Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 778
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CNF to nieporozumienie. Ja każdą zmianę kół w ich warsztacie kończyłem reklamacją gdzie zganiali wibracje od kół na uszkodzenia w samochodzie, raz był to wał raz skrzynia, itp. Wymyślali wszystko co możliwe, a jak wymusiłem u nich wyważanie pod obciążeniem to i tak to nic nie dało. Łącznie na wyważenie jednych kół (20" m-pakiet do 5GT) w ich warsztacie wydałem 560zł + 150zł poprawka u Michała Rutkowskiego (rsbmw.pl).

Znalazłem dobrą wulkanizację w Sopocie i od kilku lat nie mam problemu ze złym wyważeniem kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
CNF to nieporozumienie. Ja każdą zmianę kół w ich warsztacie kończyłem reklamacją gdzie zganiali wibracje od kół na uszkodzenia w samochodzie, raz był to wał raz skrzynia, itp. Wymyślali wszystko co możliwe, a jak wymusiłem u nich wyważanie pod obciążeniem to i tak to nic nie dało. Łącznie na wyważenie jednych kół (20" m-pakiet do 5GT) w ich warsztacie wydałem 560zł + 150zł poprawka u Michała Rutkowskiego (rsbmw.pl).

Znalazłem dobrą wulkanizację w Sopocie i od kilku lat nie mam problemu ze złym wyważeniem kół.

 

Również mam same złe wspomnienia (CNF na Osowej w Gdańsku). Raz wymieniałem tam opony, co skończyło się na dwóch zarysowanych felgach. Oczywiście stwierdzili, że to felgi były porysowane wcześniej i się wykpili. Drugi przypadek jest hitem: w celu założenia opon zawiozłem do nich felgi 19'' po regeneracji i malowaniu. Po jakimś czasie dostaję telefon, że jedna felga jest krzywa i pęknięta, więc będą naprawiać za 300zł. Od razu pojechałem tam i na miejscu okazało się, że to była ściema. Zabrałem felgi i pojechałem do innego warsztatu, gdzie nie stwierdzono żadnych mankamentów. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co stało sie z Premium Motors na Reduta Zbik w gdansku? 12 grudnia serwisowalem u nich auto a dzisiaj zobaczylem na drzwiach kartke, ze od 15 grudnia serwis jest zamkniety. Wie ktos moze cos wiecej?

 

Premium Motors zakończyło działalność z dniem 31 grudnia 2018...

ALE...

Część pracowników zebrało się razem - i z dniem 02.01.2019 roku otworzyliśmy nową firmę - BM MOTORS w Roszkowie ( koło Pruszcza Gdańskiego )

Profil działalności taki sam - pełen serwis BMW , sprzedaż części, naprawy bieżące , elektronika itd.

serdecznie zapraszamy


BM MOTORS

Warszawska 11

Roszkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Serdecznie zapraszamy do NOWEJ siedziby

BM.Motors - Service

Roszkowo , Warszawska 11 ( okoice gieldy samochodowej Pruszcz Gdański)

Serwis, Mechanika, Diagnostyka, Elektronika, Części


dla forumowiczów - wymiana rozrządu 2.0d w serii Fxx ( rozrzad z tyłu ) 3500 - 4000zł ( w zależności od wyposażenia ) bez płynów na oryginalnych częściach !

505 329 058 Sławek

Edytowane przez slaw1971
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Serdecznie zapraszamy do NOWEJ siedziby

BM.Motors - Service

Roszkowo , Warszawska 11 ( okoice gieldy samochodowej Pruszcz Gdański)

Serwis, Mechanika, Diagnostyka, Elektronika, Części

 

Również polecam usługi tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Serdecznie zapraszamy do NOWEJ siedziby

BM.Motors - Service

Roszkowo , Warszawska 11 ( okoice gieldy samochodowej Pruszcz Gdański)

Serwis, Mechanika, Diagnostyka, Elektronika, Części

 

Również polecam usługi tej firmy.

 


;)

następnym razem "omijaj krawężniki" ;)

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Z góry przepraszam za odgrzewanie tematu. Ale niestety ciężko doszukać się kilku (np. min 6) dobrych opini o jednym warsztacie. Konkretnie szukam dobrego i uczciwego mechanika w Gdyni, któremu mogę oddać moją X5 110 000 km na gruntowny i szczegółowy przegląd z serwisem. Polecicie kogoś konkretnego? Czas oczekiwania na wolny termin nie gra roli samochód używany jest 10 razy wciągu roku. Najważniejsze dla mnie to serce i bardzo profesjonalne podejście do marki BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam BM Motors. Poziom usług i podejście do klienta na naprawdę wysokim poziomie, byłem na bieżąco informowany o postępach i otrzymałem dokumentację zdjęciową wykonanych prac (poza naprawą byłem też na doposażeniu instalacji elektrycznej) - jest to naprawdę miła odmiana od dodzwaniania się i próbowania się dowiedzenia czegokolwiek. Mam nadzieję, że moje auto nie będzie wymagało w najbliższym czasie kolejnej wizyty, ale jak przyjdzie co do czego, to zdecydowanie tam wrócę :cool2:


@MaciekGdynia - przewertowałem kiedyś cały temat, o ile dobrze pamiętam, to najczęściej polecano http://www.mechanikwitomino.pl i Marauto (nie zawsze padała pełna nazwa). Jeżeli masz możliwość wybrania się dalej, to polecam BM Motors, na terenie Gdyni osobiście auta nigdy nie oddawałem do naprawy, więc nie mam rozeznania. Na terenie Gdańska mogę co najwyżej odradzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z góry przepraszam za odgrzewanie tematu. Ale niestety ciężko doszukać się kilku (np. min 6) dobrych opini o jednym warsztacie. Konkretnie szukam dobrego i uczciwego mechanika w Gdyni, któremu mogę oddać moją X5 110 000 km na gruntowny i szczegółowy przegląd z serwisem. Polecicie kogoś konkretnego? Czas oczekiwania na wolny termin nie gra roli samochód używany jest 10 razy wciągu roku. Najważniejsze dla mnie to serce i bardzo profesjonalne podejście do marki BMW.

Wprawdzie nie z Gdyni, ale mogę polecić WFK w Wejherowie - robię u nich beemki już od 14 lat i tylko raz się zdarzyło, że nie ogarnęli czegoś od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Poszukuję dobrego warsztatu zajmującego się regeneracją felg aluminiowych w Trójmieście. Moje mają już 13 lat i potrzebują odświeżenia. Słyszałem kilka dobrych opinii o CNF na Osowej w Gdańsku, ale tu widzę, że zbierają raczej słabe noty. Znacie jakąś sprawdzoną, dobrą alternatywę dla nich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cześć. Poszukuję dobrego warsztatu zajmującego się regeneracją felg aluminiowych w Trójmieście. Moje mają już 13 lat i potrzebują odświeżenia. Słyszałem kilka dobrych opinii o CNF na Osowej w Gdańsku, ale tu widzę, że zbierają raczej słabe noty. Znacie jakąś sprawdzoną, dobrą alternatywę dla nich?

 

Felgi Trójmiasto w Sopocie. Robiłem tam regenerację felg dwa razy i nie mam żadnych zarzutów. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy poleci ktoś sprawdzony warsztat zajmujący się naprawą ASB? mam do naprawy prawdopodobnie konwerter w ZF w E39 530i, aczkolwiek wymaga szczegółowej diagnozy. Interesuje mnie usługa kompleksowa, wyjęcie skrzyni, regeneracja konwertera, założenie i gwarancja na całą usługę. Najchętniej województwo pomorskie, lub ościenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MK2 VRT to dla mnie najlepszy fachowiec na Pomorskim. Tylko, że robi głównie grupę VAG. Podpytam czy robi też BMW. Jeśli tak, to lepszego nie znajdziecie.

 

Podpytane dziś, ogarnia. Lepszego nie znajdziecie.

Gdyby Bóg lubił przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.