Skocz do zawartości

Road Map Europe NEXT West and EAST 2019-2


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Z tego co znalazłem to pokrycie jest takie


Coverage of West Europe Maps:

Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Finland, France, Greece, Gibraltar, United Kingdom, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Portugal, San Marino, Slovak Republic, Spain, Sweden, Switzerland, Czech Republic and Vatican City and the main road network of other Western European countries.

Wychodzi ze na Polskę tylko główne drogi.


Poprawione mapy NEXT 2019-2. Torrent do:

Road Map Europe NEXT EAST 2019-2

https://mega.nz/#!OIwUWa7Y!lxsoHo3S568xeAKGEfbPZsR9x_9kMUEhQAl1fgk_TqI

Road Map Europe NEXT WEST 2019-2

https://mega.nz/#!iM5BWaoT!3-Dc7Zh3MB9KWHl2iZ6hUwK-fVdPKNV3GCyr3chmLtI

Nie testowałem, bo nie mam na czym.

Edytowane przez Jack79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pokazała się nowa mapa, tym razem bez zastrzeżeń co do dzielenia się na innych forach , więc proszę

https://mega.nz/#!4ggBgarI!DmyWqGsSBUOBrCkILYG5yjIIRsCsOx52PFrk1KVS-rM

Jak ktoś ściągnue to proponuje na inny serwer wrzucić bo tu pewnie zaraz zniknie.

 

Testowałeś? Bo z miejsca skąd wziąłeś link pisali, że skalowanie poniżej 1km nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie mam na czym niestety, mam Premium. Właśnie czytam co tam popisali. Usunę na razie link, żeby nie było do czasu aż kyoś potwierdzi, że działa. Sam jestem ciekaw co z tej całej afery wyjdzie. Ja podchodze do tego że jak ktoś udostępnia to nie da się nad tym zapanować. Jak ktoś prosi o nie udostępnianie to się stosuje, ale to nie ma prawa nie wyciec:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jest błąd wynikający chyba z tego,że to wersja testowa.Po włączeniu widoku zdjęć satelitarnych skala maksymalna to 1 km, po wyłączeniu opcji jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd wynikający chyba z tego,że to wersja testowa.Po włączeniu widoku zdjęć satelitarnych skala maksymalna to 1 km, po wyłączeniu opcji jest ok.

 

Problem wynika raczej z tego, że Polska jest ne EAST a nie WEST.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Uzupełniłem poerwszy post o pokrycie i plik do torrenta

 

Niby w Polsce główne drogi a prowadzi na bocznych których dotąd były ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie użytkowania takiej mapy. W E60 rowniez były podziały ale tam po prostu zmieniało się płyte , robiło restart i już , cała operacja trwała max 1 minute. Ciekawe zobaczymy jak tutaj to rozwiarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy ta mapa bedzie dzialac w f30 po lifcie? Mam ta tansza navi nie wiem jak sie nazywa ale ma mniejszy ekran. Mam wykupiony update mapy jeszcze do konca marca, a download manager pokazuje mi ostatni aktualny update do mojej navi 2018-1. Czy to jest normalne czy u mnie cos nie halo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.