Skocz do zawartości

Nowa seria 8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Przód fajny ale tył i felgi to jak w jakimś japończyku wg mnie słabo. Takie auto wchodząc na rynek powinno robić ogromne wow a jednak w wielu elementach tak nie jest.

Wg mnie poza silnikami LC500 jest dużo ciekawszy.

Denerwuje mnie też fakt że seria 6 coupe a teraz 8er jest tak na prawdę autem 2 osobowym bo nawet dzieciaki muszą nie mieć nóg żeby tam usiąść. W F13 ostatnio wlazłem do tyłu przy komfortowych fotelach osoby z przodu muszą mieć fotel na max do przodu i kolana pod brodą żebym mógł zatrzasnąć fotel kierować się praktycznie nie da. Głupota kompletna bo nawet 1er coupe (byłem takim autem w Chorwacji w 4 osoby) czy teraz 2er bez problemu mieści 4 dorosłe osoby nie mówiąc o konkurencji jak np CL gdzie jest to 4 osobowe komfortowe coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Niby takie ŁAŁ dla oka a tak naprawdę PLASTIK mega bije po oczach.

 

W tej cenie można mieć GTR, którego osiągi są nieporównywalne.

Nie rozumiem więc targetu tego modelu, no chyba że m8 będzie jakąś mega petardą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zagadka...

Noooo, całkiem fajnie wygląda, pewnie też fajnie jeździ, ale za tą cenę można mieć bardziej ekscytującego a przede wszystkim o lepszych osiągach, "sportowca"...

Moim zdaniem, po prostu gran turismo od BMW i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wczoraj przyjąłem się bliżej 8 ten wydech plastikowy samochód za 510 tyś taka cena była taka napompowana BMW 4 nie za te pieniądze i te komunalne menu.Bmw jest z roku na rok coraz gorsze a głupie kijanki coraz lepsze .Dajcie im trochę czasu a dojcza będę sprzedawać tylko samochody swoim rodaka świat ich już goni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Faktycznie, że największym nieporozumieniem jest obniżenie uczucia luksusu.

Plastikowe przyciski, atrapy plastikowe, "ucho" do otwierania foteli czy deska rozdzielcza jak w 3 trochę razi.

Za to silnik, zawieszenie, no i skrętna oś naprawdę dają radę.

Wydech fajnie mruczy i strzela ale trzeba ustawić odpowiednio Sport Individual.

Auto jest też duże na zewnątrz (raptem ciutę krótsze niż 7 G11) a w środku z tyłu tylko dzieci i to małe się zmieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, jeszcze "powinni" wypuścić touringa serii osiem. Byłoby czym meble z Ikei wozić. :(

Co do reszty świetnie to ująłeś... obniżenie uczucia luksusu. :cool2:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczyłem i czekałem na ten samochód, zwłaszcza po tym, jak zaprezentowali wersję koncepcyjną na konkursie elegancji we Włoszech. Jednak to, co zobaczyłem na żywo jest tak dalece różne od konceptu (a miało nie być), że wręcz nie wiem, co dalej napisać. Jeszcze przód i tył jakoś ujdzie ale to dosłownie ujdzie, za to linia boczna a w szczególności to, jak są w nią wpasowane drzwi, wygląda tak jakby ktoś zaczynał dopiero nad tym pracować. Wnętrze też nie porywa. Panowie z BMW, to jest seria 8, to powinno być Über BMW. Pamiętacie "starą" serię 8? To było zjawisko na drogach, nie do przeoczenia. Nowa 8 jest i pozostanie kolejnym coupe w bogatej palecie marki, bez swojego miejsca w historii motoryzacji. Walory użytkowe ma bardzo ograniczone. Tylne siedzenia chyba mniej praktyczne niż w e63, podobnie z pojemnością bagażnika. Waga, to samo. Ciężki kloc i tyle. Ostatnia seria 6 słabo się im sprzedawała, jestem przekonany, że tutaj będziemy mieli podobną sytuację. Nawet jeśli osiągi mającego się niebawem pojawić M8 będą naprawdę bardzo dobre. BMW, musicie się bardziej postarać, kryształki nie załatwią sprawy.

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fouc6WI.jpg


M850i. No to pojeździłem. Fajne. Z każdej strony czuć luksusem, dosyć komfortowo, prowadzi się pewnie, a na pewno lepiej niż 6er GC. O gustach się nie dyskutuje, ale to auto robi niesamowitą robotę wizualnie i w środku i na zewnątrz, a ten kolor z palety frozen jest mega fajny do niego. Stojące obok ciemno niebieskie nie wyglądało tak dobrze. Auto podobno ma mega osiągi.. No ja nie wiem, bo tego nie czuć. M2 wali po plecach przy każdej zmianie biegów tak jak i mój prosiak, pomimo że oba niby są 0-100 wolniejsze, ale 8er to nawet w sport plus na łopatkach zmienia biegi idealnie płynnie jak w każdym nie-Mkowym BMW. Porównując do S-klasy na pewno mniej komfortu, ale niewiele. Sama jakość wykonania - mnie osobiście drażnią te kryształy, ale cała reszta jak to lepszych w BMW, skóra i alcantara wszędzie, mi pasuje ;) Z tyłu miejsca oczywiście mniej niż w M2 (serio).


Na koniec, czy bym kupił... myślę, że M8 chętnie. M850i za spokojne trochę, ale pewnie i bardziej do życia na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszesz - auto. :cool2: A mieli stworzyć samochód.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Widać że zainteresowanie zerowe.

Oszczędny o dużej mocy silnik, to trochę mało. Czas pokaże jak z jego żywotnością. :norty:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.