Skocz do zawartości

Spotify connect


Vikingman

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość instalacji aplikacji Spotify connect w aucie z rocznika 2015? W tym momencie słucham Spotify z telefonu ( poprzez kabel lub bluetooth) a zastanawia mnie czy jest dostępna aplikacja. Widziałem na youtube oraz na stronie Spotify, że taka aplikacja istnieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czołem mam do Ciebie 2 pytania.

Jakiego telefonu używasz ?

Jak podłączę swoją xperię pod usb tylko widzę zawartość telefonu czyli pliki muzyczne i filmiki.

Ciekawi mnie co robisz aby słuchać na przykład spotify. czy you tube też ?

Mam connected + lecz moje auto nie widzi , łączy sie bluetooth z telefonem ale plików poprzez bluetooth nie mogę przesyłac mimo tego ze tą opcję mam zaznaczoną w telefonie i samochodzie.

Jeśli zrobił byś krótki filmik pokazując jak to działa byłbym wdzięczny.

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon to Iphone 7. Mam zainstalowaną aplikację w telefonie bmw connected oraz wykupioną usługę "CONNECTED PACKAGE". Podłączam telefon przez usb, włączam aplikację bmw connected, następnie aplikację Spotify i w tym momencie włącza mi się aplikacja na wyświetlaczu samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi w cudowny sposób (czyli dokładnie nie wiem jak to się stało) zadziałała aplikacja spotify przez idrive.


Przed uruchomieniem samochodu podłączyłem telefon (Galaxy S8) do gniazda USB. Wcześniej włączyłem na telefonie i aplikację BMW i Spotify. Po uruchomieniu samochodu możliwa była obsługa spotify przez idrive. Co więcej, obsługa przez idrive pozostała po odłączeniu kabla od telefonu.


Ważne także, przy podłączaniu kabla do telefonu jest aby zaznaczyć opcję, że telefon jest podłączany w trybie urządzenia MIDI (ściąga się górny pasek i wśród informacji na pasku jest możliwość przestawienia trybu połączenia USB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też udało mi się.

46f232cf76ebf19c.jpg

7095e28578783160.jpg


Dodatkowo instalując na telefonie BMW Connected pokazała mi się nowa zakładka lokalizacja GPS.

Samochod na mapie jest bardzo dokładnie zlokalizowany.

cb7bc0beaaf159e8.jpg

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zaszkodzi wejsc w naciskasz klawisz opcje.

3683ae4409ec5d0bmed.jpg

no i aktualizujesz usługi- cokolwiek to oznacza.

069e3ea2798b24aemed.jpg

Fajne jest to ze ---- system BMW nie widzi mojego zestawu utworów poprzez bluetooth muszę pierw odpalić utwór na telefonie i wówczas go slyszę a mając aktywną aplikację connected plus klikając na spotify od razu słyszę muzykę.

Tyle mojego pozdrawiam.

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej,


Panowie

F10, 2015 rok. Po podłączeniu zgodnie z tym co wyżej Samsunga s9 w BMW connected pojawia nie widzę Spotify jak włączę aplikacje w telefonie to idzie muzyka po bluetooth i też nie ma spotify na ekranie. Jakis sposób? Dawałem opcje aktualizowalem. BMW connected wykupiony. Jak podłączę iPhone zony wszystko jest pięknie natomiast na codzien używam Samsunga z racji potrzeby dual SIM i chciałbym mieć wyświetlane okladki ze Spotify bo ładnie to wygląda .


Macie jakąś radę M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.