• Reklama

GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Sprawy mechaniczne dotyczące BMW serii X (X1, X2, X3, X4, X5, X6, X7).

Moderatorzy: Kruk, trzastek

Odnaleziony Lexus

Postprzez GannetGuardSystems » 06 Mar 2019 13:26

Pod koniec stycznia załoga Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Lexusa. W dniu kradzieży właściciel pojazdu miał wyjechać na urlop w Alpy. Poprzedniego wieczora zapakował do samochodu walizki, a gdy rano chciał uruchomić auto, spotkała go przykra niespodzianka – w miejscu, gdzie stał jego Lexus, zobaczył jedynie równo ośnieżone podwórko. Kilka godzin po zgłoszeniu udało się odnaleźć samochód na jednej z działek letniskowych w woj. mazowieckim. Mundurowi ze Stołecznej Komendy Policji odholowali Lexusa w trakcie nieobecności złodziei. Zapewne będą oni tak samo zaskoczeni jak właściciel odnalezionego Lexusa.

Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Dołączenie: 17 Wrz 2013 14:00
Moje BMW: nie powiem

Dzień Kobiet

Postprzez GannetGuardSystems » 06 Mar 2019 13:36

Uwaga uwaga!!!

z okazji Dnia Kobiet do końca tygodnia, tj. 10 marca 15% rabatu na urządzenia oraz montaż systemu radiowego Gantrack na hasło BMW Klub Dzień Kobiet.

ZAPRASZAMY

https://www.gannet.pl/kontakt/
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Re: GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Postprzez kosa666 » 30 Mar 2019 00:10

czyli zostawili Lexa na "wietrzenie"... Policja zamiast zaczaić się na złodzeji - odzyskała auto.. chwała im...

szkoda tylko, że złodzieje nie złapani :duh:
Awatar użytkownika
kosa666

Dołączenie: 06 Gru 2014 19:39
Moje BMW: F10 520D

Odnalezione BMW X6

Postprzez GannetGuardSystems » 04 Kwi 2019 10:07

2 kwietnia centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży BMW X6. Poszukiwania z wykorzystaniem sprzętu radionamiarnieczego pozwoliły na szybkie zlokalizowanie pojazdu. W trakcie oczekiwania na policję auto opuściło jednak miejsce ukrycia. Użycie samolotu z zestawem radionamierniczym umożliwiło ponowne namierzenie skradzionego BMW. Po ustaleniu adresu i wejściu siłowym policji nie tylko odzyskano SUV-a, ale i ujawniono „dziuplę”, w której wielokrotnie demontowano kradzione samochody. Pomimo wykorzystanej przez złodziei zagłuszarki GSM/GPS/RF, moduł GanTrack zamontowany w X6 spełnił swoje zadanie i zadziałał perfekcyjnie. Klient był na bieżąco informowany o rezultatach poszukiwań. Działania prowadzono na obszarze Wielkopolski.

Polecamy film ze zdjęciami z odnalezienia:

https://www.facebook.com/GannetGuardSystems/videos/672112759909543/?t=3

Przypominamy o rabacie 10% na urządzenie i montaż dla czytelników BMW Klub.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez GannetGuardSystems » 19 Kwi 2019 09:59

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja" życzy zespół Gannet Guard Systems S.A.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez GannetGuardSystems » 25 Kwi 2019 11:18

Zapraszamy do obejrzenia felietonu Dzień Dobry TVN z naszym udziałem:

https://player.pl/programy-online/dzien-dobry-tvn-odcinki,15232/odcinek-724,S06E724,140027

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziona Mazda 6

Postprzez GannetGuardSystems » 30 Kwi 2019 10:02

Na początku lutego załoga radionamiarowa GGS namierzyła w woj. mazowieckim sygnał modułu GanTrack zamontowanego w skradzionej w Warszawie Mazdzie 6. Po ustaleniu adresu posesji, do akcji wkroczyli funkcjonariusze Policji. Na miejscu zlokalizowano skradzioną Mazdę oraz mnóstwo części z innych kradzionych samochodów. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji oraz współpracy z Gannet Guard Systems udało się zlikwidować kolejną „dziuplę”. Jedna osoba została zatrzymana.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziona Toyota RAV4

Postprzez GannetGuardSystems » 30 Kwi 2019 10:04

2 marca w godzinach wieczornych Centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie dotyczące kradzieży Toyoty RAV4. Auto zniknęło z posesji w Nadarzynie. Po kilku godzinach udało się namierzyć sygnał radiowego modułu GanTrack w jednym z garaży na posesji w powiecie wołomińskim. Wszystkie informacje zostały przekazane funkcjonariuszom policji, którzy nad ranem otworzyli garaż i odzyskali skradziony pojazd. Przy okazji znaleziono też części innego japońskiego samochodu.

Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnalezione BMW X6

Postprzez GannetGuardSystems » 30 Kwi 2019 10:07

2 kwietnia centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży BMW X6. Poszukiwania z wykorzystaniem sprzętu radionamiarnieczego pozwoliły na szybkie zlokalizowanie pojazdu. W trakcie oczekiwania na policję auto opuściło jednak miejsce ukrycia. Użycie samolotu z zestawem radionamierniczym umożliwiło ponowne namierzenie skradzionego BMW. Po ustaleniu adresu i wejściu siłowym policji nie tylko odzyskano SUV-a, ale i ujawniono „dziuplę”, w której wielokrotnie demontowano kradzione samochody. Pomimo wykorzystanej przez złodziei zagłuszarki GSM/GPS/RF, moduł GanTrack zamontowany w X6 spełnił swoje zadanie i zadziałał perfekcyjnie. Klient był na bieżąco informowany o rezultatach poszukiwań. Działania prowadzono na obszarze Wielkopolski.

Image
Image
Image
[img]https://www.gannet.pl/wp-content/uploads/2019/04/bmw_X6_3.jpg[img]
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnalezione AUDI SQ5

Postprzez GannetGuardSystems » 30 Kwi 2019 10:14

28 kwietnia w godzinach porannych centrala Gannet Guard Systems otrzymała informację o kradzieży Audi SQ5 zabezpieczonego przy użyciu modułu GanTrack. Auto zaparkowane było pod prywatną posesją na terenie Bytomia. Właściciel samochodu przebywał w tym czasie poza granicami kraju, a zniknięcie SUV-a zauważył sąsiad, który niezwłocznie – po godzinie od momentu akcji złodziei – poinformował o tym fakcie właściciela. Ekipy poszukiwawcze GGS natychmiast przystąpiły do akcji namierzania skradzionego Audi. Po dojechaniu na miejsce, z którego emitowany był sygnał lokalizatora, ustalono, że pojazd znajduje się w jednym z garaży na terenie podmiejskiego garażowiska. Po godzinie pod obserwowanym obiektem zjawiła się policja. Mundurowi, w asyście straży pożarnej, otworzyli garaż wskazany przez ekipę Gannet Gaurd Systems. Samochód odzyskano w stanie nienaruszonym

Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziona Toyota Land Cruiser

Postprzez GannetGuardSystems » 29 Maj 2019 10:09

W sobotę 25 maja, w godzinach nocnych Centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Toyoty Land Cruiser, która „zniknęła” z jednego z podziemnych parkingów w stolicy. Parking był strzeżony i monitorowany. Gdy ochroniarz zdał sobie sprawę, że samochód pada łupem złodziei, próbował zatrzymać auto, blokując przestępcom drogę ucieczki. Zdeterminowani złodzieje usiłowali go potrącić. Ochroniarz poinformował o zdarzeniu właściciela, który zgłosił sprawę na policję i naszą Centralę. Ekipa GGS odnalazła Land Cruisera zaledwie po godzinie – został przez złodziei odstawiony „do ostygnięcia” na warszawskim Ursynowie. Samochód był nienaruszony. Nad ranem zabezpieczony pojazd wrócił do prawowitego właściciela.

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Caravana Go Romania

Postprzez GannetGuardSystems » 03 Cze 2019 09:59

Gannet Guard Systems sponsorem i uczestnikiem Caravana Go Romania. Polecamy artykuł:
https://lifestyle.newseria.pl/biuro-prasowe/motoryzacja/caravana-go-romania-,b350568888
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Nagroda Fleet Awards w kategorii Bespieczeństwo

Postprzez GannetGuardSystems » 05 Cze 2019 10:05

Czytelnicy oraz eksperci magazynu Flota docenili nasz lokalizator GanTrack w wersji Gold, który zdobył statuetkę Fleet Awards Polska 2019 w kategorii Bezpieczeństwo! Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na produkty Gannet Guard Systems!

Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnalezione BMW X5

Postprzez GannetGuardSystems » 11 Cze 2019 10:04

Centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie przywłaszczenia BMW X5. Udało się namierzyć auto zaparkowane na jednym z warszawskich osiedli. Policja rozpoczęła czynności, a samochód został odholowany na parking policyjny.

https://www.facebook.com/GannetGuardSystems/videos/1134141303424051/?t=0
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Caravana Go Romania

Postprzez GannetGuardSystems » 13 Cze 2019 12:04

3 tysiące kilometrów, piękne widoki i wspomnień czar… Tak w skrócie prezentuje się Caravana Go Romania, w ramach której Dacie, Fiaty 126p, Polonezy i Fiaty 125p właśnie dziś wyruszyły w historyczną trasę, którą w czasach PRL-u przemierzali Polacy odwiedzający Rumunię. Nad bezpieczeństwem całej podróży czuwa partner technologiczny Caravana Go Romania – Gannet Guard Systems S.A. Jeśli chcecie na bieżąco śledzić postępy wszystkich załóg – wystarczy kliknąć w link poniżej, by dzięki zamontowanym w pojazdach modułom Gannet Guard Systems obserwować trasę przejazdu Caravana Go Romania!

https://eurofleet.pl/eurofleet/Map.mvc/GoRomania2019

Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

PoprzedniaNastępna

Powróć do Serie X

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości