Skocz do zawartości

czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Partnerzy klubu
Wow, dzięki serdeczne.

Miło być tak rzetelnie obsłużonym. :cool2:

 

Proszę bardzo, cieszę się, że mogłem pomóc.


VIN jest już odnajdywany w katalogu:

https://czescidobmw.pl/vin/groups.aspx?catalogid=BMW201810&search=WBA3L11060F280171&



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cześć

Chce kupić te Dystanse - https://czescidobmw.pl/partscatalogue/s90-2-10-004-eibach-zwiekszenie-rozstawu-kol,11-S90~62~610~6004-0112-03792--S90~62~610~6004.aspx

Rozumiem, że do tych dystansów nie ma śrub ?

Jeśli nie, to mógłbyś polecić jakieś dłuższe śruby Eibacha albo inny zamiennik? (ewentualnie po jednej zabezpieczającej jeśli macie takie - najlepiej jakby pasowała pod oryginalny adapter, tylko nie wiem, który mam wzór)

pozdrawiam

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Cześć

Chce kupić te Dystanse - https://czescidobmw.pl/partscatalogue/s90-2-10-004-eibach-zwiekszenie-rozstawu-kol,11-S90~62~610~6004-0112-03792--S90~62~610~6004.aspx

Rozumiem, że do tych dystansów nie ma śrub ?

Jeśli nie, to mógłbyś polecić jakieś dłuższe śruby Eibacha albo inny zamiennik? (ewentualnie po jednej zabezpieczającej jeśli macie takie - najlepiej jakby pasowała pod oryginalny adapter, tylko nie wiem, który mam wzór)

pozdrawiam

 

Cześć



Dystanse z przesłanego przez Ciebie linku są sprzedawane bez dołączonych śrub. Odpowiednio przedłużone śruby (dłuższe o 10 mm od standardowych) mogę zaproponować w następującej cenie za 1 sztukę:


- srebrne

https://czescidobmw.pl/partscatalogue/s1-1-12-50-35-17-eibach,11-S1~61~612~650~635~617-0112-0-0-S1~61~612~650~635~617.aspx


- czarne

https://czescidobmw.pl/partscatalogue/s1-1-12-50-35-17-b-eibach,11-S1~61~612~650~635~617~6B-0112-0-0-S1~61~612~650~635~617~6B.aspx


Śrub zabezpieczających w przedłużonej wersji nie mamy dostępnych.



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że nie ma szans żeby stare śruby zabezpieczające załapały kilka obrotów ? Nie wiem jak głęboko ori wchodzą w piastę..

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że nie ma szans żeby stare śruby zabezpieczające załapały kilka obrotów ? Nie wiem jak głęboko ori wchodzą w piastę..

 

Nie ma sprawy.


Tego nie umiem Ci powiedzieć. Musiałbyś to sprawdzić mając dystanse.



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaka cena za kompletny rozrząd bmw e60 n47 2008 vin C071781 . Chodzi mi o cene za originał BMW jak i zamiennik,dzięki

 

Witam



Nasza oferta na komplet części do wymiany rozrządu w BMW E60 LCI o nr VIN WBANX32060C071781:


1. Mechanizm ster.-łańcuch sterujący dolny

2WoUhX.jpg


nr 1

Link, proszę kliknąć tutaj


W powyższym linku znajdują się również zestawy Febi oraz Swag składające się z części nr: 1, 4, 6 i 7.


nr 2

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 3

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 4

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 5 (wymagana ilość to 3 sztuki)

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 6

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 7

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 8 (wymagana ilość to 3 sztuki)

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 9

Link, proszę kliknąć tutaj



2. Mechanizm ster.-łańcuch sterujący górny

6plBdr.jpg


nr 1

Link, proszę kliknąć tutaj


W powyższym linku znajdują się również zestawy Febi oraz Swag składające się z części nr: 1, 6, 8, 10 i 11.


nr 2

'Zdublowana' część z 'Mechanizm ster.-łańcuch sterujący dolny'


nr 3

'Zdublowana' część z 'Mechanizm ster.-łańcuch sterujący dolny'


nr 4

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 5 (wymagana ilość to 3 sztuki)

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 6

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 7 (wymagana ilość to 2 sztuki)

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 8

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 9

Link, proszę kliknąć tutaj


nr 10 (z 11 w komplecie)

Link, proszę kliknąć tutaj



Części rozrządu dostarcza dla BMW firma Iwis. W zestawach rozrządów Febi oraz Swag również są dostarczane podzespoły Iwis. Części rozrządu OE BMW posiadają na sobie podpis producenta Iwis, logo BMW oraz numer katalogowy BMW. Części w zestawach Febi oraz Swag to dokładnie te same części z widocznym podpisem Iwis oraz śladami po usunięciu logo BMW i numeru katalogowego BMW. W związku z tym polecamy wybór zestawów rozrządu Febi lub Swag oraz pozostałych w/w części Oryginalnych BMW.



Podczas wymiany rozrządu dodatkowo rekomendujemy zastosować nowe następujące części:


Łańcuch napędzający pompę oleju, koło zębate pompy oleju oraz śrubę koła zębatego pompy oleju:

IFkDvl.jpg


- nr 2

Link, proszę kliknąć tutaj


- nr 3

Link, proszę kliknąć tutaj


- nr 9

Link, proszę kliknąć tutaj


Uszczelkę obudowy rozrządu:

Link, proszę kliknąć tutaj


Uszczelniacz wału korbowego od strony rozrządu:

Link, proszę kliknąć tutaj


Zestaw uszczelek pokrywy zaworów:

Link, proszę kliknąć tutaj


Uszczelki kolektora dolotowego:

hUyu3T.jpg


- nr 2 (wymagana ilość to 4 sztuki)

Link, proszę kliknąć tutaj


- nr 7

Link, proszę kliknąć tutaj


- nr 8

Link, proszę kliknąć tutaj


Uszczelkę miski olejowej:

Link, proszę kliknąć tutaj


Podkładki wtryskiwaczy (wymagana ilość to 4 sztuki):

Link, proszę kliknąć tutaj



Podsumowanie wszystkich w/w części w polecanym przez nas wariancie: 1706,87 zł

Gf7BgT.png



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

 


Witam,jestem zainteresowany tą ofertą wysłałem wiadomość w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu


Witam,jestem zainteresowany tą ofertą wysłałem wiadomość w sklepie.

 

Witam



Dziękuję za wiadomość. Wszystko mamy już uzgodnione.



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Witam

Poszukuję łożysko prawy przód, końcówki drążków stabilizatora przód .

VIN: WBAVU31000KY00776 :duh:

Pozdrawiam

 

Witam



Mogę zaproponować następujące części:


- piasta-łożysko przedniego koła: link, proszę kliknąć tutaj


Szczególnie polecam stosowane fabrycznie przez BMW piasty-łożyska FAG.


- końcówki/łączniki stabilizatora przedniego

na lewą stronę: link, proszę kliknąć tutaj

na prawą stronę: link, proszę kliknąć tutaj


Szczególnie polecam Meyle HD.



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ofertę z linkami najlepiej dla bmw F30 328i 2012 rok (VIN F234570):


1. Polecany olej do silnika N20 (ori oraz millers) - do tej pory lałem ori LL01 5W30 (przy okazji pytanie, jak zmienię na millersa to robić płukankę czy niekoniecznie?)

2. Filtr oleju ori,

3. Filtr powietrza ori oraz dobrej marki zamiennik typu mann/knecht,

4. Filtr kabinowy z aktywnym węglem - jakiś godny zamiennik.


Z góry dziękuję.

 

Nasza oferta na interesujące Pana oleje oraz filtry:


- olej Oryginalny BMW TWINPOWER TURBO LL-01 5W-30

1 l https://czescidobmw.pl/partscatalogue/wyniki-wyszukiwania,12-83212405947.aspx?


- olej Millers XF LL 0W-40 LL-01

1 l https://czescidobmw.pl/partscatalogue/wyniki-wyszukiwania,12-XF~1LL~10W40~11L.aspx?

5 l https://czescidobmw.pl/partscatalogue/wyniki-wyszukiwania,12-XF~1LL~10W40~15L.aspx?


Ilość oleju do silnika Pańskiego BMW: 5 l.


Płukanka nie jest konieczna z powodu zmiany typu oleju, ale jeśli nie była jeszcze nigdy, albo od dłuższego czasu przeprowadzana, polecam ją wykonać. Szczególnie polecam następującą płukankę Liqui Moly Pro-Line:

https://czescidobmw.pl/partscatalogue/2662-liqui-moly-dodatek-do-oleju-silnikowego,11-2662-0222-03467--2662~2LQM.aspx


- filtr oleju (m.in. Oryginalny BMW): link, proszę kliknąć tutaj

- filtr powietrza (m.in. Oryginalny BMW): link, proszę kliknąć tutaj

- filtr kabinowy z aktywnym węglem: link, proszę kliknąć tutaj


Oprócz klasycznych filtrów kabinowych z węglem aktywnym w ofercie znajdują się następujące filtry o działaniu antyalergicznym, antybakteryjnym oraz antysmogowym:

- Mann-Filter FreciousPlus: FP 25 001

- Valeo ClimFilter™ Supreme: 701019


Informacje o filtrach tego typu:

- Mann-Filter FreciousPlus: https://www.frecious-plus.com/pl

- Valeo ClimFilter™ Supreme:



Filtry szczególnie polecam Knecht/Mahle oraz Mann-Filter. Filtry tych dwóch producentów są stosowane przez BMW na pierwszy montaż w większości modeli.



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

 

Dzięki, zamówione.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Witam.

Prośba o namiar na pompkę spryskiwacza.

Bmw e53

LX80122

Dziękuje.

 

Witam



Pompki do spryskiwaczy przedniej oraz tylnej szyby są takie same:

https://czescidobmw.pl/partscatalogue/wyniki-wyszukiwania,12-67128362154.aspx?


Pompka do spryskiwaczy reflektorów:

https://czescidobmw.pl/partscatalogue/wyniki-wyszukiwania,12-67128377430.aspx?



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dziękuję, zamówione.

zdażało się w przeszłości że ciekło z Pompki?

bo miejsce trudne do diagnozy, i nie wiem czy pompka czy przewód nieszczelny.

jest tam jakieś uszczelnienie wewnątrz ?

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Dziękuję, zamówione.

zdażało się w przeszłości że ciekło z Pompki?

bo miejsce trudne do diagnozy, i nie wiem czy pompka czy przewód nieszczelny.

jest tam jakieś uszczelnienie wewnątrz ?

 

Dziękuję za zamówienie.


Za wyciek może odpowiadać gumowa tulejka nr 3:

IiiMeT.png


Nr 3: https://czescidobmw.pl/partscatalogue/wyniki-wyszukiwania,12-61667006063.aspx?



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki za szybką odpowiedź,

tulejka raczej ok. jak latarką świeciłem i sprawdzałem zbiornik to płyn widoczny był zdecydowanie powyżej. Na wysokości krućca poziomego - tego wychodzącego do spryskiwaczy. jakby z odpowietrzenia tego bocznego leciało. (tego otworu)

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Dzięki za szybką odpowiedź,

tulejka raczej ok. jak latarką świeciłem i sprawdzałem zbiornik to płyn widoczny był zdecydowanie powyżej. Na wysokości krućca poziomego - tego wychodzącego do spryskiwaczy. jakby z odpowietrzenia tego bocznego leciało. (tego otworu)

 

Rozumiem. Możliwe, że leci z samej pompki.



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cześć

Szukam emblematu oznaczonego numerem 11

https://czescidobmw.pl/vin/vinunit.aspx?catalogid=BMW201810&vehicleid=326261252&categoryid=171299&unitid=2030143324&ssd=$*KwHzx9bNm6qvobml9K7ix6u_n5iG8_X19q6nvfX4uaWgtKKi9-Tzgbvloaik5f-6p7vj7OW1pqmj56K0uvHiuri0o7GF47T84_q8u7y-sqvx4sq64rKlpeL956mn1fL28fPjvbmz_f7joqyihrriqqz8tKr74OXy-fj09Lq6quO0pOTh-ufnzsO58OK6AAAAAKzQ-HQ$&vin=&iframe=true&width=100%25&height=100%25

Masz może jakieś namiary albo dane co tam siedzi?

Proszę też o propozycję dotyczącą polecanych producentów jeśli chodzi o serwis napędu pasowego. Czyli w sumie chyba tylko napinacz ze śrubą, rolka prowadząca ze śrubą i oba paski (duże koło już sobie wymieniłem).

mój vin : KZ09460

Edytowane przez Kuj0n

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Cześć

Szukam emblematu oznaczonego numerem 11

https://czescidobmw.pl/vin/vinunit.aspx?catalogid=BMW201810&vehicleid=326261252&categoryid=171299&unitid=2030143324&ssd=$*KwHzx9bNm6qvobml9K7ix6u_n5iG8_X19q6nvfX4uaWgtKKi9-Tzgbvloaik5f-6p7vj7OW1pqmj56K0uvHiuri0o7GF47T84_q8u7y-sqvx4sq64rKlpeL956mn1fL28fPjvbmz_f7joqyihrriqqz8tKr74OXy-fj09Lq6quO0pOTh-ufnzsO58OK6AAAAAKzQ-HQ$&vin=&iframe=true&width=100%25&height=100%25

Masz może jakieś namiary albo dane co tam siedzi?

Proszę też o propozycję dotyczącą polecanych producentów jeśli chodzi o serwis napędu pasowego. Czyli w sumie chyba tylko napinacz ze śrubą, rolka prowadząca ze śrubą i oba paski (duże koło już sobie wymieniłem).

mój vin : KZ09460

 

Cześć



W modelach z silnikiem M47N2 emblemat jest zamontowany na osłonie nr 17 z poniższego rysunku:

BurNTc.png


Niestety nie jest on oferowany przez BMW jako oddzielna część. Z tego powodu nie mam możliwości sprawdzenia jego numeru katalogowego lub wymiarów.


Pasek główny (alternatora): link, proszę kliknąć tutaj


Pasek główny (alternatora) polecam Oryginalny BMW, ponieważ tylko ten pasek posiada dodatkową warstwę specjalnego materiału od strony roboczej. Brak materiału w innych paskach niż Oryginalny BMW powoduje piszczenia paska przez pierwsze minuty pracy silnika. Na poniższym zdjęciu widać dodatkowy materiał na pasku Oryginalnym BMW:

uCEyP3.jpg


Tylko pasek Oryginalny BMW jest wykonany w ten sposób.


Napinacz z rolką paska głównego: link, proszę kliknąć tutaj


Śruba napinacza: link, proszę kliknąć tutaj


Rolka prowadząca paska głównego z dołączoną w komplecie śrubą: link, proszę kliknąć tutaj


Napinacz oraz rolkę polecam INA. To identyczne części ze stosowanymi fabrycznie przez BMW.


Pasek pompy wspomagania kierownicy: link, proszę kliknąć tutaj


Polecam pasek Continental. Opisana przy pasku alternatora różnica nie występuje przy pasku pompy wspomagania kierownicy.



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Witam

Poszukuję tylniego błotnika od strony kierowcy do bmw 320i E36 cabrio

Proszę o kontakt

 

Witam



Błotnik możemy zaoferować Oryginalny BMW, w następującej cenie:

TtWsEP.png


Nr 28 na stronę kierowcy

https://czescidobmw.pl/partscatalogue/wyniki-wyszukiwania,12-41358135991.aspx?


Zamienników dla części blacharskich nie posiadamy w ofercie.



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Witam, poszukuje tylnego zderzaka do e87 E076751

 

Witam



Zderzak tylny do powyższego BMW możemy zaproponować nowy, Oryginalny BMW, zagruntowany. Cena jest następująca:

1Dh2d0.png


Nr 1 - https://czescidobmw.pl/partscatalogue/wyniki-wyszukiwania,12-51127186087.aspx?



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Witam,

proszę o ofertę na klocki i tarcze przód, F661171

 

Witam



Nasza oferta na hamulce przednich kół do powyższego BMW:


- przednie tarcze hamulcowe (ceny za 1 sztukę): link, proszę kliknąć tutaj

Oprócz standardowych tarcz hamulcowych w linku znajdują się:

- nacinane tarcze hamulcowe ATE Power Disc 24.0324-0203.1

- wiercone tarcze hamulcowe Brembo Xtra 09.B337.2X

- wiercone tarcze hamulcowe Zimmermann Sport 150.2900.52


- przednie klocki hamulcowe (ceny za komplety na 2 koła): link, proszę kliknąć tutaj

Oprócz konwencjonalnych klocków hamulcowych w linku znajdują się:

- bezpyłowe ceramiczne klocki hamulcowe ATE Ceramic 13.0470-3857.2

- niskopyłowe klocki hamulcowe TRW DTEC COTEC GDB1942DTE

- niskopyłowe klocki hamulcowe Zimmermann 25199.995.1


Korzyści z zastosowania nacinanych tarcz hamulcowych ATE Power Disc to szybsza oraz agresywniejsza reakcja układu hamulcowego (różnica jest odczuwalna szczególnie podczas jazdy w deszczu) oraz ograniczenie zjawiska fadingu hamulców. Dodatkową zaletą ATE Power Disc jest zwiększona o 50% granica dopuszczalnego zużycia tarcz. Dla wszystkich pozostałych tarcz hamulcowych do Pańskiego BMW wynosi ona 1,6 mm. Dla tarcz ATE Power Disc jest ona zwiększona do 2,4 mm. Niedogodności występujące podczas użytkowania tego typu tarcz hamulcowych to charakterystyczne, dość głośne huczenie podczas hamowania z wysokich prędkości oraz szybsze zużywanie klocków hamulcowych.


Korzyści z zastosowania wierconych tarcz hamulcowych (tarcze z otworami) Brembo Xtra oraz Zimmermann Sport są podobne jak przy tarczach nacinanych przy czym ograniczenie zjawiska fadingu hamulców podczas dynamicznej jazdy z częstymi hamowaniami z wyższych prędkości jest wyraźniej odczuwalne niż podczas użytkowania tarcz nacinanych. Dodatkową przewagą tego typu tarcz nad nacinanymi jest brak występowania wad w postaci huczenia podczas hamowania z wysokich prędkości oraz szybszego zużywania klocków hamulcowych. Granica dopuszczalnego zużycia dla tarcz Brembo Xtra oraz Zimmermann Sport jest standardowa (1,6 mm).


Tarcze hamulcowe szczególnie polecam: ATE, Brembo oraz Zimmermann. Jeśli zależy Panu na cichej oraz komfortowej pracy układu hamulcowego polecam wybór standardowych, 'gładkich' tarcz hamulcowych.


Klocki hamulcowe szczególnie polecam: ATE, ATE Ceramic, Textar oraz Zimmermann. Jeśli ważne jest dla Pana jak najmniejsze pylenie na felgi oraz wydłużenie okresu eksploatacji tarcz hamulcowych polecam ceramiczne klocki hamulcowe ATE Ceramic ; jeśli stopień pylenia na felgi jest dla Pana sprawą drugorzędną polecam konwencjonalne klocki hamulcowe ATE, Textar oraz Zimmermann. Klocki hamulcowe: ATE, Textar oraz Zimmermann można z powodzeniem zastosować w połączeniu ze wszystkimi standardowymi ('gładkimi') tarczami hamulcowymi oraz z nacinanymi i/lub wierconymi tarczami hamulcowymi. Natomiast do tarcz nacinanych i/lub wierconych nie zaleca się stosowania ceramicznych klocków hamulcowych ATE Ceramic.


Do kompletu z przednimi klockami hamulcowymi rekomenduję dodanie czujnika zużycia: link, proszę kliknąć tutaj. Czujnik jest stosowany tylko 1 na daną oś. Dodatkowo podczas wymiany klocków hamulcowych BMW zaleca wymianę sprężyn stabilizujących zaciski hamulcowe jeśli są one starsze niż 4 letnie. Sprężyny stabilizujące przednich zacisków hamulcowych (dla OEM BMW cena za 1 sztukę ; dla Frenkit cena za 2 sztuki ; komplet na 2 koła to 2 sprężyny): link, proszę kliknąć tutaj. Czujnik szczególnie polecam: ATE ; sprężyny szczególnie polecam: Frenkit.



Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.