur.jpg

http://bimmer.work/vin/e/271270/interieur.jpg

 

Bardzo dziękuję za tak rozbudowaną odpowiedź. Przeczytałem cały wątek przed zadaniem pytania i doszedłem do podobnych wniosków.

Pozostaje zatem skontaktować się ze sprzedającym i umówić na oględziny. Jednocześnie połączyłbym to z oględzinami w ASO jeśli na moje "laickie" oko stan będzie satysfakcjonujący :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może najpierw to zaproś zawodowego blacharza na weryfikację.

Oczywiście mówię o zawodowcu, a nie posiadaczu czujnika grubości lakieru...

Dopiero potem wydawaj forsę na dalsze sprawdzanie.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Aso chyba obecnie nie wypowiada się na temat bezwypadkowości/lakieru auta :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przebiegu. Ja dostałem informację, gdy pytałem o sprawdzenie swojego obecnego pojazdu, że oni NIGDY nie zagwarantują faktycznego przebiegu.

 

A niby jak mają to zrobić? Odnotowują przebieg tylko podczas wizyty. Co się dzieje pomiędzy przeglądami i co się stało w czasie od ostatniej wizyty jest tajemnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.